DANSEGALLA
9.mai Blåbyhallen Sortland
Jubileumsfest Rikingan 25 år
10.mai Blåbyhallen Sortland
Kandis og Anne Nørdsti + Mike and the Strangers
29.-31.mai Countryfestival Målselvfossen
Rune Rudberg Band og Steinar Engelbrektson m/flere
7.-9.august Nord Norsk Dansefestival Målselvfossen
Picazzo, Arctic Band, Hilde & Gutta m/flere
23 august Sørreisahallen
Rune Rudberg og Sakarina
20. og 21. september Color Magic
Rune Rudberg Band, Torgeir og Kjendisene og Lars Kristoffersen (duo/pub)
18.oktober Framohallen-Bergen
ARISTOCATS, LARZ KRISTERZ OG AGNETA & PETER/THOR GÖRANS
25. - 27. oktober På dansefotcruise Color Fantasy
Ole Ivars, Christiania og Lady og Landstryker’n (pub)
7. og 8. desember Color Magic
Picazzo, Hanne Mette og Gutta fra Scandinavia(pub)
ANNE NØRDSTI
28.mai Vårdansen Gol
ARCTIC BAND
16.mai Sandnessjøen
17.mai Finnager Brygge-Sessongåpning
27.juni Skjærvøydagan
28.juni Skjærvøydagan
9.-13.juli Dansefestivalen Sel
25.juli Reinøya-Stakkvik
BJØRNS ORKESTER
24 mai. Sjøholt/Sommerdans i Sjøholt sentrum
17.mai Gimle Hommelstø
7.juni Bådalstun Averøy
8.juni Skeidansen i Jølster m/Vagabond
13. juni Selbu Vertshuset Caroline
14 Juni Salt og Pepper, Stjørdal
21 Juni Smia Fiskeresturant,Kristiandsund
28. juni Åfarnes Holmem Plattdans
6.juli Ørlandet country & dansefestival
11.juli Dansefestivalen Sel
12. juli Dansefestivalen Sel
26. juli Eide Båthavn Plattdans
2.august Ørsta Småbåthavn Plattdans
9 August Stasjonen Pub,Tynset
16.august ,Tomrefjord småbåthavn
6 September,Farsund Fjordhotell
25 Oktober Alexandra,Molde m/Carmen
CHIVIX
9.august Utefest Tangen, Ørje m/Contrazt
18.oktober Hedemarkslaget A-salen Folkets Hus - Strømmen
29.november Nord-Norgelaget. Skedsmo samfunnshus
5.desember Gansvika danseklubb Dalheim
CONTRAZT
8.mai Kom og Dans
10.mai Kom og Dans
29.mai Gol, Vårdansen
30.mai Sira, Lendemoen
31.mai Sveio
Dagfinn Gården
3.juni Soknahallen
28.juni “Sota” seter Skjåk
25.Sept. “Kaaret” Othilienborg, Tr.heim
18.Okt. Kulturhuset,Sunndalsøra
1.nov Bollia, Eide
GUTTA FRA SCANDINAVIA
17.mai Rømskog - Rømskog SPA og Hotel
24.mai Sandvika -Vi vil lekene
31.mai Color Viking
12-13-14 juni Stena Saga
23 aug - 13.sept - 25 okt og 22.nov Lillestrøm Folkets Hus
5 + 8 nov Cha Am -Thailand -Orkidereiser
7-8 desember Color Magic
HILDE & GUTTA
23.-24.mai Nedre Målselvfossen Feriesenter
20.-22.juni Midtsommerfestivalen på Brekkvasselv i Nord – Trøndelag
7.-9.auust Nord - Norsk Dansebandfestival – Nedre Målselvfossen
13.september Mo Samfunnshus – Mo i Rana
HOLMSVE
7.juni Smøla Havfiskesenter
14.juni Hommelstø, Bindal
10.juli Dansefestivalen på Sel
11.juli Dansefestivalen på Sel
12.juli Dansefestivalen på Sel
19.juli Plattdans i Hestøysund, Helgeland
INGEMARS
30.mai Gol Campingsenter
31.mai Skøttru Parken
7.juni Skei i Jølster
14.juni Storås
4.juli Ørland Country og Dansefestival
5.juli Seljord
11.juli Sel
LASSE STEFANZ
9.mai Malmberget
OLE IVARS
31.mai Havøysund
5.juni Hamar-Ølfestivalen
6.juni Flå-Vassfardansen
13.juni Storås
14.juni Eidsvoll
21.juni Skarnes
28.juni Terråk
4.juli Seljord
12.juli Sel
25.juli Stathelle
RIOS
24 oktober - Grorud Oslo - Dagfinns Dancing
RITA & STÅLE
21.mai Toftemo, Dovre
14.juni Solheim, Lesjaverk, grendefest
10.juli Dansefestivalen i Sel
11.juli Dansefestivalen i Sel
12.juli Dansefestivalen i Sel
RUNE RUDBERG BAND
23 Mai Gatebil, VÅLER
07 Jun Kumøøkfestivalen, GRESSVIK
13 Jun Sanden, HOKKSUND
14 Jun Utescene, Åkrestrømmen, RENDALEN
21 Jun Skjærhalden havnefestival, HVALER
02 Jul Seljordfestivalen, SELJORD
12 Jul Dansefestivalen, SEL
19 Jul M/ Busserulls, SJERNARØY
09 Aug Åsa Stadion, ARNEBERG
16 Aug Dokka Camping, DOKKA
23 Aug M/ Sakarina, SØRREISA
30 Aug Tomterdagene, TOMTER
05 Sep Lofoten Countryfestival, LEKNES
06 Sep Lofoten Countryfestival, LEKNES
13 Sep Torget Pub, JESSHEIM
20 Sep Color Line
21 Sep Color Line
26 Sep Mariannes, SKIEN
04 Okt Letohallen m/ Contrazt, DAL
11 Okt Knarren Brygge - Ulvøya, HITRA
26 Des Hølandshallen m/Stetzons, LØKEN
SAKARINA
21.juni Målselvfossen
2.august Tjøtta, Sommerdans
23.august Sørreisahallen m/Rune Rudberg
Steinar Engelbrektson
17.mai Kysten Bar, Florø
31.mai Countryfestivalen i Målselvfossen
7.juni Verkstaden Bistro 6222 Ikornes
8.juni Fjøsen Dansefestival 6843 Skei i Jølster
21.juni Jonsokdans, Løno, Voss
4.juli Seljorfestivalen
5.juli Seljorfestivalen
10.juli Dansefestivalen på Sel
11.juli Dansefestivalen på Sel
12.juli Vikedal Dansefestival
23.august Rosenlund, Sandshamn
30.august Horinindal idrettshall
TORSTEINS
10.mai Drammen -Danseklubb 85
24 mai Oslo -Sagene samfunnshus
20-21 juni - Etnedal -Valdres Høyfjellshotel
Color Viking
Lørdag 10. mai Lars Kristoffersen band
Lørdag 17. mai Yellow Brick Road
Lørdag 24. mai No Problem trio
Lørdag 31. mai Gutta fra Scandinavia
Lørdag 07. juni Gutta fra Scandinavia
Lørdag 14. juni Contiki
Dalheim-Gansvika Danseklubb
18 oktober KORPUS
6. desember CHIVIX