Rekkefølge barnetoget i Oslo 17. mai 2015
17. maikomiteen. Ordfører, mfl |
|
1. |
St Sunniva 150 år |
Bestum Stasmusikk |
|
2. |
Ris 100 år |
Tranås musikkorps fra Sverige |
|
3. |
Oslo Montessori skole 25 år |
Voksen skoles musikkorps |
|
4. |
Bogstad 10 år |
5. |
Stenbråten |
6. |
Mortensrud |
7. |
Korsvoll |
8. |
Kringsjå |
9. |
Løren |
Løren skoles musikkorps |
|
10. |
Refstad |
11. |
Bakås |
Oslo Janitsjar |
|
12. |
Ellingsrudåsen |
13. |
Grindbakken |
14. |
Lysejordet |
15. |
Smestad |
16. |
Skøyen |
Lystharmonikerne eller Peik |
|
17. |
Majorstuen |
Lambertseter Ungdomskorps |
|
18. |
Voksentoppen |
19. |
Vestli |
20. |
Bryn |
Alna Janitsjar |
|
21. |
Tveita |
Bengtfors (korps) fra Sverige |
|
22. |
Haukåsen |
23. |
Tonsenhagen |
24. |
Svendstuen |
25. |
Grunerløkka |
26. |
Bøler |
27. |
Manglerud |
28. |
Høyenhall |
Nordre Aker Janitsjar |
|
29. |
Engebråten |
30. |
Uranienborg |
31. |
Den tyske skolen |
32. |
Ullevålsveien |
33. |
Lindeberg |
Lindebergsskolenes musikkkorps |
|
34. |
Jeriko |
35. |
Skjønnhaug |
36. |
Lutvann |
37. |
Prinsdal |
38. |
Toppåsen |
Holmliaskolenes korps |
|
39. |
Lusetjern |
40. |
Rosenholm |
41. |
Hallagerbakken |
Finspångs Skolmusikkår |
|
42. |
Morellbakken |
La fanfare René Cassin |
|
43. |
Den franske skolen |
Norske Gardeveteraners drillkontingent |
|
44. |
Stovner |
45. |
Kampen |
46. |
Gamlebyen |
47. |
Vålerenga |
Vålerenga janitsjar |
|
48. |
Jordal |
Torshov musikkorps |
|
49. |
Nordberg |
50. |
Bestum |
51. |
Ammerud (eget korps) |
52. |
Tåsen |
Tåsen skolekorps |
|
53. |
Berg |
54. |
Ullevål |
55. |
Årvoll |
56. |
Midtstuen |
57. |
Marienlyst |
58. |
Rommen |
Bjølsen Ungdomskorps |
|
59. |
Rustad |
60. |
Trasop |
61. |
Godlia |
62. |
Bjørndal |
63. |
Seterbråten |
64. |
Bjørnsletta |
65. |
Østensjø |
66. |
Voksen |
67. |
Hasle |
68. |
Vinderen |
Oppsal skoles musikkorps, Oppsal Janitsjar |
|
69. |
Oppsal |
70. |
Vetland |
Oppsal Janitsjar |
|
71. |
Trosterud |
Østensjø Blæs |
|
72. |
Ruseløkka |
73. |
Svarttjern |
74. |
Tiurleiken |
Romsås Janitsjar |
|
75. |
Bjøråsen |
76. |
Nedre Bekkelaget |
77. |
Disen |
78. |
Grefsen |
79. |
Klemetsrud |
Grorud ungdomskorps |
|
80. |
Gran |
81. |
Språksenteret |
Christiania blåseensembel |
|
82. |
Slemdal |
83. |
Bolteløkka |
84. |
Ila |
85. |
Møllergata |
Sofienberg korps |
|
86. |
Lakkegata |
87. |
Ljabruskolen Steinerskole |
Eksjø Paradorkester |
|
88. |
Sinsen |
Lambertseter Ungdomskorps |
|
89. |
Lambertseter |
90. |
Abildsø |
91. |
Haugen |
92. |
Tøyen |
93. |
Vahl |
Sagene Janitsjarkorps |
|
94. |
Sagene |
95. |
Bjølsen |
Torshov janitsjar |
|
96. |
Nordpolen |
97. |
Lilleborg |
98. |
Linderud |
Lilleaker janitsjarkorps |
|
99. |
Hovseter |
100. |
Montessoriskolen Lyse |
101. |
Huseby |
Kampen Janitsjarorkester |
|
102. |
Veitvet |
Jallarhorn |
|
103. |
Steinerskolen i Oslo |
104. |
Foss videregående |
Tempelet hornorkester (Frelsesarmeen) |
|
105. |
Kristelig gymnasium |
Sinsen ungdomskorps |
|
106. |
Oslo Katedralskole |