TONSTAD SKOLE: Fra venstre: Aurora Harsvik Alstad, Lars Smemo og Simen Schøne Hoff.
SNÅSA SKOLE: Fra venstre: Fabian Ånerud Reyes, Jørgen Lorvik Hansen og Annbjørg Mona.
STEINKJER UNGDOMSSKOLE: Fra venstre Dennis Gjeldsås Estensen, Ingeborg Strugstad og Tobias Skjelbred Svendsen.
STØREN UNGDOMSSKOLE: Fra venstre Aina Aas Berg, Nora Buseth Folstad og Marco Mosbakken.
ÅSEN BARNE- OG UNGDOMSSKOLE: Fra venstre Caspar Øien Veimo, Asgeir Iversen og Silje Utne Åsen.
YTTERØY BARNE- OG UNGDOMSSKOLE: Fra venstre Sigurd Sandstad, Gunhild Nøst og Linda Stavran.
SELBU UNGDOMSSKOLE: Fra venstre John Harald Uthus, Mildrid Flønes og Aina Stokke.
CHARLOTTENLUND UNGDOMSSKOLE: Fra venstre Sondre Bonesmo, Selma Eide Fagerli og Hermann Indergård.
STOKKAN UNGDOMSSKOLE: Fra venstre Marius Paasche, Alex Gjersing og Tuva Minde.
MERÅKER SKOLE: Fra venstre Hedda Atnedal, Sindre Hernes Henden og Hedda Blæstervold Mjelstad.
MARKAPLASSEN SKOLE: Fra venstre: Thorstein Berg Sletfjerding, Synne Nygaard Nielsen og Erik Jenssen Haugen.
SØR-ROAN SKOLE: Fra venstre: Marius Butli, Stine Frønes Eian og Oda Krogfjord
VUKU OPPVEKSTSENTER: Fra venstre Preben Haugdal Kvelstad, Maria Lundgren og Tobias Roksvåg
MALM SKOLE: Eirin Husby, Sveinung Haugen og Øystein Øvergård.
UGLA SKOLE: Jesper Strand, Lars Sandstad, May Jorun Rødsjø.
ÅSET SKOLE: Odin Hårstad, Sølve Johan Löhr og Mia Emilie Sørdahl.
HOV SKOLE: Fra venstre ser vi Sigve Morken Lange, Norvald Sundan Meland og Ingeborg Aasen.
HALSEN SKOLE: Fra venstre: Kristian Stavnås, Maya Albrektsen og Halvor Nysæther.
SUNNLAND SKOLE: Fra venstre: Ingrid Sofie Syrstad Ude, Tallak Ravn og Oscar Nygård.
RENNEBU UNGDOMSSKOLE: Fra venstre: Ellisiv Løseth, Amalie Slettun Hovin og Ole August Kleiven.
NAMSOS UNGDOMSSKOLE: Fra venstre: Jane Margreta Hagen, Dennis Andre Aune og Anders Høgden.
HØKNES UNGDOMSSKOLE: Stian Aglen, Vilde Løvmo og Karen Theresie Bech
BLUSSUVOLL UNGDOMSSKOLE: Jakob Nymoen Rørtveit, Stian Aftreth Meidal og Petter Heimstad
LENSVIK SKOLE: Henning Selbæk, Hedda Elena Hegg Engen og Isak Selbekk
SKOGN BARNE- OG UNGDOMSSKOLE: Fra venstre: Thomas Wikdahl, Rebecca Sundal og Simen Knudsen.
FOLLA SKOLE: Synnøve Sand, Johannes Voldseth og Jonas Schneider.
HOEGGEN SKOLE: Hannah Økland (fra venstre), Hallstein Hagaseth og Elias Eikset.
ÅRLIVOLL SKOLE: Mads Møkkelgård Øyum (fra venstre), Robert Lystad Midtlyng og Oda Marie Jamtøy.
SØRLI SKOLE: Fikk 9 poeng. (Fra venstre) Iver Martinsen, Nora Lerfald og Sigrid Bruce Solstad
RØYRVIK OPPVEKSTSENTER: Fikk sju poeng i Klassequizen. Fra venstre: Laila Louise Joma Rustad, Albert Haukø Devik og Fredrik Vatshaug Solli.
SJETNE SKOLE: Fikk fire poeng. Fra venstre: Silje Krogstad Sæter, Elise Birgitte Erland og Petter Bjerken.
FILLAN SKOLE: Fikk fire poeng. Fra venstre: Stian Børge holmen, Frida Tøften og Guro Schei
HØYLANDET BARNE- OG UNGDOMSSKOLE: Fra venstre Ansgar Aarmo, Kjerstin Solstad Olsen og Ane Johanna Romstad.
OVERHALLA BARNE- OG UNGDOMSSKOLE: Fra venstre: Daniel Risvik Hugås, Julie Holter og Hilde Lund Moen.
HOMMELVIK UNGDOMSSKOLE: Fra venstre: Ørjan Sandaune, Petter William Kindseth Bjørnås og Kristin Nybrodah.l
LUNDAMO UNGDOMSSKOLE: Sigurd Øien, Ann Kristin Lund og Marcus Skjærvold
TESTMANN MINNE SKOLE: Jonas Etnan, Daniel Øverland og Silje Victoria Kruksve Aasland.
VANVIKAN SKOLE: Fra venstre Vanja Marie Søraas, Sara Clegg og Ludvig Bigset.
FAGERHAUG KRISTNE SKOLE: Elise Grytdal, Stig Olav Walstad og Andreas Grimstad.
LAUVSNES SKOLE: Asmund Stamnes (fra venstre), Lucas Leander Haagensen og Susanne Aune Edvardsen.
FLATANGER MONTESORRISKOLE: Astrid Vedvik Havstein (fra venstre), Ester Charlotte Einvik Dahle og Robin Bang Rasmussen.
GRØTTE SKOLE: Joachim Ellingsen, Håvard Venn Fagerli og Maren Eikli Andaas.
MELDAL SKOLE: Per Eivind Fritzon, Marit Østhus og Even Bjørkøy.
INDERØY UNGDOMSSKOLE: Sander Nøvik Lyngstad (fra venstre), Lisa Marie Følstad Austad og Teodor Taraldsen.
NAMDALSEID SKOLE: Fra venstre: Kristoffer Buvarp, Mads Jørgen Steen Kolstad og Maren Hågensen Bratberg.