Rogaland gjør det skarpt i matkonkurranse

Rogaland får ni av 24 finaleplasser i «Det norske måltid».

Kåre Wiig

Kåre Wiigs tomater er blant finalistene i «Det norske måltid».

Foto: Cecilie Berntsen Jåsund / NRK

Når Årets Måltid går av stabelen i Stavanger 8. januar neste år, blir det med et sterkt Rogalands-innslag.

Lørdag ble 24 finalister plukka ut i Oslo – ni av dem kommer fra Rogaland,

En av kategoriene blir et rent lokaloppgjør. I klassen for årets grønne, naturelle står det mellom Piccolotomater fra Wiig gartneri, Snackpaprika fra Miljøgartneriet og Gul prletomat fra Hanasand.

Ellers blir det både rogalandsk rabarbrasaft, skinke, knekkebrød, ost, laks og kveite i finalen.

Juryen bestod av sitter Terje Ness (ORO/Boucse d’Or 1999), Einar Risvik (Nofima), Trine Sandberg (Trines matblogg), Christer Rødseth (Det norske junior-kokkelandslaget/SSP Gardermoen), Jørn Lie (Gamle Raadhus Restaurant), Francisca Witsø (Furusetgruppen).

De har vurdert produktene etter smak, konsistens, utseende og regional forankring.

Finalistene er delt inn i åtte kategorier:

Finalister Årets det grønne – bearbeidet:
- Eplemost Vista Bella, Epleblomsten AS, Telemark
- VÅR eple, kirsebær og Aronia, Sunniva Drikker AS, Oslo
- Friskpresset rabarbra naturell, Köhler-paviljongen, Rogaland

Finalister Årets det grønne – naturelle:
- Piccolotomater, Wiig Gartneri AS, Rogaland
- Snackpaprika, Miljøgartneriet AS, Rogaland
- Gul perletomat, Hanasand Gård og Gartneri, Rogaland

Finalister Årets godbit – åpen kategori
- Klippfisk 321 Ovn, Jakob og Johan Dybvik AS, Møre og Romsdal
- Telemarkskling, Klingeling, Telemark
- Superknask knekkebrød, Energimat AS, Rogaland

Finalister Årets kjøtt – bearbeidet
- Fenalår av villsau, DalPro Gårdsmat, Sør-Trøndelag
- Vossakorv, Nortura Gilde, Voss, Hordaland
- Skinka frå Suldal, Fjellmat frå Suldal, Rogaland

Finalister Årets kjøtt – naturelle
- Lammekølle, Jens Eide AS, Aust-Agder
- Heil Lårsteik ”Black Turkey”, Økodrift Homlagarden AS, Hordaland
- Høyfjellsrein – ytrefilet, Nortura, Jotunheimen og Valdres, Oppland

Finalister Årets meieriprodukt – naturelle og bearbeidet
- Kraftkar, Tingvollost, Møre og Romsdal
- Eiker Holtefjell XO, Eiker Gårdsysteri AS, Buskerud
- Jærosten, Voll Ysteri, Rogaland

Finalister Årets sjømat – bearbeidet
- DYBVIK Loins Extra, Jakob & Johan Dybvik AS, Møre og Romsdal
- Lutefisk Loin, Halvors Tradisjonsfisk AS, Troms
- Røkelaks, Ryfylkelaks AS, Rogaland

Finalister Årets sjømat – oppdrett naturelle
- Sterling kveite, Sterling White Halibut AS, Rogaland
- SALMA loin, Bremnes Seashore AS, Hordaland
- Vesters (flatøsters) Vest i havet AS, Hordaland