NRK Meny
Normal

Mandag 11. august

Dette er OL-programmet for mandag 11. august.

Badminton

  • 04.00-07.00 Single, kvinner, åttedelsfinaler
  • 04.00-07.00 Double, kvinner, kvartfinaler
  • 04.00-07.00 Single, menn, 16-delsfinaler
  • 12.30-16.00 Single, kvinner, åttedelsfinaler
  • 12.30-16.00 Double, kvinner, kvartfinaler
  • 12.30-16.00 Single, menn, 16-delsfinaler

Basketball

Kvinner

  • 03.00-04.45 Gruppe B: New Zealand - Spania
  • 05.15-07.00 Gruppe B: Tsjekkia - Mali
  • 08.30-10.15 Gruppe A: Sør-Korea - Russland
  • 10.45-12.30 Gruppe A: Latvia - Hviterussland
  • 14.00-15.45 Gruppe B: Kina - USA
  • 16.15-18.00 Gruppe A: Australia - Brasil

Boksing

  • 07.30-09.00 57 kg, menn, innledende kamper
  • 09.00-10.30 60 kg, menn, innledende kamper
  • 13.00-14.30 57 kg, menn, innledende kamper
  • 14.30-16.00 60 kg, menn, innledende kamper

Bueskyting

  • 04.00-05.43 Lag, menn, åttedelsfinaler
  • 05.50-07.30 Lag, menn, kvartfinaler
  • 10.00-10.51 Lag, menn, semifinaler
  • 10.52-11.17 Lag, menn, bronsefinale
  • 11.20-11.45 Lag, menn - FINALE

Fekting

  • 04.00-05.30 Florett individuelt, kvinner, 32-delsfinale
  • 05.30-07.30 Florett individuelt, kvinner, 16-delsfinale
  • 07.30-08.30 Florett individuelt, kvinner, åttedelsfinale
  • 08.30-09.00 Florett individuelt, kvinner, kvartfinaler
  • 13.00-14.00 Florett individuelt, kvinner, semiifnaler
  • 14.10-14.40 Florett individuelt, kvinner, bronsekamp
  • 14.40-15.10 Florett individuelt, kvinner - FINALE

Håndball

Kvinner

  • 03.00-04.30 Gruppe A: Kasakhstan - Frankrike
  • 04.45-06.15 Gruppe B: Brasil - Ungarn
  • 08.00-09.30 Gruppe A: Angola - Norge
  • 09.45-11.15 Gruppe B: Sør-Korea - Tyskland
  • 13.00-14.30 Gruppe A: Kina - Romania
  • 14.45-16.15 Gruppe B: Sverige - Russland

Judo

  • 06.00-10.30 57 kg, kvinner, kvalifisering
  • 06.00-10.30 73 kg, menn, kvalifisering
  • 12.00-13.30 57 kg, kvinner, kvalifisering, semifinaler og bronsefinale
  • 12.00-13.30 73 kg, menn, kvalifisering, semifinaler og bronsefinale
  • 12.00-13.30 57 kg, kvinner - FINALE
  • 12.00-13.30 73 kg, menn - FINALE

Kano/kajakk

  • 09.00-09.40 Slalåm C1, menn, forsøk
  • 09.50-10.45 Slalåm K1, menn, forsøk
  • 11.00-11.40 Slalåm C1, menn, forsøk
  • 11.50-12.45 Slalåm K1, menn, forsøk

Landhockey

Menn

  • 02.30-04.00 Gruppe A: Tyskland - Kina
  • 04.30-06.00 Gruppe B: Pakistan - Storbritannia
  • 12.00-13.30 Gruppe A: Sør-Korea - New Zealand
  • 12.30-14.00 Gruppe B: Australia - Canada
  • 14.30-16.00 Gruppe A: Spania - Belgia
  • 15.00-16.30 Gruppe B: Nederland - Sør-Afrika

Riding

  • 02.00-05.30 Eventing, terrengriding, lag og individuelt

Roing

  • 09.30-10.10 Singlesculler, kvinner, oppsamling
  • 10.10-10.50 Singlesculler, menn, oppsamling
  • 10.50-11.10 Toer, kvinner, soppsamling
  • 11.10-11.20 Toer, menn, oppsamling
  • 11.20-11.40 Dobbelsculler, kvinner, oppsamling
  • 11.40-11.50 Dobbelsculler, menn, oppsamling
  • 11.50-12.00 Firer, menn, oppsamling

Sandvolleyball

Menn

  • 03.00-03.50 Gruppe B: Conde/Barracetti, ARG - Samoilova/Plavins, LAT
  • 04.00-04.50 Gruppe C: Schacht/Slack, AUS - Fernandes/Morais, ANG
  • 07.00-07.50 Gruppe C: Ricardo/Emanuel, BRA - Geor/Gira, GEO
  • 15.00-15.50 Gruppe E: Nummerdoor/Schull, NED - Kjemperud/Skarlund, NOR
  • 16.00-16.50 Gruppe B: Rogers/Dalhausser, USA - Heyer/Huscher, SUI
  • 17.00-17.50 Gruppe E: Klemperer/Koreng, GER - Laciga/Schnider, SUI

Kvinner

  • 05.00-05.50 Gruppe A: Tian Jia/Wang, CHN - van Breedam/Mouha, BEL
  • 06.00-06.50 Gruppe E: Ribalta/Crespo, CUB - Kadijk/Mooren, NED
  • 08.00-08.50 Gruppe A: Maaseide/Glesnes, NOR - Kuhn/Schwer, SUI
  • 12.00-12.50 Gruppe E: Branagh/Youngs, USA - Pohl/Rau, GER
  • 13.00-13.50 Gruppe C: Barnett/Cook, AUS - Saka/Rtvelo, GEO
  • 14.00-14.50 Gruppe C: Juliana/Larissa, BRA - Urjadova/Sjirajeva, RUS

Seiling

  • 07.00-13.00 Brett, menn, seilas 1 og 2 av 11
  • 07.00-13.00 Brett, kvinner, seilas 1 og 2 av 11
  • 07.00-13.00 49-er, seilas 4, 5 og 6 av 16
  • 07.00-13.00 470, seilas 1 og 2 av 11
  • 07.00-13.00 Finnjolle, seilas 5 og 6 av 11
  • 07.00-13.00 Yngling, kvinner, seilas 5 og 6

Skyting

  • 03.00-04.45 10 m luftrifle, menn, kvalifisering
  • 03.00-07.00 Trap, kvinner, kvalifisering
  • 06.00-06.50 10 m luftrifle, menn - FINALE
  • 09.00-10.15 Trap, kvinner - FINALE

Stuping

  • 08.30-09.45 10 m synkronstup, menn - FINALE

Svømming

  • 04.00-04.08 100 m rygg, kvinner, semifinaler
  • 04.10-04.19 200 m fri, menn, semifinaler
  • 04.21-04.25 100 m butterfly, kvinner - FINALE
  • 04.27-04.31 100 m bryst, menn - FINALE
  • 04.33-04.41 100 m bryst, kvinner, semifinaler
  • 04.53-05.11 100 m rygg, menn, semifinaler
  • 05.24-05.30 400 m fri, kvinner - FINALE
  • 05.33-05.39 4 x 100 m fri, menn - FINALE
  • 12.30-13.04 200 m fri, kvinner, forsøk
  • 13.08-13.31 200 m butterfly, menn, forsøk
  • 13.36-14.08 200 m medley, kvinner, forsøk

Tennis

  • 04.30-08.30 Single, menn, 1. runde
  • 04.30-08.30 Single, kvinner, 1. runde
  • 04.30-08.30 Double, menn, 1. runde
  • 04.30-08.30 Double, menn, 1. runde
  • 11.00-17.00 Single, menn, 1. runde
  • 11.00-17.00 Single, kvinner, 1. runde
  • 11.00-17.00 Double, menn, 1. runde
  • 11.00-17.00 Double, kvinner, 1. runde

Vannpolo

Kvinner

  • 07.00-08.00 Gruppe B Ungarn - Nederland
  • 08.20-09.20 Gruppe A Russland - Italia
  • 09.20-10.20 Gruppe B Hellas - Australia
  • 11.00-12.00 Gruppe A USA - Kina

Vektløfting

  • 04.00-06.00 62 kg menn, gruppe B,
  • 06.30-08.00 58 kg, kvinner, gruppe B
  • 09.30-11.30 58 kg, kvinner, gruppe A - FINALE
  • 13.00-15.00 62 kg, menn, gruppe A - FINALE

Volleyball

Kvinner

  • 04.00-05.30 Gruppe B: Algerie - Serbia
  • 06.00-07.30 Gruppe B: Kasakhstan - Italia
  • 06.30-08.00 Gruppe A: USA - Cuba
  • 08.30-10.00 Gruppe B: Brasil - Russland
  • 14.00-15.30 Gruppe A: Kina - Polen
  • 16.00-17.30 Gruppe A: Japan - Venezuela

Siste nytt

  • Sveriges keeper på vei til Roma

    Etter hva Aftonbladet erfarer skal FC København ha blitt enig med Roma om et salg av den svenske målvakten Robin Olsen. Prislappen ligger på rundt 110 millioner kroner. Kjøpet skjer i lys av at Roma trenger ny keeper etter salget av Alisson Becker.

    svensk keeper
    Foto: Matthias Schrader / AP
  • Granerud på pallen

    Halvor Egner Granerud hoppet seg opp til 3.-plassen i det første individuelle rennet i årets Sommer Grand Prix. Polen-stjernen Kamil Stoch vant på hjemmebane. Robert Johansson var nest best blant de norske i Wisla

    Granerud
    Foto: Terje Bendiksby / NTB scanpix
  • Sky-rytter ute av Tour de France

    Team Sky-rytter Gianni Moscon (24) er kastet ut av Tour de France fordi han gikk til angrep på en Fortuneo-rytter, Ifølge L'Equipe. Det skal ha skjedd i etterkant av søndagens etappe. Det var Tv2 som meldte om nyheten.

    CYCLING-FRA-TDF2018-SKY-ITA-MOSCON
    Foto: PHILIPPE LOPEZ / AFP

Sendeplan

Kl. Program Kanal
Morgensport og musikk
Morgensport og musikk
Morgensport og musikk
Morgensport og musikk
Morgensport og musikk
Sport og musikk
Sport og musikk
Sport og musikk
Sport i dag
Sport i dag