|
er nettredaktør.
Adr. Store Studio
RT32, 0340 Oslo
Tel 2304 2458
Tips oss:
Kom og se på oss:
Tel 2304 2166
|
|
| |
Samleside: SENDINGER 2003: 9. APRIL |
Her er oppskriften på kaka som gjorde Per og Store Studio verdig til oppslag i TV- og bildebladet Her&Nå. Hr. Sundnes' lange erfaring i kaloribombing og spritdynking kommer godt med.
Det måtte altså utstrakte husmortakter til før Store Studio for alvor ble brettet ut i den kulørte ukepressen. Og du kan selvsagt ikke annet enn å ønske å lese mer.
I kveld snakker vi om "Svidd neger". For dem som finner glede i alle ekleriene i nordlandsfylleeposet, kan Per anbefale ti filmer som er minst ti ganger verre.
MOSS + ROCK + VIBEKE = sant i all evighet! Det finnes et utall av gode grunner til å digge dette smilende mennesket fra Moss.
Anmeldelse: Etter noen liter sprit, blod, bæsj, oppkast, svette og fiskeslo ender "Svidd neger" i noe som på sett og vis er en happy end. Det er mye å hate og mye å digge i denne filmen.
Cahtrine Grøndahl er en sjelden type menneske. Hun er en poet som er god til å snakke om seg og sitt. Mange flotte taleflommer fra lyrikerens munn har fått sildre frem foran NRKs mikrofoner.
|
|
| |
|