NRK Meny
Normal

Nett-TV-program fredag 22. august

Her er NRKs Nett-TV-program for OL-sendingene.

Det kan komme endringer i programskjema.

SE OL PÅ NETT-TV - KLIKK HER

Nettkanal 1

NRK1-programmet

Nettkanal 2

NRK2-programmet

Nettkanal 3

04.30-07.30 Baseball, semifinale, menn

07.30-10.00 Boksing, semifinaler 51 kg, 57 kg, 64 kg, 75 kg, 91 kg. Kommentator: Ronald Larsen

14.00-15.45 Basketball, semifinale, menn Spania - Litauen

Nettkanal 4

06.00-08.00 Håndball, menn, Russland - Danmark, menn

09.00-09.45 Synkronsvømming, lag, kommentator: Kjetil Grinderud.

14.15-16.15 Håndball, menn, semifinale, Island - Spania, kommentatorer: Unni Anisdahl / Øystein Havang

Nettkanal 5

07.30-11.30 Bordtennis, kvartfinaler, menn.

13.00-16.45 Stup, kvalifisering, tårnstup, menn

Nettkanal 6

13.00-16 Fotball, bronsefinale, menn, Belgia- Brasil, Kommentator: Arne Scheie

Nettkanal 7

09.00-14.00 Taekwondo 67 kilo for kvinner og 80 kilo for menn.

14.00-15.30 Volleyball, semifinaler, menn, Italia - Brasil

Nettkanal 8

12.00-14.00 Landhockey, bronsefinale, kvinner, Tyskland -Argentina, kommentatorer: Trond Johnsen / Amjad Munir

14.30-16.30 Landhockey, finale, kvinner, Kina - Nederland, kommentatorer: Trond Johnsen / Amjad Munir

Siste nytt

  • Iversen går femmila

    Emil Iversen er tatt ut som fjerde mann på det norske laget til lørdagens 50 km klassisk fellesstart i Pyeongchang, etter at Johannes Høsflot Klæbo trakk seg fra avslutningsdistansen i OL. Iversen går sammen med Martin Johnsrud Sundby, Hans Christer Holund og Niklas Dyrhaug.

    Iversen
    Foto: Lise Åserud / NTB scanpix
  • USA tok hockeygullet

    Finalen i ishockeyturneringen for kvinner ble en neglebitende affære mellom Canada og USA. Kampen endte 2–2 etter full tid, og kampen gikk til straffeslag.

    Der var USAs Jocelyne Lamoureux-Davidson eneste målscorer, og hun sikret USA OL-gull.

    USA
    Foto: Ed Jones / AFP
  • Norendal nummer seks i Big Air

    Silje Norendal endte på sjetteplass i finalen i Big Air. Hun klarte ikke å lande et triks helt perfekt, og endte med 131.50 poeng-

    Østerrikske Anna Gasser vant etter et kjempehopp i siste omgang. 185 poeng holdt til seier foran Jamie Anderson (USA).

    Silje Norendal
    Foto: Lise Åserud / NTB scanpix

Sendeplan

Kl. Program Kanal
OL i Pyeongchang
OL i Pyeongchang: Kombinert langrenn, stafett
OL i Pyeongchang: Skiskyting, stafett kvinner
OL i Pyeongchang
OL-magasin
Høydepunkter fra dagen
OL-magasin