NRK Meny
Normal

OL-program - curling

2 medaljeøvelser.

Pål Trulsen
Foto: JULIE JACOBSON / AP

Alle tider er norske tider.

Tidene som er oppgitt etter midnatt, er derfor natt til neste dag.

Menn

Tirsdag 16. februar

  • 18.00 1. runde: Storbritannia - Sverige, Norge - Canada, USA - Tyskland, Sveits - Danmark
  • 04.00 2. runde: Canada - Tyskland, Kina - Frankrike, USA - Norge

Onsdag 17. februar

  • 23.00 3. runde: Tyskland - Frankrike, USA - Sveits, Danmark - Kina, Tyskland - Sverige

Torsdag 18. februar

  • 18.00 4. runde: Danmark - USA, Tyskland - Norge, Canada - Sverige, Storbritannia - Sveits
  • 04.00 5. runde: Sverige - Kina, Storbritannia - Danmark, Norge - Sveits, Frankrike - Canada

Fredag 19. februar

  • 23.00 6. runde: Tyskland - Sveits, Danmark - Canada, Frankrike - USA, Norge - Kina

Lørdag 20. februar

  • 18.00 7. runde: Norge - Danmark, Frankrike - Tyskland, Kina - Storbritannia, Sverige - USA
  • 04.00 8. runde: Sveits - Kina, Sverige - Frankrike, Canada - Storbritannia

Søndag 21. februar

  • 23.00 9. runde: USA - Storbritannia, Norge - Sverige, Sveits - Canada, Danmark - Tyskland

Mandag 22. februar

  • 18.00 10. runde: Frankrike - Norge, Canada - USA, Tyskland - Kina, Sveits - Sverige
  • 04.00 11. runde

Tirsdag 23. februar

  • 23.00 12. runde: Kina - Canada, Sverige - Danmark, Storbritannia - Norge, Sveits - Frankrike

Onsdag 24. februar

  • 18.00 Evt. omspillkamper
  • 23.00 Evt. omspillkamper
  • 04.00 Evt. omspillkamper

Torsdag 25. februar

  • 23.00 Semifinaler

Lørdag 27. februar

  • 18.00 Bronsefinale
  • 24.00 Finale - MEDALJEØVELSE

Kvinner

Tirsdag 16. februar

  • 23.00 1. runde: USA - Japan, Danmark - Sverige, Tyskland - Russland, Canada - Sveits

Onsdag 17. februar

  • 18.00 2. runde: Kina - Storbritannia, Tyskland - USA, Sveits - Sverige, Japan - Canada
  • 04.00 3. runde: Russland - Danmark, Storbritannia - Sverige, Kina - Sveits

Torsdag 18. februar

  • 23.00 4. runde: Canada - Tyskland, Kina - Japan, Russland - Storbritannia, Danmark - USA

Fredag 19. februar

  • 18.00 5. runde: Tyskland - Storbritannia, Russland - USA, Kina - Danmark
  • 04.00 6. runde: Danmark - Canada, Sverige - Kina, Storbritannia - Japan, Sveits - Russland

Lørdag 20. februar

  • 23.00 7. runde: Sverige - Russland, USA - Storbritannia, Danmark - Sveits, Tyskland - Kina

Søndag 21. februar

  • 18.00 8. runde: Storbritannia - Sveits, Tyskland - Danmark, Canada - USA, Russland - Japan
  • 04.00 9. runde: Kina - Canada, Japan - Tyskland, USA - Sverige

Mandag 22. februar

  • 23.00 10. runde: Russland - Kina, Japan - Sveits, Sverige - Canada, Storbritannia - Danmark

Tirsdag 23. februar

  • 18.00 11. runde: Japan - Sverige, Sveits - Tyskland, USA - Kina, Canada - Storbritannia
  • 04.00 12. runde: Sveits - USA, Canada - Russland, Japan - Danmark, Sverige - Storbritannia

Onsdag 24. februar

  • 18.00 Evt. omspillkamper
  • 23.00 Evt. omspillkamper
  • 04.00 Evt. omspillkamper

Torsdag 25. februar

  • 18.00 Semifinaler

Fredag 26. februar

  • 18.00 Bronsefinale
  • 24.00 Finale - MEDALJEØVELSE

Siste nytt

Sendeplan

Kl. Program Kanal
4-4-2 Eliteserien fotball: Sarpsborg 08 - Odd