Arsenals Samir Nasri føler seg urettferdig behandlet. – Det er kanskje greit at han forsvinner, sier Arsenal-supporter.
Gullkampen i den engelske eliteserien blir rekordjevn kommende sesong, tror Chelsea-stopper John Terry.
For én gangs skyld er det overveldende enighet blant NRKs fotballeksperter. Syv av åtte tror Manchester United vinner Premier League nok en gang.
Den engelske eliteserien kan komme til å ta i bruk helt ny teknologi som kan slå fast om ballen er inne eller ikke fra og med neste sesong.
Det er uklart om landslagsspissen John Carew fortsetter i Stoke.
Bare et par timer etter at siste runde i Premier League var spilt, sparket Chelsea sin manager Carlo Ancelotti.
Unge Aarton Ramseys scoring tidlig i andre omgang senket Manchester United og sørget for at tittelkampen i Premier League plutselig er vidåpen.
For første gang på 15 år er Queens Park Rangers (QPR) klare for opprykk til Premier League. Det gjør at en sindig, norsk fotballekspert nesten mister fatningen.