Se alle bildene fra #nrksalme
Her kan du se alle bildene som er sendt inn av publikum. Slik laster du opp bilde på nrk.no.
Innholdet som skulle vises her støttes dessverre ikke lenger.
Publisert
Her kan du se alle bildene som er sendt inn av publikum. Slik laster du opp bilde på nrk.no.
Motehusa Gucci, Chloé og Loewe blir bøtelagt med over 157 millionar euro for å ha gjennomført prising som er i strid med EU sitt reglement, kjem fram i ei pressemelding frå EU-kommisjonen.
Motehusa skal ha fastsett vidaresalsprisar i strid med EU sine konkurransereglar.
Motehusa skal ha avgrensa moglegheita for uavhengige tredjepartsforhandlarar til å sette eigne prisar for produkt designa og selt under merkevarene.
I år er det 40 år sidan musikalen Les Misérables hadde premiere på West End i London.
Les Misérables er ein av dei mest spelte musikalane i verda. Det trass i at musikalen ikkje blei godt mottatt i 1985. Etter kvart vann musikalen fleire prisar.
Musikalen flettar saman fleire menneske sine skjebnar som lev i Frankrike på starten av 1800-talet.
Taylor Swift har stor suksess med sitt nye album «The Life of a Showgirl». Artisten er no den soloartisten med flest førsteplassar på Billboard albumliste, melder NTB.
Swift har med det gått forbi både Drake og Jay-Z. Det nye albumet til Swift debuterte på førsteplass ei veke etter at det blei gitt ut.
Utanom hennar første album, har dei gått rett inn på førsteplass. Ho er oppe i 15 og nærmar seg å ta rekorden frå Beatles som har 19.
Den som mener seg rammet av urettmessig publisering, oppfordres til å ta kontakt med redaksjonen. Pressens Faglige Utvalg (PFU) er et klageorgan oppnevnt av Norsk Presseforbund som behandler klager mot mediene i presseetiske spørsmål.