NRK Meny
Normal

Mandag 11. august

Dette er OL-programmet for mandag 11. august.

Badminton

  • 04.00-07.00 Single, kvinner, åttedelsfinaler
  • 04.00-07.00 Double, kvinner, kvartfinaler
  • 04.00-07.00 Single, menn, 16-delsfinaler
  • 12.30-16.00 Single, kvinner, åttedelsfinaler
  • 12.30-16.00 Double, kvinner, kvartfinaler
  • 12.30-16.00 Single, menn, 16-delsfinaler

Basketball

Kvinner

  • 03.00-04.45 Gruppe B: New Zealand - Spania
  • 05.15-07.00 Gruppe B: Tsjekkia - Mali
  • 08.30-10.15 Gruppe A: Sør-Korea - Russland
  • 10.45-12.30 Gruppe A: Latvia - Hviterussland
  • 14.00-15.45 Gruppe B: Kina - USA
  • 16.15-18.00 Gruppe A: Australia - Brasil

Boksing

  • 07.30-09.00 57 kg, menn, innledende kamper
  • 09.00-10.30 60 kg, menn, innledende kamper
  • 13.00-14.30 57 kg, menn, innledende kamper
  • 14.30-16.00 60 kg, menn, innledende kamper

Bueskyting

  • 04.00-05.43 Lag, menn, åttedelsfinaler
  • 05.50-07.30 Lag, menn, kvartfinaler
  • 10.00-10.51 Lag, menn, semifinaler
  • 10.52-11.17 Lag, menn, bronsefinale
  • 11.20-11.45 Lag, menn - FINALE

Fekting

  • 04.00-05.30 Florett individuelt, kvinner, 32-delsfinale
  • 05.30-07.30 Florett individuelt, kvinner, 16-delsfinale
  • 07.30-08.30 Florett individuelt, kvinner, åttedelsfinale
  • 08.30-09.00 Florett individuelt, kvinner, kvartfinaler
  • 13.00-14.00 Florett individuelt, kvinner, semiifnaler
  • 14.10-14.40 Florett individuelt, kvinner, bronsekamp
  • 14.40-15.10 Florett individuelt, kvinner - FINALE

Håndball

Kvinner

  • 03.00-04.30 Gruppe A: Kasakhstan - Frankrike
  • 04.45-06.15 Gruppe B: Brasil - Ungarn
  • 08.00-09.30 Gruppe A: Angola - Norge
  • 09.45-11.15 Gruppe B: Sør-Korea - Tyskland
  • 13.00-14.30 Gruppe A: Kina - Romania
  • 14.45-16.15 Gruppe B: Sverige - Russland

Judo

  • 06.00-10.30 57 kg, kvinner, kvalifisering
  • 06.00-10.30 73 kg, menn, kvalifisering
  • 12.00-13.30 57 kg, kvinner, kvalifisering, semifinaler og bronsefinale
  • 12.00-13.30 73 kg, menn, kvalifisering, semifinaler og bronsefinale
  • 12.00-13.30 57 kg, kvinner - FINALE
  • 12.00-13.30 73 kg, menn - FINALE

Kano/kajakk

  • 09.00-09.40 Slalåm C1, menn, forsøk
  • 09.50-10.45 Slalåm K1, menn, forsøk
  • 11.00-11.40 Slalåm C1, menn, forsøk
  • 11.50-12.45 Slalåm K1, menn, forsøk

Landhockey

Menn

  • 02.30-04.00 Gruppe A: Tyskland - Kina
  • 04.30-06.00 Gruppe B: Pakistan - Storbritannia
  • 12.00-13.30 Gruppe A: Sør-Korea - New Zealand
  • 12.30-14.00 Gruppe B: Australia - Canada
  • 14.30-16.00 Gruppe A: Spania - Belgia
  • 15.00-16.30 Gruppe B: Nederland - Sør-Afrika

Riding

  • 02.00-05.30 Eventing, terrengriding, lag og individuelt

Roing

  • 09.30-10.10 Singlesculler, kvinner, oppsamling
  • 10.10-10.50 Singlesculler, menn, oppsamling
  • 10.50-11.10 Toer, kvinner, soppsamling
  • 11.10-11.20 Toer, menn, oppsamling
  • 11.20-11.40 Dobbelsculler, kvinner, oppsamling
  • 11.40-11.50 Dobbelsculler, menn, oppsamling
  • 11.50-12.00 Firer, menn, oppsamling

Sandvolleyball

Menn

  • 03.00-03.50 Gruppe B: Conde/Barracetti, ARG - Samoilova/Plavins, LAT
  • 04.00-04.50 Gruppe C: Schacht/Slack, AUS - Fernandes/Morais, ANG
  • 07.00-07.50 Gruppe C: Ricardo/Emanuel, BRA - Geor/Gira, GEO
  • 15.00-15.50 Gruppe E: Nummerdoor/Schull, NED - Kjemperud/Skarlund, NOR
  • 16.00-16.50 Gruppe B: Rogers/Dalhausser, USA - Heyer/Huscher, SUI
  • 17.00-17.50 Gruppe E: Klemperer/Koreng, GER - Laciga/Schnider, SUI

Kvinner

  • 05.00-05.50 Gruppe A: Tian Jia/Wang, CHN - van Breedam/Mouha, BEL
  • 06.00-06.50 Gruppe E: Ribalta/Crespo, CUB - Kadijk/Mooren, NED
  • 08.00-08.50 Gruppe A: Maaseide/Glesnes, NOR - Kuhn/Schwer, SUI
  • 12.00-12.50 Gruppe E: Branagh/Youngs, USA - Pohl/Rau, GER
  • 13.00-13.50 Gruppe C: Barnett/Cook, AUS - Saka/Rtvelo, GEO
  • 14.00-14.50 Gruppe C: Juliana/Larissa, BRA - Urjadova/Sjirajeva, RUS

Seiling

  • 07.00-13.00 Brett, menn, seilas 1 og 2 av 11
  • 07.00-13.00 Brett, kvinner, seilas 1 og 2 av 11
  • 07.00-13.00 49-er, seilas 4, 5 og 6 av 16
  • 07.00-13.00 470, seilas 1 og 2 av 11
  • 07.00-13.00 Finnjolle, seilas 5 og 6 av 11
  • 07.00-13.00 Yngling, kvinner, seilas 5 og 6

Skyting

  • 03.00-04.45 10 m luftrifle, menn, kvalifisering
  • 03.00-07.00 Trap, kvinner, kvalifisering
  • 06.00-06.50 10 m luftrifle, menn - FINALE
  • 09.00-10.15 Trap, kvinner - FINALE

Stuping

  • 08.30-09.45 10 m synkronstup, menn - FINALE

Svømming

  • 04.00-04.08 100 m rygg, kvinner, semifinaler
  • 04.10-04.19 200 m fri, menn, semifinaler
  • 04.21-04.25 100 m butterfly, kvinner - FINALE
  • 04.27-04.31 100 m bryst, menn - FINALE
  • 04.33-04.41 100 m bryst, kvinner, semifinaler
  • 04.53-05.11 100 m rygg, menn, semifinaler
  • 05.24-05.30 400 m fri, kvinner - FINALE
  • 05.33-05.39 4 x 100 m fri, menn - FINALE
  • 12.30-13.04 200 m fri, kvinner, forsøk
  • 13.08-13.31 200 m butterfly, menn, forsøk
  • 13.36-14.08 200 m medley, kvinner, forsøk

Tennis

  • 04.30-08.30 Single, menn, 1. runde
  • 04.30-08.30 Single, kvinner, 1. runde
  • 04.30-08.30 Double, menn, 1. runde
  • 04.30-08.30 Double, menn, 1. runde
  • 11.00-17.00 Single, menn, 1. runde
  • 11.00-17.00 Single, kvinner, 1. runde
  • 11.00-17.00 Double, menn, 1. runde
  • 11.00-17.00 Double, kvinner, 1. runde

Vannpolo

Kvinner

  • 07.00-08.00 Gruppe B Ungarn - Nederland
  • 08.20-09.20 Gruppe A Russland - Italia
  • 09.20-10.20 Gruppe B Hellas - Australia
  • 11.00-12.00 Gruppe A USA - Kina

Vektløfting

  • 04.00-06.00 62 kg menn, gruppe B,
  • 06.30-08.00 58 kg, kvinner, gruppe B
  • 09.30-11.30 58 kg, kvinner, gruppe A - FINALE
  • 13.00-15.00 62 kg, menn, gruppe A - FINALE

Volleyball

Kvinner

  • 04.00-05.30 Gruppe B: Algerie - Serbia
  • 06.00-07.30 Gruppe B: Kasakhstan - Italia
  • 06.30-08.00 Gruppe A: USA - Cuba
  • 08.30-10.00 Gruppe B: Brasil - Russland
  • 14.00-15.30 Gruppe A: Kina - Polen
  • 16.00-17.30 Gruppe A: Japan - Venezuela

Siste nytt

  • Novak Djokovic ble slått ut

    Den tidligere verdenseneren Novak Djokovic ble overraskende slått ut i fjerde runde av Australian Open mandag. Hyeon Chung, som er ranket som nummer 58 i verden, slo Djokovic 7-6, 7-5 og 7-6.

    Novak Djokovic
    Foto: AFP
  • Zuccarello-assist i nytt tap

    En svak midtperiode ble utslagsgivende da New York Rangers og Mats Zuccarello røk 2–4 for Los Angeles Kings i NHL søndag. Mats Zuccarello fikk notert en målgivende pasning på 2-0 målet.

    Mats Zuccarello
    Foto: NTB Scanpix

Sendeplan

Kl. Program Kanal
EM håndball menn: Sverige - Hviterussland