Jespersen lever farlig
Chris Jespersen ligger på en foreløpig 28. plass på prologen. Bare de 30 beste går videre til kvartfinalene, og med fortsatt 46 løpere igjen på start lever Jespersen farlig.
Guro Reiten scoret kampens eneste mål da LSK Kvinner slo Stabæk lørdag. Det var hennes femte scoring på fire kamper, og LSK er fortsatt ubeseiret denne sesongen.
Roma slo nedrykkstruede SPAL 3–0 på bortebane i det som var den siste kampen før semifinalen i mesterligaen mot Liverpool tirsdag.
Vicari, Nainggolan og Schick satte målene for Roma som ligger på tredjeplass i den italianske toppdivisjonen.
Tunet er norgesmester i innebandy for kvinner etter utrolige 10-1-seier i finalen mot Sveiva. Tunet tok ledelsen allerede etter tre minutter, og var overlegne i finalen.
Det er klubbens niende NM-gull på kvinnesiden.
Kl. | Program | Kanal |
---|---|---|
4-4-2 med Schau og Aune | NRKP1 | |
4-4-2 med Schau og Aune | NRKSPORT | |
4-4-2 med Schau og Aune | NRKP1 | |
4-4-2 med Schau og Aune | NRKSPORT | |
4-4-2 Eliteserien: Brann - Stabæk | NRKSPORT |
Den som mener seg rammet av urettmessig publisering, oppfordres til å ta kontakt med redaksjonen. Pressens Faglige Utvalg (PFU) er et klageorgan oppnevnt av Norsk Presseforbund som behandler klager mot mediene i presseetiske spørsmål.