skilleUnderholdning: Monsen (trippel)skille_slutt
Først og sist  3_1_banner
Her er du: NRK.no > Programmer > TV > Først & sist Sist oppdatert 09:23
KOLOFON
Publikum i NRK-studio? Send en epost til
---
Epost til redaksjonen:
---
Prosjektsjef for Radio- og Nett-underholdning
---
Vaktsjef og nettredaktør Underholdning:
 

Våren 2003

Fedon A. Lindberg, Melanie C og Åge Hareide var tre av gjestene du fikk møte hos Fredrik Skavlan i Først & sist våren 2003. Her er hele lista.

Publisert 03.03.2003 14:48. Oppdatert 10.03.2004 14:36.

FØRST & SIST VÅREN 2003

Program 16, 2. mai

Christian Ringnes
Jan Åge Fjørtoft
Tor Bomann-Larsen
Hedvig Skonhoft Johannesen
Christine Koht
Meat Loaf

Program 15, 25. april

Kristopher Schau
Åsne Seierstad
Ole Fyrand
Wenche Rasch
Eva Joly
Jan Omdahl

Program 14, 11. april

Jonas Gahr Støre
Robbie Williams
Per Kristian Ottestad
Anita Hegh
Åge Hareide
Audhild Skoglund

Program 13, 4. april

Gunnar Stålsett
Anne B. Ragde
Dag Steinfeld
Arne Sletsjøe
Nathalie Nordnes
Terje Håkonsen
Sang: Nathalie Nordnes og
Sondre Lerche

Program 12, 28. mars

MelanieC
Anne Merete Bull
Morten Harket
Leif Nøttestad
Josef Fares
Jan Egeland

Program 11, 21. mars

Steinar Høibråten
Cristian Borch
Tor Valla
Kai Gjelseth
Shahzad Rama
Robert Sørlie og
Elin Pedersen

Program 10, 13. mars

Kjell Magne Bondevik
Bert Hagtvet
Jens Kjeldsen
Liza Marklund
Anne Krigsvold
Christian Ingebrigtsen
Maria Arredondo

Program 9, 7. mars

Trond-Viggo Torgersen
Trude Mostue
Marianne Mjaaland
Anne Kari Torgalsbøen
Tove Pettersen
EPHEMERA:
Christine Sandtorv
Inger Lise Størksen
Jannicke Larsen

Program 8, 28. februar

Kjetil André Aamodt
Catrine Sandnes
Anita Ekwall
Katrine Sørland
Markus Lindholm
Atle Antonsen
Mannskoret

Program 7, 21. februar

Håkan Hellström
Kristoffer Joner
Erling Dokk Holm
Kristin Hoff
Laila Dåvøy
Odd Aksel Bergheim

Program 6, 14. februar

Stein Tønnesson
Kristin Halvorsen
Tor Egil Førland
Aksel Hennie
Fanny Duckert
Kristian Valen

Program 5, 7. februar

Erna Solberg
Nils Ole Oftebro
Janne Formoe
Anne-Kat. Hærland
Terje Wahl
Janove Ottesen
Kaizers Orchestra

Program 4, 31. januar

Kjersti Holmen
Vibeke Løkkeberg
Terje Kristiansen
Fedon A. Lindberg
Erlend Eskeland
Charles Tjessem

Program 3, 24. januar

Jan Petersen
Kari Marstein
Knut Faldbakken
Vegard Ulvang
Sylfest Lomheim
Heidi Gjermundsen

Program 2, 17. januar

Eva Mannseth
Ivar Alver
Kristin Clemet
Jørgen Lorentzen
Bjarne Brøndbo
Georg Apenes
Bent Hamer

Program 1, 10. januar

Iver Mysterud
Øyvind Blunck
Christine Korme
Hanne Boel
Robert Gustafsson
Per Egil Hegge


Siste saker:

 
PROGRAMLEDER
Fredrik skavlan bannerliste høyre
SKRIV TIL OSS
Send oss gjerne en epost med ris og ros, saker du vil ta opp, kommentarer til programmet eller annet du har på hjertet.
Copyright NRK © 2009  -  Telefon: 815 65 900  -  E-post: info@nrk.no