Slik spilles eliteserien 2013:
Søndag 17. mars (1. runde):
Brann – Vålerenga, Lillestrøm – Sarpsborg, Odd Grenland – Rosenborg, Sogndal – Tromsø, Start – Hønefoss, Strømsgodset – Sandnes Ulf, Viking – Molde, Aalesund – Haugesund.
Mandag 1. april (2. runde):
Haugesund – Start, Hønefoss – Strømsgodset, Molde – Lillestrøm, Rosenborg – Brann, Sandnes Ulf – Aalesund, Sarpsborg – Viking, Tromsø – Odd Grenland, Vålerenga – Sogndal.
Søndag 7. april (3. runde):
Brann – Molde, Lillestrøm – Viking, Odd Grenland – Vålerenga, Sandnes Ulf – Haugesund, Sogndal – Rosenborg, Start – Tromsø, Strømsgodset – Sarpsborg, Aalesund – Hønefoss.
Søndag 14. april (4. runde):
Hønefoss – Haugesund, Lillestrøm – Brann, Molde – Sogndal, Rosenborg – Start, Sarpsborg – Aalesund, Tromsø – Sandnes Ulf, Viking – Odd Grenland, Vålerenga – Strømsgodset.
Søndag 21. april (5. runde):
Brann– Viking, Haugesund – Rosenborg, Odd Grenland – Molde, Sandnes Ulf – Hønefoss, Sogndal – Sarpsborg, Start – Vålerenga, Strømsgodset – Lillestrøm, Aalesund – Tromsø.
Søndag 28. april (6. runde):
Brann – Odd Grenland, Lillestrøm – Start, Molde – Strømsgodset, Rosenborg – Sandnes Ulf, Sarpsborg – Hønefoss, Tromsø – Haugesund, Viking – Sogndal, Vålerenga – Aalesund.
Søndag 5. mai (7. runde):
Haugesund – Sarpsborg, Hønefoss – Tromsø, Odd Grenland – Lillestrøm, Sandnes Ulf – Vålerenga, Sogndal – Brann, Start – Molde, Strømsgodset – Viking, Aalesund – Rosenborg.
Torsdag 9. mai (8. runde):
Brann – Start, Lillestrøm – Sogndal, Molde – Aalesund, Odd Grenland – Strømsgodset, Rosenborg – Tromsø, Sarpsborg – Sandnes Ulf, Viking – Haugesund, Vålerenga – Hønefoss.
Søndag 12. mai (9. runde):
Haugesund – Vålerenga, Hønefoss – Rosenborg, Sandnes Ulf – Molde, Sogndal– Odd Grenland, Start – Viking, Strømsgodset – Brann, Tromsø – Sarpsborg, Aalesund – Lillestrøm.
Søndag 16. mai (10. runde):
Brann – Aalesund, Lillestrøm – Sandnes Ulf, Molde – Haugesund, Odd Grenland– Start, Rosenborg – Sarpsborg, Strømsgodset – Sogndal, Viking – Hønefoss, Vålerenga – Tromsø.
Mandag 20. mai (11. runde):
Haugesund – Sogndal, Hønefoss – Lillestrøm, Rosenborg – Molde, Sandnes Ulf – Viking, Sarpsborg – Vålerenga, Start – Strømsgodset, Tromsø – Brann, Aalesund – Odd Grenland.
Søndag 26. mai (12. runde):
Brann – Sarpsborg, Lillestrøm – Haugesund, Molde – Hønefoss, Odd Grenland – Sandnes Ulf, Sogndal – Start, Strømsgodset – Aalesund, Viking – Tromsø, Vålerenga – Rosenborg.
Søndag 23/6 (13. runde):
Haugesund – Brann, Hønefoss – Odd Grenland, Rosenborg – Strømsgodset, Tromsø – Lillestrøm, Sandnes Ulf – Sogndal, Sarpsborg – Start, Vålerenga – Molde, Aalesund – Viking.
Søndag 30. juni (14. runde):
Brann – Sandnes Ulf, Lillestrøm – Vålerenga, Molde – Sarpsborg, Odd Grenland – Haugesund, Sogndal – Hønefoss, Start – Aalesund, Strømsgodset – Tromsø, Viking – Rosenborg.
Søndag 7. juli (15. runde):
Haugesund – Strømsgodset, Hønefoss– Brann, Rosenborg – Lillestrøm, Sandnes Ulf – Start, Sarpsborg – Odd Grenland, Tromsø – Molde, Vålerenga – Viking, Aalesund – Sogndal.
Lørdag 13. juli (16. runde):
Molde – Viking.
Søndag 14. juli (16. runde):
Haugesund – Aalesund, Hønefoss – Vålerenga, Rosenborg – Odd Grenland, Sandnes Ulf – Strømsgodset, Sarpsborg – Lillestrøm, Start – Brann, Tromsø – Sogndal.
Søndag 28. juli (17. runde):
Brann – Rosenborg, Lillestrøm – Molde, Odd Grenland – Tromsø, Sogndal – Haugesund, Strømsgodset – Hønefoss, Viking – Start, Aalesund – Sandnes Ulf.
Mandag 29. juli (17. runde):
Vålerenga – Sarpsborg.
Søndag 4. august (18. runde):
Haugesund – Sandnes Ulf, Hønefoss – Aalesund, Molde – Brann, Rosenborg – Sogndal, Sarpsborg – Strømsgodset, Start – Odd Grenland, Tromsø – Vålerenga, Viking – Lillestrøm.
Søndag 11. august (19. runde):
Brann – Lillestrøm, Haugesund – Hønefoss, Odd Grenland – Viking, Sandnes Ulf – Tromsø, Sogndal – Molde, Strømsgodset – Rosenborg, Vålerenga – Start, Aalesund – Sarpsborg.
Søndag 18. august (20. runde):
Hønefoss – Sandnes Ulf, Lillestrøm – Strømsgodset, Molde – Odd Grenland, Rosenborg – Vålerenga, Sarpsborg – Sogndal, Start – Haugesund, Tromsø – Aalesund, Viking – Brann.
Lørdag 24. august (21. runde):
Strømsgodset – Molde.
Søndag 25. august (21. runde):
Haugesund – Tromsø, Hønefoss – Sarpsborg, Odd Grenland – Brann, Sandnes Ulf – Rosenborg, Sogndal – Viking, Vålerenga – Lillestrøm, Aalesund – Start.
Søndag 1. september (22. runde).
Brann – Sogndal, Lillestrøm – Odd Grenland, Molde – Vålerenga, Rosenborg – Aalesund, Sarpsborg – Haugesund, Start – Sandnes Ulf, Tromsø – Hønefoss, Viking – Strømsgodset.
Søndag 15. september (23. runde):
Haugesund – Viking, Hønefoss – Start, Sandnes Ulf – Sarpsborg, Sogndal – Lillestrøm, Strømsgodset – Odd Grenland, Tromsø – Rosenborg, Vålerenga – Brann, Aalesund – Molde.
Søndag 22. september (24. runde):
Brann – Strømsgodset, Lillestrøm – Hønefoss, Molde – Sandnes Ulf, Odd Grenland – Aalesund, Rosenborg – Haugesund, Sarpsborg – Tromsø, Start – Sogndal, Viking – Vålerenga.
Søndag 29. september (25. runde):
Haugesund – Molde, Hønefoss – Viking, Sandnes Ulf – Lillestrøm, Sarpsborg – Rosenborg, Sogndal – Strømsgodset, Tromsø – Start, Vålerenga – Odd Grenland, Aalesund – Brann.
Søndag 6. oktober (26. runde):
Brann – Haugesund, Lillestrøm – Aalesund, Molde – Tromsø, Odd Grenland – Sogndal, Rosenborg – Hønefoss, Start – Sarpsborg, Strømsgodset – Vålerenga, Viking – Sandnes Ulf.
Søndag 20. oktober (27. runde):
Haugesund – Lillestrøm, Hønefoss – Molde, Sandnes Ulf – Odd Grenland, Sarpsborg – Brann, Sogndal – Vålerenga, Start – Rosenborg, Tromsø – Viking, Aalesund – Strømsgodset.
Søndag 27. oktober (28. runde):
Brann – Hønefoss, Lillestrøm – Tromsø, Molde – Rosenborg, Odd Grenland – Sarpsborg, Sogndal – Sandnes Ulf, Strømsgodset – Start, Viking – Aalesund, Vålerenga – Haugesund.
Søndag 3. november (29. runde):
Haugesund – Odd Grenland, Hønefoss – Sogndal, Rosenborg – Viking, Sandnes Ulf – Brann, Sarpsborg – Molde, Start – Lillestrøm, Aalesund – Vålerenga, Tromsø – Strømsgodset.
Søndag 10. november (30. runde):
Brann – Tromsø, Lillestrøm – Rosenborg, Molde – Start, Odd Grenland – Hønefoss, Sogndal – Aalesund, Strømsgodset – Haugesund, Viking – Sarpsborg, Vålerenga – Sandnes Ulf.