Spilleskjema fotball-VM i Tyskland 2006:
Gruppe A
9. juni, Munchen: Tyskland Costa Rica.
9. juni, Gelsenkirchen: Polen Ecuador.
14. juni, Dortmund: Tyskland Polen.
15. juni, Hamburg: Ecuador Costa Rica.
20. juni, Berlin: Ecuador Tyskland.
20. juni, Hannover: Costa Rica Polen.
Gruppe B
10. juni, Frankfurt: England Paraguay.
10. juni, Dortmund: Trinidad og Tobago Sverige.
15. juni, Nurnberg: England Trinidad og Tobago.
15. juni, Berlin: Sverige Paraguay.
20. juni, Koln: Sverige England.
20. juni, Kaiserslautern: Paraguay Trinidad og Tobago.
Gruppe C
10. juni, Hamburg: Argentina Elfenbenskysten.
11. juni, Leipzig: Serbia-Montenegro Nederland.
16. juni, Gelsenkirchen: Argentina Serbia-Montenegro.
16. juni, Stuttgart: Nederland Elfenbenskysten.
21. juni, Frankfurt: Nederland Argentina.
21. juni, Munchen: Elfenbenskysten Serbia-Montenegro.
Gruppe D
11. juni, Nurnberg: Mexico Iran.
11. juni, Koln: Angola Portugal.
16. juni, Hannover: Mexico Angola.
17. juni, Frankfurt: Portugal Iran.
21. juni, Gelsenkirchen: Portugal Mexico.
21. juni, Leipzig: Iran Angola.
Gruppe E
12. juni, Hannover: Italia Ghana.
12. juni, Gelsenkirchen: USA Tsjekkia.
17. juni, Kaiserslautern: Italia USA.
17. juni, Koln: Tsjekkia Ghana.
22. juni, Hamburg: Tsjekkia Italia.
22. juni, Nurnberg: Ghana USA.
Gruppe F
13. juni, Berlin: Brasil Kroatia.
12. juni, Kaiserslautern: Australia Japan.
18. juni, Munchen: Brasil Australia.
18. juni, Nurnberg: Japan Kroatia.
22. juni, Dortmund: Japan Brasil.
22. juni, Stuttgart: Kroatia Australia.
Gruppe G
13. juni, Stuttgart: Frankrike Sveits.
13. juni, Frankfurt: Sør-Korea Togo.
18. juni, Leipzig: Frankrike Sør-Korea.
19. juni, Dortmund: Togo Sveits.
23. juni, Koln: Togo Frankrike.
23. juni, Hannover: Sveits Sør-Korea.
Gruppe H
14. juni, Leipzig: Spania Ukraina.
14. juni, Munchen: Tunisia Saudi-Arabia.
19. juni, Stuttgart: Spania Tunisia.
19. juni, Hamburg: Saudi-Arabia Ukraina.
23. juni, Kaiserslautern: Saudi-Arabia Spania.
23. juni, Berlin: Ukraina Tunisia.
Åttedelsfinaler
24. juni, Munchen: vinner gruppe A (1A) toer gruppe B (2B).
24. juni, Leipzig: vinner gruppe C (1C) toer gruppe D (2D).
25. juni, Stuttgart: vinner gruppe B (1B) toer gruppe A (2A).
25. juni, Nurnberg: vinner gruppe D (1D) toer gruppe C (2C).
26. juni, Kaiserslautern: vinner gruppe E (1E) toer gruppe F
(2F).
26. juni, Koln: vinner gruppe G (1G) toer gruppe H (2H).
27. juni, Dortmund: vinner gruppe F (1F) toer gruppe E (2E).
27. juni, Hannover: vinner gruppe H (1H) toer gruppe G (2G).
Kvartfinaler
30. juni, Berlin: vinner 1A/2B vinner 1C/2D.
30. juni, Hamburg: vinner 1E/2F vinner 1G/2H.
1. juli, Gelsenkirchen: vinner 1B/2B vinner 1D/2C.
1. juli, Frankfurt: vinner 1F/2E vinner 1H/2G.
Semifinaler
4. juli, Dortmund: vinner kvartfinale Berlin vinner
kvartfinale Hamburg.
5. juli, Munchen: vinner kvartfinale Gelsenkirchen vinner
kvartfinale Frankfurt.
Bronsekamp
8. juli, Stuttgart: taper semifinale 1 taper semifinale 2.
Finale
9. juli, Berlin: vinner semifinale 1 vinner semifinale 2.