Lørdag 14. augustDette er den første store konkurransedagen, med bl.a. svømming, roing og landeveissykling. Norge har med fire syklister i mennenes landeveisritt. Publisert 25.05.2004 08:42. Oppdatert 13.08.2004 11:11.Badminton08.30: 32-delsfinaler, kvinner
09.50: 32-delsfinaler, mixed double
BasketballGruppe A
08.00: Australia - Nigeria, kvinner
15.45: Japan - Brasil, kvinner
19.00: Hellas - Russland, kvinner
Gruppe B
10.15: Sør-Korea - Kina
13.30: USA - New Zealand
21.15: Spania - Tsjekkia
Boksing12.30: Innledende, 75 kg
14.00: Innledende, 81 kg
18.30: Innledende, 75 kg
20.00: Innledende, 81 kg
Bordtennis10.00: Kvinner double, 1.runde
10.45: Menn double, 1.runde
11.30: Kvinner single, 1.runde
12.15: Kvinner single, 1.runde
13.00: Menn single, 1.runde
13.45: Menn single, 1.runde
17.00: Kvinner single, 1.runde
18.00: Kvinner single, 1.runde
19.00: Menn single, 1.runde
20.00: Menn single, 1.runde
Fekting09.00: Sabel, menn, innledende
17.30: Sabel, menn, semifinaler
18.20: Sabel, menn, bronsekamp
18.40: Sabel, menn, finale
Fotball17.00: Menn gruppe A
19.30: Sør-Korea - Mexico
19.30: Hellas - Mali
Menn gruppe C
19.30: Serbia og Montenegro - Australia
19.30: Argentina - Tunisia
Kvinner gruppe E
17.00: Japan - Nigeria
Kvinner gruppe F
17.00: Kina - Mexico
Kvinner gruppe G
17.00: Hellas - Australia
17.00: USA - Brasil
HåndballMenn, gruppe A
08.30: Spania - Sør-Korea
13.30: Russland - Slovenia
18.30: Kroatia - Island
Menn, gruppe B
10.30: Ungarn - Egypt
15.30: Tyskland - Hellas
20.30: Frankrike - Brasil
Judo09.30: Menn 60 kg, innledende
09.30: Kvinner, 48 kg, innledende
16.41: Menn, 60 kg, finale
16.31: Kvinner, og finale
Landeveissykling11.45: Fellesstart, menn
LandhockeyKvinner, gruppe A
09.30: Kina - Japan
19.00: Argentina - Spania
Kvinner, gruppe B
07.30: Nederland - Sør-Afrika
17.00: Australia - Tyskland
Roing07.30: Singlesculler, kvinner, forsøk
08.10:Singlesculler, menn, forsøk
09.10: Toer, kvinner, forsøk
09.30: Toer, menn, forsøk
10.00: Dobelsculler, kvinner, forsøk
10.20: Dobbelsculler, menn, forsøk
10.50: Firer, menn, forsøk
Sandvolleyball08.00 Innledende, menn
08.00: Innledende, menn: Kjemperud/Høidalen - Berg/Dahl, Sve
10.00: Innledende, menn
14.30: Innledende, menn
16.30: Innledende, menn
20.00: Innledende, menn
22.00: Innledende, menn
09.00: Innledende, kvinner
11.00: Innledende, kvinner
13.30: Innledende, kvinner
15.30: Innledende, kvinner
19.00: Innledende, kvinner: McPeak/Youngs - Glesnes/Maaseide
22.00: Innledende, kvinner
Seiling12.00: Finnjolle, menn, 1.seilas
12.00: 470, menn, 1.seilas
12.05: 470, kvinner, 1.seilas
12.05: Yngling, kvinner, 1.seilas (Norge)
13.15: 470, menn, 2.seilas
13.20: 470, kvinner, 2.seilas
13.30: Finnjolle, 2.seilas
15.35: Yngling, 2.seilas (Norge)
Skyting08.00: 10 m luftrifle, kvinner, kvalifisering
08.00: Trap, menn, kvalifisering
10.00: 10 m luftrifle, kvinner, finale
11.00: 10 m luftpistol, menn, kvalifisering
13.45: 10 m luftpistol, menn, finale
Softball08.30: Japan - Australia
11.00: USA - Italia
16.00: Taiwan - Canada
18.30: Kina - Hellas
Stup20.00: Synkronstup, kvinner
21.15: Synkronstup, menn
Svømming09.00: 400 m medley, menn, forsøk
09.31: 100 m butterfly, kvinner, forsøk
09.58: 400 m fri, menn, forsøk
10.41: 400 m medley, kvinner, forsøk
11.15: 100 m bryst, menn, forsøk
11.42: 4 x 100 m fri, kvinner, forsøk
18:00: 400 m medley, menn, finale
18.11: 100 m butterfly, kvinner, semifinale
18.23: 400 m fri, menn, finale
18.45: 400 m medley, kvinner, finale
19.06: 100 m bryst, menn, semifinaler
19.28: 4 x 100 m fri, kvinner, finale
Turn11.30: Kvalifisering, menn
15.30: Kvalifisering, menn
19.30: Kvalifisering, menn
Vektløfting19.00: Kvinner 48 kg, finale
VolleyballKvinner gruppe A
13.00: Japan - Brasil
15.00: Hellas - Kenya
18.30: Sør-Korea - Italia
Kvinner gruppe B
08.00: Cuba - Tyskland
18.30: Dominikanske Rep. - Russland
20.30: Kina - USA
|