Tirsdag 17.augustElvepadling er eneste nye gren på programmet denne fjerde konkurransedagen. Roerne avslutter sine oppsamlingsheat, og Siren Sundby fortsetter seilasene i europajolle. Publisert 27.05.2004 12:56. Badminton08.30/13.00: Menn single, åttedelsfinaler
08.30/13.00: Menn double, kvartfinaler
08.30/13.00: Kvinner double, åttedelsfinaler
Baseball09.30: Nederland - Canada
10.30: Taiwan - Hellas
17.30: Italia - Australia
18.30: Cuba - Japan
BasketballMenn gruppe A
08.00: New Zealand - Kina
15.45: Serbia og Montenegro - Italia
19.00: Spania - Argentina
Menn gruppe B
10.15: Australia - Angola
13.30: Litauen - Puerto Rico
21.15: USA - Hellas
Boksing12.30 Menn 51 kg, innledende
14.01: Menn 54 kg, innledende
18.30: Menn 51 kg, innledende
20.01: Menn 54 kg, innledende
Bordtennis10.00: Menn single, 3.runde
11.00: Menn single, 3.runde
12.00: Kvinner single, 3.runde
13.00: Kvinner single, 3.runde
17.00: Menn single, 3.runde
18.00: Mennsingle, 3.runde
19.00: Kvinner single, 3.runde
20.00: Kvinner single, 3.runde
Bueskyting09.30: Kvinner, 16-delsfinaler
14.30: Menn, 16-delsfinaler
Elvepadling09.00: C1 menn, første løp
09.50: K1 kvinner, første løp
11.00: C1 menn, andre løp
11.50: K1 kvinner, andre løp
Fekting09.00: Sabel, kvinner, kvalifisering
10.30: Sabel, kvinner, kvartfinaler
11.00: Kårde, menn, kvalifisering
15.10: Kårde, menn, kvartfinaler
17.30: Sabel, kvinner, semifinaler
18.25: Kårde, menn, semifinaler
19.25: Sabel, kvinner, bronsekamp
19.45: Kårde, menn, bronsekamp
20.15: Sabel, kvinner, finale
20.35: Kårde, menn, finale
FotballMenn, gruppe A
19.30: Sør-Korea - Mali
19.30: Hellas - Mexico
Menn gruppe C
19.30: Argentina - Australia
19.30: Serbia og Montenegro - Tunisia
Kvinner gruppe E
17.00: Sverige - Nigeria
Kvinner gruppe F
17.00: Tyskland - Mexico
Kvinner gruppe G
17.00: Hellas - Brasil
17.00: USA - Australia
HåndballKvinner gruppe A
13.30: Ukraina - Kina
18.30: Ungarn - Hellas
Kvinner gruppe B
15.30: Sør-Korea - Danmark
20.30: Frankrike - Spania
Judo09.30: Menn 81 kg, innledende
15.30: Menn 81 kg, bronsefinale
16.41: Menn 81 kg, finale
09.30: Kvinner 63 kg, innledende
15.30: Kvinner 63 kg, bronsefinale
16.31: Kvinner 63 kg, innledende
LandhockeyMenn gruppe A
07.30: Sør-Korea - Storbritannia
17.30: Egypt - Pakistan
19.30: Spania - Tyskland
Menn gruppe B
09.30: Argentina - Australia
17.00: Sør-Afrika - India
19.00: New Zealand - Nederland
Riding08.00: Terrengløp, individuelt, innledende
08.00: Terrengløp, lag, innledende
Roing07.30: Dobbelsculler lettvekt, kvinner, oppsamling
08.00: Dobbelsculler lettvekt, menn, oppsamling
08.40: Firer, menn, lettvekt, oppsamling
08.50: Dobbelfirer, kvinner, oppsamling
09.00: Dobbelfirer, menn, oppsamling
09.10: Åtter, kvinner, oppsamling
09.20: Åtter, menn, oppsamling
Sandvolleyball08.00: Menn, innledende
09.00: Kvinner, innledende
10.00: Menn, innledende
11.00: Kvinner, innledende
13.30: Menn, innledende
14.30: Menn, innledende
15.30: Kvinner, innledende
16.30: Kvinner, innledende
19.00: Menn, innlednede: Holdren/Metzger - Maaseide/Horrem
20.00: Kvinner, innledende
21.00: Menn, innledende
22.00: Kvinner, innledende: Lahme/Musch - Hakedal/Tørlen
Seiling12.00: Brett, menn, 3.seilas
12.05: Brett, kvinner, 3.seilas (Stålstrøm)
12.05: Europajolle, kvinner, 5.seilas (Sundby)
12.00: Laser, 5.seilas (Moberg)
12.40: Brett, menn, 4.seilas
12.45: Brett, kvinner, 4.seilas
13.15: Laser, 6.seilas
13.30: Europajolle, kvinner, 6.seilas
Skyting08.00: 50 m pistol, menn, kvalifisering
08.00: Dobbeltrap, menn, kvalifisering
11.15: 50 m pistol, menn, finale
13.30: Dobbeltrap, menn, finale
Softball08.30: Kina - USA
11.00: Canada - Japan
16.00: Hellas - Taiwan
18.30: Italia - Australia
Svømming09.00: 100 m fri, menn, forsøk
09.44: 200 m butterfly, kvinner, forsøk
10.14: 200 m bryst, menn, forsøk
10.45: 4 x 200 m fri, forsøk
18.00: 100 m fri, menn, semifinaler
18.12: 200 m fri, kvinner, finale
18.20: 200 m butterfly, menn, finale
18.27: 200 m butterfly, kvinner, semifinaler
18.49: 200 m bryst, menn, semfinaler
19.06: 200 m medley, kvinner, finale
19.14: 4 x 200 m fri, menn, finale
Tennis09.00/16.00:Menn single, 2.runde
09.00/16.00: Menn double, 2.runde
09.00:16.00: Kvinner single, 2.runde
09.00/16.00: Kvinner double, 2.runde
Turn20.00: Mangekamp, lag, kvinner
VannpoloMenn gruppe A
15.30: Kasakhstan - USA
16.45: Russland - Serbia og Montenegro
21.15: Ungarn - Kroatia
Menn gruppe B
08.30: Australia - Italia
09.45: Tyskland - Egypt
20.00: Hellas - Spania
VolleyballMenn gruppe A
08.00: Tunisia - Argentina
10.00: Frankrike - Serbia og Montenegro
18.30: Hellas - Polen
Menn gruppe B
13.00: Australia - Russland
15.00: USA - Nederland
20.30: Brasil - Italia
|