Dave Mustaine angrer. Litt.
Megadeath-frontfigur Dave Mustaine leker ikke biografi. Se en av historiene her!
I går slapp Megadeth det kritikerroste albumet Endgame, og neste år kommer selvbiografien til frontfigur Dave Mustaine. Han lover sterke historier fra et langt liv i metalens tjeneste, og sier selv han gråt da han leste manuskriptet.
Dave Mustaine har gjort enorm suksess med Megadeth, men det er en kjent sak at han har slitt med å komme over det faktum at han fikk sparken fra Metallica på 80-tallet. Det kommer blant annet frem i Metallica-dokumentaren Some Kind Of Monster. Nå har Mustaine brukt atskillige timer i terapi, og sier at han har beveget seg videre. Dermed har han også begynt å se på sin egen oppførsel som bandleder, som da han sparket gitaristen Jay Reynolds til fordel for Jeff Young.

Dave Mustaine er en glimrende historieforteller, så det er bare å sette av plass i bokhyllen til selvbiografien, som han har skrevet i samarbeid med New York Times-journalisten Joe Layden. I mellomtiden anbefales definitivt Endgame, et utrolig vitalt og hardtslående album.
Dette er den splitter nye videoen til “Head Crusher”, første singel fra Endgame:
Tags: Dave Mustaine, Head Crusher, intervju, Joe Layden, Megadeth, Metallica, New York Times, Some Kind Of Monster, video
Del "Dave Mustaine angrer. Litt."
-
http://www.callofduty5ps3.com/call-of-duty-5-ps3/blabbermouth-net-avenged-sevenfold-premieres-new-song-via-call BLABBERMOUTH.NET – AVENGED SEVENFOLD Premieres New Song Via 'Call … | call of duty 5 ps3
-
Kitane
-
Ruben Gran
