NRK Meny
Normal

Torsdag 21. august

Dette er OL-programmet for torsdag 21. august.

Basketball

Kvinner

  • 14.00-15.45 Semifinale Russland - USA
  • 16.15-18.00 Semifinale Kina - Australia

Bordtennis

  • 04.00-06.00 Single, kvinner 4. runde
  • 06.00-10.00 Single, menn, 3. runde
  • 12.00-14.00 Single, kvinner kvartfinaler
  • 14.00-16.00 Single, menn 4. runde

Bryting

  • 03.30-04.30 Fristil 84 kg, menn, kvalifisering
  • 03.30-04.30 Fristil 96 kg, menn, kvalifisering
  • 03.30-04.30 Fristil 120 kg menn, kvalifisering
  • 04.30-07.00 Fristil 84 kg, menn, eliminasjon
  • 04.30-07.00 Fristil 96 kg, menn, eliminasjon
  • 04.30-07.00 Fristil 120 kg, menn, eliminasjon
  • 10.00-11.00 Fristil 84 kg, menn, oppsamling
  • 10.00-11.00 Fristil 96 kg, menn, oppsamling
  • 10.11-11.00 Fristil 120 kg, menn, oppsamling
  • 11.00-11.20 Fristil 84 kg, menn, bronsefilane
  • 11.20-11.30 Fristil 84 kg, menn - FINALE
  • 11.55-12.15 Fristil 96 kg, menn, bronsefinale
  • 12.15-12.25 Fristil 96 kg, menn - FINALE
  • 12.50-13.10 Fristil 120 kg, menn, bronsefinale
  • 13.10-13.20 Fristil 120 kg, menn - FINALE

Fotball

Kvinner

  • 12.00-14.00 Bronsefinale Tyskland - Japan
  • 15.00-18.00 FINALE Brasil - USA

Friidrett

  • 03.00-04.35 20 km kappgang, kvinner - FINALE
  • 03.10-04.15 Spyd, menn, kvalifisering gruppe A
  • 03.20-03.50 Tikamp, menn: 100 m
  • 03.50-05.50 Høyde, kvinner, kvalifisering
  • 04.30-05.50 Tikamp, menn: Lengde
  • 04.40-05.45 Spyd, menn, kvalifisering gruppe B
  • 06.20-07.20 Tikamp, menn, kule
  • 13.00-13.20 1500 m, kvinner, semifinaler
  • 13.10-15.30 Tikamp, menn: Høyde
  • 13.20-14.40 Spyd, kvinner - FINALE
  • 13.30-14.00 800 m, menn, semifinaler
  • 14.00-14.20 4 x 100 m stafett, kvinner, 1. runde
  • 14.20-16.10 Tresteg, menn - FINALE
  • 14.25-14.45 4 x 100 m, menn, 1. runde
  • 14.55-15.05 400 m, menn - FINALE
  • 15.10-15.20 200 m, kvinner - FINALE
  • 15.35-15.45 110 m hekk, menn - FINALE
  • 15.55-16.25 Tikamp, menn: 400 m

Håndball

Kvinner

  • 12.00-14.00 Semifinale Norge - Sør-Korea
  • 14.15-16.15 Semifinale Ungarn - Russland

Kano/kajakk

  • 09.30-09.55 K1 500 m, menn, semifinaler
  • 10.00.10.15 C1 500 m, menn, semifinaler
  • 10.20-10.35 K1 500 m, kvinner, semifinaler
  • 10.40-10.55 K2 500 m, menn, semifinaler
  • 11.00-11.05 C2 500 m, menn, semifinaler
  • 11.10-11.15 K2 500 m, kvinner, semifinaler

Landhockey

Menn

  • 12.00-13.30 Semifinale Nederland - Tyskland
  • 14.30-16.00 Semifinale Spania - Australia

Moderne femkamp

Menn

  • 02.30-03.10 Skyting
  • 04.00-07.15 Fekting
  • 08.30-09.10 Svømming
  • 11.00-13.00 Riding
  • 14.00-14.30 Løping - FINALE

Riding

  • 13.15-15.45 Sprangriding individuelt, finale 1
  • 16.00-17.00 Sprangridning, individuelt - FINALE 2

Rytmisk Sportsgymnastikk

  • 12.00-14.24 Individuelt, kvalifisering
  • 14.24-15.28 Lag, kvalifisering

Sandvolleyball

Kvinner:

  • 03.00-03.50 Bronsefinale Talita/Renata, Brasil - Xue/Zhang Xui, Kina
  • 05.00-05.50 FINALE Walsh/May-Treanor, USA - Tian Jia/Wang, Kina

Seiling

  • 07.00-13.00 Tornado, seilas 11 av 11 - FINALE
  • 07.00-13.00 Star, menn, seilas 11 av 11 - FINALE

Softball

Kvinner

  • 12.30-15.45 FINALE USA - Japan

Stuping

  • 04.00-05.40 Tårnstup, kvinner, semifinale
  • 14.00-15.30 Tårnstup, kvinner - FINALE

Svømming

  • 03.00-05.30 10 km, menn - FINALE

Sykling

  • 03.30-03.40 BMX, kvinner, semifinaler 1
  • 03.40-03.50 BMX, menn, semifinaler 1
  • 04.00-04.10 BMX, kvinner, semifinaler2
  • 04.10-04.20 BMX, menn, semifinaler 2
  • 04.30-04.40 BMX, kvinner, semifinaler 3
  • 04.40-04.50 BMX, menn, semifinaler 3
  • 05.00-05.05 BMX, kvinner - FINALE
  • 05.05-05.10 BMX, menn - FINALE

Taekwondo

  • 03.00-04.56 57 kg, kvinner, innledende
  • 05.00-06.56 68 kg, menn, innledende
  • 09.00-09.56 57 kg, kvinner, kvartfinaler
  • 10.00-10.56 68 kg, menn, kvartfinaler
  • 11.00-11.26 57 kg, kvinner, semifinaler
  • 11.30-11.56 68 kg, menn, semifinaler
  • 13.00-13.26 57 kg, kvinner, bronsefinale
  • 13.30-13.56 68 kg, menn, bronsefinale
  • 14.00-14.11 57 kg, kvinner - FINALE
  • 14.15-14.26 68 kg, menn - FINALE

Vannpolo

Kvinner

  • 11.00-12.00 Bronsefinale Australia - Ungarn
  • 12.20-13.20 FINALE USA - Nederland

Volleyball

Kvinner

  • 06.30-08.00 Semifinale Cuba - USA
  • 14.00-15.30 Semifinale Kina - Brasil

Siste nytt

Sendeplan

Kl. Program Kanal