På fredag møttes plateaktuelle Sondre Lerche, to bokaktuelle småbarnsmødre og den kontroversielle finansmannen George Soros.
Av
Pia Jensen
Kontroversiell bush-kritiker
George Soros er blitt kåret til en av verdens mektigste av magasinet Forbes. I USA er han både elsket og hatet for sin kritikk mot president Bush og sin kontroversielle investeringspolitikk. Fredag var han gjest hos Fredrik Skavlan.
Ung veteran
Sondre Lerche debuterte allerede i en alder av 17 år. Bergenseren har vært bosatt i New York en periode, og hans siste plate bærer preg av dette. I studio spilte han en singel fra sin siste utgivelse.
 |
Sondre Lerche (Foto: NRK) |
Moderne mamma
Noen ganger kommer det å bli mor ganske brått på. I våre dager er det sjonglering fra ende til annen, avbrutt av gulping og kanskje litt sex. NRK-kolleger Anne Lindmo og Helle Vaagland er aktuelle med en bok om den opprivende opplevelsen det kan være å bli mor.