Finnmarksløp-konkurranse 2012

Hver dag mens Finnmarksløpet pågår, kan du delta i nye konkurranser på NRK.no.

Sekk og buff

Denne tursekken og buffen kan bli din!

Foto: Erik Lieungh

En tursekk (28 liter) fra NRK er hovedpremie, og én heldig vinner trekkes ut daglig. I tillegg trekker vi ut ti vinnere som mottar hver sin buff fra NRK.

Følg med på NRKs Finnmarksløp-sendinger på tv for å høre konkurransespørsmålene.

Følg med lengre ned i saken for å se om du har vunnet!

Innholdet som skulle vises her støttes dessverre ikke lenger.

Riktige svar konkurransen 2012:

  • 10. mars: 1340 hunder
  • 11. mars: Rastigáisá
  • 12. mars: 139 tonn
  • 13. mars: Karasjok den 1.1.1886
  • 14. mars: Kirkenes
  • 15. mars: Nordlysbyen
  • 16. mars: Tanaelva og Pasvikelva

Vinnere konkurranse 2012

Premie

Vinner

Dato

Tursekk

Per Torstein Johnsen (Terråk)

 10/3

Buff

Bjørn Sträng (Moss)

 

Buff

Henrik Sørgård (Tromsø)

 

Buff

Kim Mietinen (Rognan)

 

Buff

Trygve Bakkehaug (Alta)

 

Buff

Sigrid Gjelsvik (Naustdal)

 

Buff

Ragnhild Rønning (Arneberg)

 

Buff

Anne Berit Lønning (Knarrevik)

 

Buff

Steinar Bjørgan (Steinkjer)

 

Buff

Laila Severinsen (Haugesund)

 

Buff

Hilde A. Solli (Svolvær)

 

Tursekk

Eirin Berg (Drammen)

11/3

Buff

Marie Wærnes (Alta)

 

Buff

Henry Arnfinn Vangseng (Halden)

 

Buff

Eva-Lena N. Buhaug (Tranby)

 

Buff

Kjell Tore Lunde (Lillehammer)

 

Buff

Sondre Larsen (Tana)

 

Buff

Astrid Marie Hansen (Longyearbyen)

 

Buff

Roar Tausvik (Namsos)

 

Buff

Anne Lise Romsdal (Nærbø)

 

Buff

Mona Heffermehl (Oslo)

 

Buff

Lise Marie Hov Ludvigsen (Bergen)

 

Tursekk

Simen Gaup (Alta)

12/3

Buff

Magnus Kvilten (Nordkisa)

 

Buff

Turid Bye (Oslo)

 

Buff

Beathe Throndsen (Tromsø)

 

Buff

Silje Olsen (Trondheim)

 

Buff

Karin Øien (Hammerfest)

 

Buff

Arild Overrein (Stavanger)

 

Buff

Ingrid Böckmann (Paderborn/Tyskland)

 

Buff

Martin Dahl (Ytre Enebakk)

 

Buff

Mats Larsen Wickstrøm (Kirkenes)

 

Buff

Einar Hinna (Stavanger)

 

Tursekk

Gunn Heidi Danielsen (Tiller)

 13/3

Buff

David Mosbergvik (Storsteinnes)

 

Buff

Wenche Sørgård (Tromsø)

 

Buff

Bernhard Sørli (Harstad)

 

Buff

Finn E. Brun (Sandnes)

 

Buff

Herman Svinsholt (Ramnes)

 

Buff

Karin Luitjes Hansen (Alta)

 

Buff

Marte Andersen (Årnes)

 

Buff

Anja Hætta Bergkvam (Oltedal)

 

Buff

John Åge Somby (Karasjok)

 

Buff

Oddgeir Haug (Leka)

 

Tursekk

Sjur Huseby (Kolbotn)

14/3

Buff

Annette Ståhlstrøm (Oslo)

 

Buff

Martin Tunheim (Alta)

 

Buff

Otto Engebakken (Tolga)

 

Buff

Thomas Rabben (Gimse)

 

Buff

Fred Bjørnestad (Nesttun)

 

Buff

Gro Bakken (Oslo)

 

Buff

Siw June Pedersen (Tana)

 

Buff

Guro Buvik (Trondheim)

 

Buff

Finn Havik (Moelv)

 

Buff

Britt-Johanne Rundhaug (Storslett)

 

Tursekk

Trym Myrmel (Tromsø)

15/3

Buff

Johan Midtun (Rådal)

 

Buff

Jørgen Moland (Andebu)

 

Buff

Irene Mathisen (Oslo)

 

Buff

Signy Tallaksen (Finnsnes)

 

Buff

Marit S. Andreassen (Gravdal)

 

Buff

Arne Knudsen (Svenstrup DK)

 

Buff

Haakon Skog Waaler (Bergen)

 

Buff

Lill Torunn Davidsen (Alta)

 

Buff

Monica S. Alapnes (Rundhaug)

 

Buff

Odd-Arne Dikkanen (Varangerbotn)

 

Tursekk

Petra Wognild (Hattfelldal)

16/3

Buff

Vibeke Kvivesen (Alta)

 

Buff

Wenche Fossmo (Finnsnes)

 

Buff

Ann-Brith Gaup (Lakselv)

 

Buff

Lars Bjorn Gaino (Kautokeino)

 

Buff

Simen Ellingsen (Varangerbotn)

 

Buff

Martin Berg (Levanger)

 

Buff

Rutha Bang Pedersen (Svanvik)

 

Buff

Berit Granmo (Meldal)

 

Buff

Lars Christian Hansen (Vadso)

 

Buff

Ingrid Almenningen (Aurland)

 

Nyheter fra Troms og Finnmark

Programleder Hege Iren Hanssen

Se Nordnytt 20:30