Både Aalesunds Fotballklubb og Hødd serieopnar med bortekamp i 2006. AaFK mot Tromsdalen og Hødd mot Strømsgodset.
Også i siste serierunde må dei lokale laga spele på bortebane.
16. mai møtest AaFK og Hødd i Ålesund, medan det blir nytt lokaloppgjer på Høddvoll 10. september.
|
16.mai 2006 er det duka for AaFK- Hødd. Foto:Øyvind Heggstad. |
Slik spilles 1. divisjon i fotball menn sesongen 2006:
1. runde (9. april kl. 18.00):
Tromsdalen – Aalesund, Oslo Øst – Hønefoss, Strømsgodset – Hødd, Bryne – Løv-Ham, Bodø/Glimt – Sparta Sarpsborg, Kongsvinger – Moss, Pors Grenland – Sogndal, Haugesund – Follo.
2. runde (17. april kl. 18.00):
Sogndal – Tromsdalen, Moss – Pors Grenland, Sparta Sarpsborg – Kongsvinger, Løv-Ham – Bodø/Glimt, Hødd – Bryne, Hønefoss – Strømsgodset, Follo – Oslo Øst, Aalesund – Haugesund.
3. runde (23. april kl. 18.00):
Tromsdalen – Moss, Aalesund – Sogndal, Strømsgodset – Follo, Bryne – Hønefoss, Bodø/Glimt – Hødd, Kongsvinger – Løv-Ham, Pors Grenland – Sparta Sarpsborg, Haugesund – Oslo Øst.
4. runde (30. april kl. 18.00):
Moss – Aalesund, Sparta Sarpsborg – Tromsdalen, Løv-Ham – Pors Grenland, Hødd – Kongsvinger, Hønefoss – Bodø/Glimt, Follo – Bryne, Oslo Øst – Strømsgodset, Sogndal – Haugesund.
5. runde (7. mai kl. 18.00):
Tromsdalen – Løv-Ham, Aalesund – Sparta Sarpsborg, Sogndal – Moss, Bryne – Oslo Øst, Bodø/Glimt – Follo, Kongsvinger – Hønefoss, Pors Grenland – Hødd, Haugesund – Strømsgodset.
6. runde (13. mai kl. 18.00):
Sparta Sarpsborg – Sogndal, Løv-Ham – Aalesund, Hødd – Tromsdalen, Hønefoss – Pors Grenland, Follo – Kongsvinger, Oslo Øst – Bodø/Glimt, Strømsgodset – Bryne, Moss – Haugesund.
7. runde (16. mai kl. 18.00):
Tromsdalen – Hønefoss, Aalesund – Hødd, Sogndal – Løv-Ham, Moss – Sparta Sarpsborg, Bodø/Glimt – Strømsgodset, Kongsvinger – Oslo Øst, Pors Grenland – Follo, Haugesund – Bryne.
8. runde (21. mai kl. 18.00):
Løv-Ham – Moss, Hødd – Sogndal, Hønefoss – Aalesund, Follo – Tromsdalen, Oslo Øst – Pors Grenland, Strømsgodset – Kongsvinger, Bryne – Bodø/Glimt, Sparta Sarpsborg – Haugesund.
9. runde (25. mai kl. 18.00):
Tromsdalen – Oslo Øst, Aalesund – Follo, Sogndal – Hønefoss, Moss – Hødd, Sparta Sarpsborg – Løv-Ham, Kongsvinger – Bryne, Pors Grenland – Strømsgodset, Haugesund – Bodø/Glimt.
10. runde (28. mai kl. 18.00):
Hødd – Sparta Sarpsborg, Hønefoss – Moss, Follo – Sogndal, Oslo Øst – Aalesund, Strømsgodset – Tromsdalen, Bodø/Glimt – Kongsvinger, Løv-Ham – Haugesund.
29.mai kl. 19.00: Bryne – Pors Grenland.
11.runde (5. juni kl. 18.00):
Tromsdalen – Bryne, Aalesund – Strømsgodset, Sogndal – Oslo Øst, Moss – Follo, Sparta Sarpsborg – Hønefoss, Løv-Ham – Hødd, Pors Grenland – Bodø/Glimt, Haugesund – Kongsvinger.
12. runde (2. juli kl. 18.00):
Hønefoss – Løv-Ham, Follo – Sparta Sarpsborg, Oslo Øst – Moss, Strømsgodset – Sogndal, Bryne – Aalesund, Bodø/Glimt – Tromsdalen, Kongsvinger – Pors Grenland, Hødd – Haugesund.
13. runde (9. juli kl. 18.00):
Tromsdalen – Kongsvinger, Aalesund – Bodø/Glimt, Sogndal – Bryne, Moss – Strømsgodset, Sparta Sarpsborg – Oslo Øst, Løv-Ham – Follo, Hødd – Hønefoss, Haugesund – Pors Grenland.
14. runde (16. juli kl. 18.00):
Follo – Hødd, Oslo Øst – Løv-Ham, Strømsgodset – Sparta Sarpsborg, Bryne – Moss, Bodø/Glimt – Sogndal, Kongsvinger – Aalesund, Pors Grenland – Tromsdalen, Haugesund – Hønefoss.
15. runde (23. juli kl. 18.00):
Aalesund – Pors Grenland, Sogndal – Kongsvinger, Moss – Bodø/Glimt, Sparta Sarpsborg – Bryne, Løv-Ham – Strømsgodset, Hødd – Oslo Øst, Hønefoss – Follo, Tromsdalen – Haugesund.
16. runde (30. juli kl. 18.00):
Aalesund – Tromsdalen, Hønefoss – Oslo Øst, Hødd – Strømsgodset, Løv-Ham – Bryne, Sparta Sarpsborg – Bodø/Glimt, Moss – Kongsvinger, Sogndal – Pors Grenland, Follo – Haugesund.
17.runde (6. august kl. 18.00)
Tromsdalen – Sogndal, Pors Grenland – Moss, Kongsvinger – Sparta Sarpsborg, Bodø/Glimt – Løv-Ham, Bryne – Hødd, Strømsgodset – Hønefoss, Oslo Øst – Follo, Haugesund – Aalesund.
18. runde (13. august kl. 18.00):
Moss – Tromsdalen, Sogndal – Aalesund, Follo – Strømsgodset, Hønefoss – Bryne, Hødd – Bodø/Glimt, Løv-Ham – Kongsvinger, Sparta Sarpsborg – Pors Grenland, Oslo Øst – Haugesund.
19. runde (20. august kl. 18.00):
Aalesund – Moss, Tromsdalen – Sparta Sarpsborg, Pors Grenland – Løv-Ham, Kongsvinger – Hødd, Bodø/Glimt – Hønefoss, Bryne – Follo, Strømsgodset – Oslo Øst, Haugesund – Sogndal.
20. runde (27. august kl. 18.00):
Løv-Ham – Tromsdalen, Sparta Sarpsborg – Aalesund, Moss – Sogndal, Oslo Øst – Bryne, Follo – Bodø/Glimt, Hønefoss – Kongsvinger, Hødd – Pors Grenland, Strømsgodset – Haugesund.
21. runde (3. september kl. 18.00):
Sogndal – Sparta Sarpsborg, Aalesund – Løv-Ham, Tromsdalen – Hødd, Pors Grenland – Hønefoss, Kongsvinger – Follo, Bodø/Glimt – Oslo Øst, Bryne – Strømsgodset, Haugesund – Moss.
22. runde (10. september kl. 18.00):
Hønefoss – Tromsdalen, Hødd – Aalesund, Løv-Ham – Sogndal, Sparta Sarpsborg – Moss, Strømsgodset – Bodø/Glimt, Oslo Øst – Kongsvinger, Follo – Pors Grenland, Bryne – Haugesund.
23. runde (17. september kl. 18.00):
Moss – Løv-Ham, Sogndal – Hødd, Aalesund – Hønefoss, Tromsdalen – Follo, Pors Grenland – Oslo Øst, Kongsvinger – Strømsgodset, Bodø/Glimt – Bryne, Haugesund – Sparta Sarpsborg.
24. runde (24. september kl. 18.00):
Oslo Øst – Tromsdalen, Follo – Aalesund, Hønefoss – Sogndal, Hødd – Moss, Løv-Ham – Sparta Sarpsborg, Bryne – Kongsvinger, Strømsgodset – Pors Grenland, Bodø/Glimt – Haugesund.
25. runde (1. oktober kl. 18.00):
Sparta Sarpsborg – Hødd, Moss – Hønefoss, Sogndal – Follo, Aalesund – Oslo Øst, Tromsdalen – Strømsgodset, Pors Grenland – Bryne, Kongsvinger – Bodø/Glimt, Haugesund – Løv-Ham.
26. runde (8. oktober kl. 18.00):
Bryne – Tromsdalen, Strømsgodset – Aalesund, Oslo Øst – Sogndal, Follo – Moss, Hønefoss – Sparta Sarpsborg, Hødd – Løv-Ham, Bodø/Glimt – Pors Grenland, Kongsvinger – Haugesund.
27. runde (15. oktober kl.18.00):
Løv-Ham – Hønefoss, Sparta Sarpsborg – Follo, Moss – Oslo Øst, Sogndal – Strømsgodset, Aalesund – Bryne, Tromsdalen – Bodø/Glimt, Pors Grenland – Kongsvinger, Haugesund – Hødd.
28. runde (22. oktober kl. 18.00):
Kongsvinger – Tromsdalen, Bodø/Glimt – Aalesund, Bryne – Sogndal, Strømsgodset – Moss, Oslo Øst – Sparta Sarpsborg, Follo – Løv-Ham, Hønefoss – Hødd, Pors Grenland – Haugesund.
29. runde (29. oktober kl. 18.00):
Hødd – Follo, Løv-Ham – Oslo Øst, Sparta Sarpsborg – Strømsgodset, Moss – Bryne, Sogndal – Bodø/Glimt, Aalesund – Kongsvinger, Tromsdalen – Pors Grenland, Hønefoss – Haugesund.
30. runde (5. november kl. 18.00):
Pors Grenland – Aalesund, Kongsvinger – Sogndal, Bodø/Glimt – Moss, Bryne – Sparta Sarpsborg, Strømsgodset – Løv-Ham, Oslo Øst – Hødd, Follo – Hønefoss, Haugesund – Tromsdalen.
(©NTB)