skilleToppbanner: Store studio denne ukaskilleStemmer fra arkivetskille_slutt
Store Studio 3_1_banner
Her er du: NRK.no > Programmer > TV-arkiv > Store Studio
er nettredaktør.
Adr. Store Studio
RT32, 0340 Oslo
Tel 2304 2458
Tips oss:
Kom og se på oss:
Tel 2304 2166

 

Per i "The Osbournes"

Kelly er ganske riktig datteren til Ozzy, og har nå sin egen platekarriere på gang. Per møtte henne i London, og havner på MTV!

Publisert 25.11.2002 14:18. Oppdatert 25.11.2002 15:34.
LYD OG VIDEO  Lyd Video
Hjelp | Mer lyd og video
ALT OM:
Kelly Osbourne har hatt en mildest talt spesiell barndom. Ikke bare biter faren Ozzy hodet av flaggermus på scenen - mora Sharon er en av rockhistoriens mest kjente groupier som også ble manager og kone til sin helt.

Den snurrige familien har også brettet ut livet sitt på MTV i virkelighetsserien "The Osbournes". Kelly har nå tatt steget ut i platebransjen med soloutgivelse, og i den anledning møtte Per henne i London i helga.

Kelly visste ikke at hun kunne skrive låter og synge før tv-serien tok til. Da ble hun tvunget til å synge Madonnas tenåringsrebelske "Papa don't Preach", og dermed ble talentet oppdaget.

Og det er slett ikke alltid Kelly har MTV-kameraer på slep i alt hun gjør. Hør Kelly fortelle mer om dette og om hvordan hun bryter amerikanske stereotypier ved å klikke på passende lenke ovenfor!


Per gjør seg klar til å intervjue Kelly. Merk Kellys kremsnertne sko!

LENKER
The Osbournes på MTV Kellys hjemmeside
Intervju Kelly intervjues på MTVs Osbournes-sider
Siste saker:
Siste saker:
Flere saker: ALT OM PERS VENNER

 
SENDETID
Mandager
kl 23.10 på NRK1.
Reprise tirsdager
kl 20.05 på NRK2.
Debatt:
FOTOALBUM
10 SISTE STORE STUDIO
Copyright NRK © 2008  -  Telefon: 815 65 900  -  E-post: info@nrk.no