Fredag 15. august

Dette er OL-programmet for fredag 15. august.

Badminton

  • 04.00-13.00 Single, kvinner, semifinaler
  • 04.00-07.00 Double, menn, semifinaler
  • 12.30-16.00 Double, kvinner, bronsefinale
  • 12.30-16.00 Single, menn, semifinaler
  • 12.30-16.00 Double, kvinner - FINALE

Baseball

Menn

  • 04.30-07.30 Kina - Taiwan
  • 05.30-08.00 USA - Cuba
  • 12.00-15.00 Canada - Sør-Korea
  • 13.00-16.00 Japan - Nederland

Basketball

Kvinner

  • 03.00-04.45 Gruppe B. Tsjekkia - New Zealand
  • 05.15-07.00 Gruppe A: Latvia - Australia
  • 08.30-10.15 Gruppe A: Russland - Brasil
  • 10.45-12.30 Gruppe B: Kina - Mali
  • 14.00-15.45 Gruppe B: USA - Spania
  • 16.15-18.00 Gruppe A: Sør-Korea - Hviterussland

Boksing

  • 07.30-08.30 57 kg, menn, innledende kamper
  • 08.30-10.30 60 kg, menn, innledende kamper
  • 13.00-15.00 54 kg, menn, innledende kamper
  • 15.00-16.00 57 kg, menn, innledende kamper

Bordtennis

  • 03.00-06.00 Lag, kvinner, bronsefinale
  • 03.00-06.00 Lag, menn, bronsefinale
  • 08.30-11.30 Lag, kvinner, semfinale
  • 13.30-16.30 Lag, kvinner, semifinale

Bueskyting

  • 04.30-06.30 Menn, åttedelsfinaler
  • 10.00-11.03 Menn, kvartfinaler
  • 11.04-11.35 Menn, semifinaler
  • 11.38-11.53 Menn, bronsefinale
  • 11.55-12.10 Menn - FINALE

Fekting

  • 03.00-05.00 Kårde lag, menn, åttedelsfinaler
  • 05.00-06.30 Kårde lag, menn, kvartfinaler
  • 06.30-08.00 Kårde lag, menn, plasseringskamper
  • 08.00-09.30 Kårde lag, menn, semifinaler
  • 09.30-10.50 Kårde lag, menn, plasseringskamper
  • 12.00-13.30 Kårde lag, menn, bronsekamp
  • 13.30-15.00 Kårde lag, menn - FINALE

Fotball

Kvinner

  • 12.00-15.00 Kvartfinale Brasil - Norge
  • 12.00-15.00 Kvartfinale USA - Canada
  • 15.00-18.00 Kvartfinale Sverige - Tyskland
  • 15.00-18.00 Kvartfinale Kina - Japan

Friidrett

  • 03.00-03.35 Sjukamp, kvinner: 100 m hekk
  • 03.05-04.05 Kule, menn, kvalifisering
  • 03.45-05.05 100 m, menn, 1. runde
  • 04.30-07.25 Sjukamp, kvinner: Høyde
  • 04.40-05.40 Slegge, menn, kvalifisering gruppe A
  • 05.10-06.00 800 m, kvinner, 1. runde
  • 06.10-07.10 Slegge, menn, kvalifisering gruppe B
  • 13.00-14.00 Sjukamp, kvinner: Kule
  • 13.10-13.35 1500 m, menn, 1. runde
  • 13.45-14.20 100 m, menn, 2. runde
  • 13.55 14.45 Diskos, kvinner, kvalifisering gruppe A
  • 14.25-15.10 3000 m hinder, kvinner, 1. runde
  • 15.00-16.10 Kule, menn - FINALE
  • 15.15-15.45 Sjukamp, kvinner: 200 m
  • 15.20-16.10 Diskos, kvinner, kvalifisering gruppe B
  • 15.40-17.15 Tresteg, kvinner, kvalifisering
  • 15.55-16.35 400 m hekk, menn, 1. runde
  • 16.45-17.20 10.000 m, kvinner - FINALE

Håndball

Kvinner

  • 03.00-04.30 Gruppe A: Kasakhstan - Kina
  • 04.45-06.15 Gruppe B: Brasil - Sør-Korea
  • 08.00-09.30 Gruppe B: Tyskland - Sverige
  • 09.45-11.15 Gruppe A: Romania - Angola
  • 13.00-14.30 Gruppe A: Frankrike - Norge
  • 14.45-16.15 Gruppe B: Ungarn - Russland

Judo

  • 06.00-10.30 Over 78 kg, kvinner, innledende
  • 06.00-10.30 Over 100 kg, menn, innledende
  • 12.00-13.30 Over 78 kg, kvinner, innledende, semifinaler og bronsefinale
  • 12.00-13.30 Over 100 kg, menn, innledende, semifinaler og bronsefinale
  • 12.00-13.30 Over 78 kg, kvinner - FINALE
  • 12.00-13.30 Over 100 kg, menn - FINALE

Landhockey

Menn

  • 02.30-04.00 Gruppe A: Spania - Kina
  • 04.30-06.00 Gruppe B: Nederland - Canada
  • 12.00-13.30 Gruppe A: Belgia - New Zealand
  • 12.30-14.00 Gruppe B: Pakistan - Australia
  • 14.30-16.00 Gruppe A: Sør-Korea - Tyskland
  • 15.00-16.30 Gruppe B: Sør-Afrika - Storbritannia

Riding

  • 13.15-17.15 Sprangriding, individuelt, innledende

Sandvolleyball

Kvinner

  • 03.00-03.50 Åttedelsfinale
  • 04.00-04.50 Åttedelsfinale
  • 05.00-05.50 Åttedelsfinale
  • 06.00-06.50 Åttedelsfinale
  • 12.00-12.50 Åttedelsfinale
  • 13.00-13.50 Åttedelsfinale
  • 14.00-14.50 Åttedelsfinale
  • 15.00-15.50 Åttedelsfinale

Seiling

  • 06.00-09.00 Laser radial, seilas 4, 5 og 6 av 11
  • 06.00-09.00 Laser, seilas 4, 5 og 6 av 11
  • 06.00-08.00 Brett, kvinner, seilas 5 og 6 av 11
  • 06.00-08.00 Brett, menn, seilas 5 og 6 av 11
  • 06.00-09.00 Yngling, kvinner, seilas 8, 9 og 10 av 11
  • 06.00-09.00 Finnjolle, menn, seilas 8, 9 og 10 av 11
  • 07.00-10.00 Tornado, seilas 1 og 2 av 11
  • 07.00-10.00 Star, menn, seilas 1 og 2 av 11
  • 07.00-10.00 49-er, seilas 10, 11 og 12 av 16
  • 07.00-10.00 470, menn, seilas 7 og 8 av 11
  • 07.00-10.00 470, kvinner, seilas 7 og 8 av 11

Skyting

  • 03.00-04.15 50 m rifle liggende, menn, kvalifisering
  • 03.00-07.30 Skeet, menn, kvalifisering
  • 05.30-06.20 50 m rifle liggende, menn - FINALE
  • 07.00-09.00 25 m hurtigpistol, menn, kvalifisering

Softball

Kvinner

  • 03.30-05.30 Kina - Canada
  • 06.00-08.00 USA - Japan
  • 11.00-13.00 Australia - Taiwan
  • 13.30-15.30 Venezuela - Nederland

Stuping

  • 07.30-10.30 3 m sviktstup, kvinner, kvalifisering

Svømming

  • 04.00-04.06 50 m fri, menn, semiifnaler
  • 04.09-04.13 200 m bryst, kvinner - FINALE
  • 04.16-04.20 200 m rygg, menn - FINALE
  • 04.23-04.33 200 m rygg, kvinner, semifinaler
  • 04.45-04.49 200 m medley, menn - FINALE
  • 05.01-05.04 100 m fri, kvinner - FINALE
  • 05.16-05.24 100 m butterfly, menn, semifinaler
  • 12.30-12.53 50 m fri, kvinner, forsøk
  • 12.57-14.31 1500 m fri, menn, forsøk
  • 14.36-14.56 4 x 100 m medley, kvinner, forsøk
  • 14.58-15.16 4 x 100 m medley, menn, forsøk

Sykling

  • 10.30-10.55 Sprint lag, menn, kvalifisering
  • 10.55-11.45 Forfølgelse, menn, kvalifisering
  • 11.45-12.00 Sprint lag, menn, første runde
  • 12.00-12.40 Forfølgelse, kvinner, kvalifisering
  • 12.40-12.45 Sprint lag, menn, bronsefinale
  • 12.45-12.50 Sprint lag, menn - FINALE

Tennis

  • 10.00-16.00 Single, menn, semifinaler
  • 10.00-16.00 Single, kvinner, semifinaler
  • 10.00-16.00 Double, menn, bronsefinale
  • 10.00-16.00 Double, kvinner, semifinaler

Turn

  • 05.15-07.15 Mangekamp, kvinner - FINALE

Vannpolo

Kvinner

  • 07.00-08.00 Gruppe A Italia - Kina
  • 08.20-09.20 Gruppe B Nederland - Australia
  • 09.40-10.40 Gruppe A Russland - USA
  • 11.00-12.00 Gruppe B Ungarn - Hellas

Vektløfting

  • 04.00-06.00 85 kg, menn, gruppe B
  • 06.30-09.00 75 kg, kvinner, gruppe B
  • 09.30-11.10 75 kg, kvinner, gruppe A - FINALE
  • 13.00-14.40 85 kg, menn, gruppe A - FINALE

Volleyball

Kvinner

  • 04.00-05.30 Gruppe B: Algerie - Russland
  • 06.00-07.30 Gruppe B: Brasil - Kasakhstan
  • 06.30-08.00 Gruppe A: Venezuela - Polen
  • 08.30-10.00 Gruppe B: Serbia - Italia
  • 14.00-15.30 Gruppe A: USA - Kina
  • 16.00-17.30 Gruppe A: Japan - Cuba

Siste nytt

Sendeplan

Kl. Program Kanal
V-cup skiskyting: Sprint menn
V-cup skiskyting sprint menn i Pokljuka
V-cup skiskyting: sprint menn
V-cup fristil: Skicross
V-cup fristil: skicross
V-cup skiskyting: Sprint kvinner
V-cup skiskyting
V-cup skiskyting: sprint kvinner
V-cup hopp: kvalifisering menn
V-cup hopp: Kvalifisering
V-cup hopp