Den britiske skuespilleren ble møtt av øredøvenende hyl da han ankom den røde løper i hjembyen sin.
Se:
Robert Pattinson
Foto: Carl Court / Scanpix/AFP– Jeg blir alltid overveldet. Jeg føler meg som et rådyr fanget i lyset fra billykter hver gang. Det er patetisk, sier Pattinson til
.Skuespilleren har blitt berømt over hele verden takket være filmen, som er basert på Stephanie Meyers tenåringvampyrfilmer, som har solgt mer en 70 millioner eksemplarer.
- Les også:
- Les også:
- Les også:
Kristin Stewart ankom med ny frisyre i anledning sin rolletolkning av Joan Jett i sin neste film. Hun så også ut til å nyte den hylende fansen.
Kirsten Stewart
Foto: CARL COURT / Scanpix/AFP– Det er utrolig, skrekkingytende å se fansen, sier hun til
.– Det får oss til å føles oss komfortable. Vi føler oss hjemme her, sier Stewart.
Ekstraforestillinger i Norge
Vampyrfilmen «Twilight – New Moon» har première om under tre uker i Norge, men er allerede så populær at at kinoselskapene i hele landet har sett seg nødt til å sette opp ekstraforestillinger premierenatta.
- Les også:
I Oslo fikk billettsystemet til Oslo Kino så mange besøk at det rett og slett var fullt – folk fikk ikke bestilt billetter. I løpet av kort tid var alle premiereforestillingene utsolgt, både på Colosseum og i alle salene på Ringen Kino. Det var, da nrk.no sjekket, ett eneste ledig sete igjen på Ringen Kino.
Hør: