Slik gjekk det
DAG/DATO |
SKULE |
SENDING |
POENG |
---|---|---|---|
Tysdag 07.01 |
Naustdal |
Tysdag 07.01 |
9 |
Onsdag 08.01 |
Gloppen ungdomsskule |
Onsdag 08.01 |
7 |
Onsdag 08.01 |
Hyen |
Torsdag 09.01 |
9 |
Måndag 13.01 |
Kvåle skule |
Måndag 13.01 |
7 |
Måndag 13.01 |
Leikanger ungdomsskule |
Tysdag 14.01 |
9 |
Tysdag 14.01 |
Hafslo barne- og ungdomsskule |
Onsdag 15.01 |
6 |
Tysdag 14.01 |
Luster ungdomsskule |
Torsdag 16.01 |
8 |
Onsdag 15.01 |
Lærdalsøyri skule |
Fredag 17.01 |
8 |
Måndag 20.01 |
Gjelsvik skule |
Måndag 20.01 |
9 |
Måndag 20.01 |
Askvoll skule |
Tysdag 21.01 |
6 |
Onsdag 22.01 |
Eid ungdomsskule |
Onsdag 22.01 |
9 |
Onsdag 22.01 |
Vågsøy ungdomsskule |
Torsdag 23.01 |
10 |
Måndag 27.01 |
Vassenden skule |
Måndag 27.01 |
8 |
Måndag 27.01 |
Skei skule |
Tysdag 28.01 |
8 |
Onsdag 29.01 |
Høyanger skule |
Onsdag 29.01 |
9 |
Onsdag 29.01 |
Bjordal skule |
Torsdag 30.01 |
6 |
Måndag 03.01 |
Flatbygdi skule |
Måndag 03.02 |
9 |
Måndag 03.02 |
Feios skule |
Tysdag 04.02 |
7 |
Måndag 03.02 |
Sagatun skule |
Torsdag 06.02 |
8 |
Tysdag 04.02 |
Aurland barne- og ungdomsskule |
Torsdag 06.02 |
6 |
Tysdag 04.02 |
Kaupanger skule |
Fredag 07.02 |
9 |
Onsdag 05.02 |
Farnes skule |
Måndag 10.02 |
8 |
Onsdag 05.02 |
Tangen skule |
Tysdag 11.02 |
8 |
Måndag 10.02 |
Førde ungdomsskule |
Onsdag 12.02 |
8 |
Måndag 10.02 |
Halbrend skule |
Torsdag 13.02 |
9 |
Tysdag 11.02 |
Eivindvik skule |
Måndag 17.02 |
4 |
Tysdag 11.02 |
Dalsøyra barnehage og skule |
Tysdag 18.02 |
7 |
Tysdag 11.02 |
Byrknes barnehage og skule |
Onsdag 19.02 |
9 |
Onsdag 12.02 |
Brekke barnehage og skule |
Torsdag 20.02 |
6 |
Onsdag 12.02 |
Hyllestad skule |
Fredag 21.02 |
2 |
Måndag 24.02 |
Viksdalen skule |
Måndag 24.02 |
5 |
Måndag 24.02 |
Sande skule |
Tysdag 25.02 |
6 |
Onsdag 26.02 |
Svelgen oppvekst |
Onsdag 26.02 |
8 |
Onsdag 26.02 |
Davik oppvekst |
Torsdag 27.02 |
8 |
Onsdag 26.02 |
Hauge skule |
Fredag 28.02 |
9 |
Torsdag 27.02 |
Stadlandet skule |
Måndag 02.03 |
7 |
Torsdag 28.02 |
Selje skule |
Tysdag 03.03 |
8 |
Tysdag 03.03 |
Solund barne- og ungdomsskule |
Onsdag 04.03 |
7 |
Onsdag 04.03 |
Olden skule |
Torsdag 05.03 |
9 |
Onsdag 04.03 |
Stryn ungdomsskule |
Fredag 06.03 |
5 |
Torsdag 05.03 |
Fjaler ungdomsskule |
Måndag 09.03 |
9 |
Torsdag 05.03 |
Våge skule |
Tysdag 10.03 |
3 |
Onsdag 11.03 |
Fylkesfinale |
Direkte |