Ingrid Ramen, Marie Tofte Elvestad og Vebjørn Harstad Jensvoll fra Vinstra ungdomsskole
Sigurd Hersleth, Gaute Brendbekken og Thea Torgerhagen fra Ajer ungdomsskole klarte full pott, 12 poeng.
Jesper Selsjord, Madelen Olsen Brandli og Sigurd Brennhaugen fra Dovre ungdomsskole fikk 12 poeng.
Baard Hagelund, Johanne Tørud og Hanna Bogsti fra Nes ungdomsskole fikk 11 poeng.
Even Høgberget, John Arne Torp og Vilde Holm-Glad Haagensen fra Roverud barne- og ungdomsskole fikk 11 rette.
Bjørner Utgaard, Hans Bjørner Hole Norderhus og Eline Kolstad fra Lesja skule klarte 11 poeng.
Marie Flatebø, Marianne Sand Svendsen og Sokrates Brendsdal Espejord fra Reinsvoll ungdomsskole klarte 11 poeng.
Sivert Furuli Gudbrandsen, Selma Louise Strypet og Severin Skaret Sagplass fra Alvdal ungdomsskole klarte sju rette.
Ina Elise Sundkvist, Nora Bjørsagård og Gro-Marit Storinset fra Kvikne skole og barnehage fikk fem rette.
Julie Lindh Skogstad, Mia Omsrud og Mina Olivia Kulterud fra Hedalen barne- og ungdomsskole.
Martine Johnsrud, Solveig Løvtjernet og Jens Erik Finbråten fra Austamarka barne- og ungdomsskole
Mari Elise Kolstad, Thomas Hansen og Åsmund Lorch-Falch fra Eidskog ungdomsskole
Thea Urne, Maria Helmine Kvernemo og Eirik Marcelius Haug fra Tråstad ungdomsskole fikk ni poeng.
Steffen Magnussen, Aslaug Seim Gunstad og Ola Sæther fra Jevnaker skole klarte 10 poeng.
Marius Roen Hermansen, Elisabeth Bryhn Reitan og Lars Andreas Nygaard fra Lunner ungdomsskole klarte åtte poeng
Ola Nordrum Isachsen, Ingrid Nygård Zachariassen og Sander Eng Strand fra Ener ungdomsskole klarte ni rette.
Jørgen Harby, Lars Solberg og Bertine Sofie Olsen fra Brøttum barne- og ungdomsskole klarte ni rette.
Eskil Pettersen, Mia Weronica Bjørgan Torp og Emilie Elde fra Moelv ungdomsskole klarte seks rette i Klassequizen.
Håkon Skaugrud, Sander Vestby og Tyra Johanne Sand Snipstad fra Søndre Land ungdomsskole fikk åtte poeng.
Markus Sørum Struksnæs, Tuva Marie Sørum og Mari Sevaldrud fra Bjoneroa skole fikk åtte poeng.
Lone Bakken, Gina Braastad og Arnfinn Hagen fra Ringebu ungdomsskole
Joakim H. Nordsletten, Alexandra Erixon og Bjørner Bakken fra Lesjaskog skule fikk 10 poeng.
Niklas Elg Lunde, Hedda Høye og Kristian Nytrøen fra Fagertun skole i Rendalen fikk åtte rette.
Oda Sundli, Jorid Furuseth Sundet og David Rieger fra Stor-Elvdal ungdomsskole fikk seks rette.
Karoline Rudsdammen, Hermann Hansen og Henning Dagfinrud fra Nord-Odal ungdomsskole fikk sju rette.
Jeppe Arnesen, Jenny Langseth Nygårdseter og Knut Egil Sjønneng Sjøen fra Sør-Odal ungdomsskole klarte 10 rette.
En ny åtter til Paal Aaseng Stubbrud, Nathalie Ødegård og Isak Knørr fra Heidal skule.
Camilla Grøterud, Trym Slettaløkken Engen og Even Bergli fra Snertingdal skole fikk åtte rette.
Victoria Røed, Viktor Bilstad og Ingrid Granum fra Hammartun skole klarte åtte rette.
Trygve Ivarsson Bergsbakken, Ola Høyvik og Sara Ingebjørg Sørengen fra Slidre skule fikk åtte poeng
Heidi Vingelen, Marte Leinan Lund og Ola Brevad Lien fra Tolga skole fikk 7 poeng.
David Heidtmann, Eilen Aamo og Håkon Sundmoen fra Os skole klarte 10 rette.
Åtte rette ble det på Don Nicolai Thorbjørnsen Lund, Nina Helen Lystad Myrvold og Tuva Joten Søndmør fra Engerdal barne- og ungdomsskole.
Daniel Alexander Bjørshol, Sivert Aaseth og Rikke Skåle fra Løten ungdomsskole fikk ni poeng.
Edvin Jevnheim Bakkom, Julie Aanstad Rønningen og Paul Høsteng Haugen fra Skjåk ungdomsskule fikk sju poeng.
Brit Irene Mork, Erik Vaagaasar og Tor Espen Ovesen fra Lom ungdomsskule klarte sju rette.
Syver Olstad, Nikoline Killi Haugen og Alexander Flati Brobakken fra Otta ungdomsskole fikk åtte poeng.
Jorid Skogen Vorkinn, Halvor Gården Sveen og Eirin Berg Lillebråten fra Vågå ungdomsskule fikk åtte rette,
F.v. Regine Emilie Hyll, Jonas Westvold Torjussen og Chris Albert Furulund fra Steinerskolen på Hedmarken fikk åtte rette.
F.v. Tina Harildstad, Erlend Pedersen og Evine Stuen Evensen fra Romedal ungdomsskole klarte åtte rette.
F.v. Halvor Tyseng, Marielle Tyseng og Hallvard Bakken fra Stange ungdomsskole fikk åtte poeng.
Anita Thorvaldsen, Gina Ingeborg Bråthen og Erik Simengård fra Øyer ungdomsskole fikk åtte rette.
Jakob Almelid, Malin Jøråsen og Olger Johannes Fosse Ramstad fra Sør-Fron ungdomskole fikk fire rette.
Henrik Ekra Hoff, Ådne Rolstad og Maren Schumann fra Brandbu ungdomsskole fikk 12 poeng.
Håvard Kvam, Hanna Strandbakken Bergheim og Ina Maria Berrefjord fra Lena ungdomsskole var først ut i Klassequizen. De fikk 7 poeng.
Bak fra venstre: Martinus Grev (reserve), Eirin Berg Lillebråten. Foran fra venstre: Halvor Gården Sveen og Jorid Skogen Vorkinn fra Vågå ungdomsskole
Frå venstre. Erik Vaagaasar, Brit Irene Mork, Siri Aaboen(reserve), Tor Espen Sulheim Ovesen fra Lom ungdomsskule fikk åtte rette.
Deltakarane til klassequiz 2017 frå Heidal skule. Frå venstre: Barbro Svindland, Nathalie Ødegård, Isak Knørr og Paal Stubbrud.
Eskil Bakken (vara), Gina Bråstad, Lone Bakken og Arnfinn Hagen fra Ringebu ungdomsskole
Lesja skule
Sigurd Brennhaugen og Jesper Selsjord, Madelen Olsen Brandli og Ingunn Singsaas fra Dovre ungdomsskole
Lesjaskog skule: Frå venstre: Bjørner Bakken, Anette Sangro (reserve) Alexandra Stella Erixon og Joakim Heggem Nordsletten
Håkon Skaugrud, Sander Vestby og Tyra Johanne Sand Snipstad fra Søndre Land ungdomsskole.
Tuva Marie Sørum , Mari Sevaldrud og Markus Sørum Struksnæs fra Bjoneroa skole
Steffen Magnussen, Ola Sæther, Aslaug Seim Gunstad og Celine Persokrud fra Jevnaker skole
Sokrates Brendsdal Espejord, Marie Flatebø, Marianne Sand Svendsen og Iver Granberg Strandbakken fra Reinsvoll ungdomsskole..
Silje, Julie, Mina Olivia og Mia fra Hedalen barne- og ungdomsskole
Gaute Kvittum Nytrøen, Vilde Østigård og Asgeir Espeland fra Tynset ungdomsskole.