NRK Meny
Normal

Røa - Stabæk i åpningsrunden

Storkampen Røa–Stabæk står på spilleplanen når kvinnenes toppserie i fotball åpner lørdag 13. april.

Røa - Stabæk

Røa tapte hele 0–4 for Stabæk i cupfinalen i fjor høst. Nå får de mulighet til revansje allerede i seriestarten i april

Foto: Roald, Berit / NTB scanpix

Terminlisten ble offentliggjort i dag. Den siste av de 22 serierundene spilles lørdag 2. november.

Det er fortsatt uvisst når kvinnenes cupfinale skal spilles. Det bestemmes på forbundets styremøte i februar.

Slik skal Toppserien 2013 spilles:

Lørdag 13/4 (1. runde):
Amazon Grimstad–Kattem, Avaldsnes–Klepp, Kolbotn–
Arna-Bjørnar, Røa–Stabæk, Sandviken–LSK Kvinner,
Trondheims-Ørn–Vålerenga.

Lørdag 20/4 (2. runde):
Arna-Bjørnar–Trondheims-Ørn, Klepp–Røa, LSK Kvinner–
Avaldsnes, Kattem–Sandviken, Stabæk–Amazon Grimstad,
Vålerenga–Kolbotn.

Lørdag 27/4 (3. runde):
Amazon Grimstad–LSK Kvinner, Avaldsnes–Arna-Bjørnar, Røa–
Vålerenga, Sandviken–Klepp, Stabæk–Kattem, Trondheims-Ørn
Kolbotn.

Lørdag 4/5 (4. runde):
Arna-Bjørnar–Amazon Grimstad, Klepp–Kattem, Kolbotn–
Sandviken, LSK Kvinner–Stabæk, Trondheims-Ørn–Røa,
Vålerenga–Avaldsnes

Torsdag 9/5 (5. runde):
Amazon Grimstad–Klepp, Avaldsnes–Trondheims-Ørn, Kattem–
LSK Kvinner, Røa–Kolbotn, Sandviken–Vålerenga, Stabæk–
Arna-Bjørnar.

Søndag 12/5 (6. runde):
Arna-Bjørnar–Kattem, Klepp–Stabæk, Kolbotn–Avaldsnes,
Røa–Sandviken, Trondheims-Ørn–Amazon Grimstad, Vålerenga–
LSK Kvinner.

Lørdag 18/5 (7. runde):
Stabæk Trondheims-Ørn.

Mandag 20/5 (7. runde):
Amazon Grimstad–Kolbotn, Avaldsnes–Røa, Kattem
Vålerenga, LSK Kvinner–Klepp, Sandviken–Arna-Bjørnar.

Lørdag 25/5 (8. runde):
Arna-Bjørnar–Klepp, Avaldsnes–Sandviken, Kolbotn–
Stabæk, Røa–LSK Kvinner, Trondheims-Ørn–Kattem, Vålerenga
Amazon Grimstad

Lørdag 8/6 (9. runde):
Amazon Grimstad–Røa, Kattem–Avaldsnes, Klepp–Kolbotn,
LSK Kvinner–Arna-Bjørnar, Sandviken–Trondheims-Ørn, Stabæk
Vålerenga.

Lørdag 15/6 (10. runde):
Avaldsnes–Stabæk, Kolbotn–Kattem, Røa–Arna-Bjørnar,
Sandviken–Amazon Grimstad, Trondheims-Ørn–LSK Kvinner,
Vålerenga–Klepp.

Lørdag 22/6 (11. runde):
Amazon Grimstad–Avaldsnes, Arna-Bjørnar–Vålerenga, Kattem
Røa, Klepp–Trondheims-Ørn, LSK Kvinner–Kolbotn, Stabæk
Sandviken.

Onsdag 7/8 (12. runde):
Arna-Bjørnar–Sandviken, Avaldsnes–LSK Kvinner, Kolbotn–
Amazon Grimstad, Røa–Klepp, Trondheims-Ørn–Stabæk,
Vålerenga–Kattem.

Lørdag 10/8 (13. runde):
Amazon Grimstad–Trondheims-Ørn, Kattem–Arna-Bjørnar, Klepp
Avaldsnes, LSK Kvinner–Vålerenga, Sandviken–Kolbotn,
Stabæk–Røa.

Lørdag 17/8 (14. runde):
Arna-Bjørnar–LSK Kvinner, Avaldsnes–Kattem, Kolbotn–
Klepp, Røa–Amazon Grimstad, Trondheims-Ørn–Sandviken,
Vålerenga–Stabæk.

Lørdag 24/8 (15. runde):
Amazon Grimstad–Arna-Bjørnar, Kattem–Stabæk, Klepp–
Vålerenga, Kolbotn–Trondheims-Ørn, LSK Kvinner–Røa,
Sandviken–Avaldsnes.

Lørdag 31/8 (16. runde):
Arna-Bjørnar–Kolbotn, Avaldsnes–Amazon Grimstad, Kattem–
Klepp, Røa–Trondheims-Ørn, Stabæk–LSK Kvinner, Vålerenga–
Sandviken.

Lørdag 7/9 (17. runde):
Amazon Grimstad–Vålerenga, Klepp–Arna-Bjørnar, Kolbotn–
Røa, LSK Kvinner–Kattem, Sandviken–Stabæk, Trondheims-Ørn
Avaldsnes.

Lørdag 14/9 (18. runde):
Arna-Bjørnar–Røa, Avaldsnes–Kolbotn, Kattem–Amazon
Grimstad, LSK Kvinner–Sandviken, Stabæk–Klepp, Vålerenga–
Trondheims-Ørn.

Søndag 29/9 (19. runde):
Amazon Grimstad–Stabæk, Klepp–LSK Kvinner, Kolbotn–
Vålerenga, Røa–Avaldsnes, Sandviken–Kattem, Trondheims-Ørn
Arna-Bjørnar.

Søndag 13/10 (20. runde):
Arna-Bjørnar–Avaldsnes, Kattem–Trondheims-Ørn, Klepp–
Sandviken, LSK Kvinner–Amazon Grimstad, Stabæk Kolbotn,
Vålerenga–Røa.

Søndag 20/10 (21. runde):
Amazon Grimstad–Sandviken, Arna-Bjørnar–Stabæk, Avaldsnes
Vålerenga, Kolbotn–LSK Kvinner, Røa–Kattem,
Trondheims-Ørn–Klepp

Lørdag 2/11 (22. runde):
Kattem–Kolbotn, Klepp–Amazon Grimstad, LSK Kvinner–
Trondheims-Ørn, Sandviken–Røa, Stabæk–Avaldsnes, Vålerenga
Arna-Bjørnar.

Fotballnyheter