Samleside: SPILL PÅ UPUNKT |
Det er mer mellom himmel og jord enn vi begriper, og man vet aldri når dette ubegripelige overmanner oss. Spill Slikkespillet før det er for sent.
I Mujaffa 1.6 kan du cruise ned Grønlandsleiret og nedlegge blondiner i baksetet med et dyrt, men fett videokamera som viser absolutt alt! Nå med ny highscore!
Du kna fortsatt prøve å redde monarkiet....
De kommer fra det ytre rom, og de er utrolig grinete! Hjelp Are og Odin med å beskytte jorden fra de onde Zauene og deres Mothersheep før de tar over planeten!
Det er vår og Are er kåt som en ugle! Kan du hjelpe ham? Prøv dine ferdigheter i vårt nye onani-spill!
Påsken varer jo helt til jul, så Upunkt er superglade for å endelig kunne presentere høykvalitets humor spesielt tilpasset denne gledens høytid. Se og hør Karate, Are&Odin, Pullover og Holger Nielsens Metode!
Are og Odins FrP-spill Are ba Upunkt lage et spill de kunne bruke til å få ut sin frustrasjon over FrPs fremgang på meningsmålingene. Nå kan du også bruke spillet som ventil.
Med glede og stolthet lanserer Are og Odin sitt nye og svært spennende sauespill - som er positivt ladet og animaletisk godkjent av Odin Jensenius.
Mujaffa, FrP-mobbing, Sauespill, Keikolizer, Eli Rally, Ari Behn-spillene Defending the honour og Redd monarkiet? Her er Upunkts spilloversikt.
Upunkt stiller opp for monarkiet nok engang. I spillet "BEHN - Defending the honour!" er du Ari Behn og nervøs som faen for alle skjelettene i skapet.
I Mujaffa 1.6 kan du cruise ned Grønlandsleiret og nedlegge blondiner i baksetet med et dyrt, men fett videokamera som viser absolutt alt! Nå med ny highscore!
Eli Hagen havnet på flere av tabloidavisenes forsider etter å ha kjørt ned trappa på Slottsplassen torsdag. Først kom Eli-shake-spamen. Og nå er også ELI RALLY spillet ute!
|