Oppdatert 20. okt. 2017 kl. 16:00
Her er tipsene som gjør årets TV-aksjon til en drøm for alle.
DRAMMEN (NRK): Å stemme blankt er også et valg.
Bokhandlere er tomme for skolelim og hos optikerne kjøper barn plutselig linsevann over en lav sko. Hvorfor? De skal lage slim.
Hos Avistegnernes hus strømmer det inn med tegninger etter terrorangrepet mot satiremagasinet Charlie Hebdo, som kostet 12 mennesker livet.
Mens mjøndalingene drømmer om opprykk til eliteserien er det nervøs stemning i Bergen før kveldens kvalikkamp.
Onsdag kveld kan Mjøndalen rykke opp til eliteserien for første gang på 22 år. Det preger både gamle og unge i bygda. Se video.
De kunne ha brukt helga til å leke i snøen. I stedet valgte de å samle inn penger til jordskjelvofrene i Haiti.
Susanne ble slept under en bil i fire kilometer. Nå har venninnene sørget for at ulykkesstedet har blitt sikret, og Susanne har blitt frisk nok til å besøke dem på skolen. Se video.