NRK Meny
Normal

Sjekk når ditt lag spiller i 1. divisjon

Norges Fotballforbund har satt opp terminlisten for 1. divisjon for menn 2011. Her er hele oversikten.

Vamouti Diomande og Alexander Hassum

Sandefjord moste Hønefoss 6-1 i eliteseriens siste kamp i 2010. Nå får Hønefoss revansjmulighet i første serierunde i 1. divisjon 2011.

Foto: Teigen, Trond Reidar / SCANPIX

Blant godbitene i første serierunde er kampen mellom Sandefjord og Hønefoss, to lag som rykket ned fra eliteserien i fjor. I siste serierunde vant Sandefjord hele 6-1, og Hønefoss-spillerne er helt sikkert lystne på revansj.

HamKam, som ble reddet fra konkurs lille julaften, åpner mot nyopprykkede Asker på Føyka.

Les alt om 1. divisjon 2010 her!

Her er hele serieoppsettet:

Søndag 3/4 (1. runde):
Asker - HamKam
Hødd - Bodø/Glimt
Kongsvinger - Mjøndalen
Nybergsund-Trysil - Alta
Randaberg - Strømmen
Ranheim - Løv-Ham
Sandefjord - Hønefoss
Sandnes Ulf - Bryne

Søndag 10/4 (2. runde):
Alta - Kongsvinger
Bodø/Glimt - Sandefjord
Bryne - Randaberg
HamKam - Ranheim
Hønefoss - Hødd
Løv-Ham - Asker
Mjøndalen - Nybergsund-Trysil
Strømmen - Sandnes Ulf

Søndag 17/4 (3. runde):
Asker - Strømmen
Hødd - Mjøndalen
Løv-Ham - HamKam
Nybergsund-Trysil - Kongsvinger
Randaberg - Hønefoss
Ranheim - Bryne
Sandefjord - Alta
Sandnes Ulf - Bodø/Glimt

Mandag 25/4 (4. runde):
Alta - Randaberg
Bodø/Glimt - HamKam
Bryne - Asker
Hønefoss - Løv-Ham
Kongsvinger - Hødd
Mjøndalen - Sandefjord
Nybergsund-Trysil - Sandnes Ulf
Strømmen - Ranheim

Søndag 8/5 (5. runde):
Asker - Bodø/Glimt
HamKam - Bryne
Hødd - Nybergsund-Trysil
Løv-Ham - Strømmen
Randaberg - Mjøndalen
Ranheim - Hønefoss
Sandefjord - Kongsvinger
Sandnes Ulf - Alta

Søndag 16/5 (6. runde):
Alta - Hødd
Bodø/Glimt - Ranheim
Bryne - Løv-Ham
Hønefoss - Asker
Kongsvinger - Randaberg
Mjøndalen - Sandnes Ulf
Nybergsund-Trysil - Sandefjord
Strømmen - HamKam

Søndag 22/5 (7. runde):
Asker - Mjøndalen
Bryne - Strømmen
HamKam - Hønefoss
Løv-Ham - Bodø/Glimt
Randaberg - Nybergsund-Trysil
Ranheim - Alta
Sandefjord - Hødd
Sandnes Ulf - Kongsvinger

Søndag 29/5 (8. runde):
Alta - HamKam
Bodø/Glimt - Bryne
Hødd - Sandnes Ulf
Hønefoss - Strømmen
Kongsvinger - Ranheim
Mjøndalen - Løv-Ham
Nybergsund-Trysil - Asker
Sandefjord - Randaberg

Søndag 5/6 (9. runde):
Asker - Kongsvinger
Bryne - Hønefoss
HamKam - Nybergsund-Trysil
Løv-Ham - Alta
Randaberg - Hødd
Ranheim - Mjøndalen
Sandnes Ulf - Sandefjord
Strømmen - Bodø/Glimt

Søndag 13/6 (10. runde):
Alta - Asker
Hødd - Ranheim
Hønefoss - Bodø/Glimt
Kongsvinger - Strømmen
Mjøndalen - HamKam
Nybergsund-Trysil - Løv-Ham
Sandefjord - Bryne
Sandnes Ulf - Randaberg

Onsdag 16/6 (11. runde):
Asker - Sandefjord
Bodø/Glimt - Kongsvinger
Bryne - Alta
HamKam - Randaberg
Hønefoss - Nybergsund-Trysil
Løv-Ham - Hødd
Ranheim - Sandnes Ulf
Strømmen - Mjøndalen

Søndag 19/6 (12. runde):
Alta - Bodø/Glimt
Hødd - Strømmen
Kongsvinger - Løv-Ham
Mjøndalen - Hønefoss
Nybergsund-Trysil - Bryne
Randaberg - Ranheim
Sandefjord - HamKam
Sandnes Ulf - Asker

Søndag 26/6 (13. runde):
Asker - Randaberg
Bodø/Glimt - Mjøndalen
Bryne - Kongsvinger
HamKam - Hødd
Hønefoss - Alta
Løv-Ham - Sandnes Ulf
Ranheim - Sandefjord
Strømmen - Nybergsund-Trysil

Søndag 3/7 (14. runde):
Alta - Strømmen
Hødd - Asker
Kongsvinger - HamKam
Mjøndalen - Bryne
Nybergsund-Trysil - Ranheim
Randaberg - Bodø/Glimt
Sandefjord - Løv-Ham
Sandnes Ulf - Hønefoss

Søndag 17/7 (15. runde):
Alta - Mjøndalen
Bodø/Glimt - Nybergsund-Trysil
Bryne - Hødd
HamKam - Sandnes Ulf
Hønefoss - Kongsvinger
Løv-Ham - Randaberg
Ranheim - Asker
Strømmen - Sandefjord

Søndag 24/7 (16. runde):
Asker - Løv-Ham
Bryne - Ranheim
HamKam - Bodø/Glimt
Hønefoss - Sandefjord
Kongsvinger - Alta
Mjøndalen - Hødd
Sandnes Ulf - Nybergsund-Trysil
Strømmen - Randaberg

Søndag 31/7 (17. runde):
Alta - Sandnes Ulf
Bodø/Glimt - Asker
Hødd - Hønefoss
Løv-Ham - Kongsvinger
Nybergsund-Trysil - HamKam
Randaberg - Bryne
Ranheim - Strømmen
Sandefjord - Mjøndalen

Søndag 7/8 (18. runde):
Asker - Alta
HamKam - Løv-Ham
Hødd - Sandefjord
Hønefoss - Randaberg
Kongsvinger - Nybergsund-Trysil
Mjøndalen - Bodø/Glimt
Sandnes Ulf - Ranheim
Strømmen - Bryne

Søndag 14/8 (19. runde):
Alta Sandefjord
Bodø/Glimt - Hønefoss
Bryne - HamKam
Løv-Ham - Mjøndalen
Nybergsund-Trysil - Hødd
Randaberg - Sandnes Ulf
Ranheim - Kongsvinger
Strømmen - Asker

Søndag 21/8 (20. runde):
Asker - Nybergsund-Trysil
HamKam - Alta
Hødd - Løv-Ham
Hønefoss - Ranheim
Kongsvinger - Bryne
Mjøndalen - Randaberg
Sandefjord - Bodø/Glimt
Sandnes Ulf - Strømmen

Søndag 28/8 (21. runde):
Alta - Hønefoss
Bodø/Glimt - Hødd
Bryne - Sandnes Ulf
Løv-Ham - Sandefjord
Nybergsund-Trysil - Mjøndalen
Randaberg - Asker
Ranheim - HamKam
Strømmen - Kongsvinger

Søndag 4/9 (22. runde):
Asker - Ranheim
Bodø/Glimt - Løv-Ham
HamKam - Strømmen
Hødd - Randaberg
Hønefoss - Bryne
Kongsvinger - Sandnes Ulf
Mjøndalen - Alta
Sandefjord - Nybergsund-Trysil

Søndag 11/9 (23. runde):
Alta - Løv-Ham
Bryne - Mjøndalen
Kongsvinger - Asker
Nybergsund-Trysil - Bodø/Glimt
Randaberg - Sandefjord
Ranheim - Hødd
Sandnes Ulf - HamKam
Strømmen - Hønefoss

Søndag 18/9 (24. runde):
Asker - Bryne
Bodø/Glimt - Randaberg
HamKam - Kongsvinger
Hødd - Alta
Hønefoss - Sandnes Ulf
Løv-Ham - Nybergsund-Trysil
Mjøndalen - Strømmen
Sandefjord - Ranheim

Søndag 25/9 (25. runde):
Alta - Nybergsund-Trysil
Bryne - Sandefjord
HamKam - Asker
Kongsvinger - Hønefoss
Randaberg - Løv-Ham
Ranheim - Bodø/Glimt
Sandnes Ulf - Mjøndalen
Strømmen - Hødd

Søndag 2/10 (26. runde):
Asker - Sandnes Ulf
Bodø/Glimt - Alta
Hødd - Bryne
Hønefoss - HamKam
Løv-Ham - Ranheim
Mjøndalen - Kongsvinger
Nybergsund-Trysil - Randaberg
Sandefjord - Strømmen

Søndag 9/10 (27. runde):
Asker - Hønefoss
Bryne - Bodø/Glimt
HamKam - Mjøndalen
Kongsvinger - Sandefjord
Randaberg - Alta
Ranheim - Nybergsund-Trysil
Sandnes Ulf - Hødd
Strømmen - Løv-Ham

Søndag 16/10 (28. runde):
Alta - Ranheim
Bodø/Glimt - Strømmen
Hødd - Kongsvinger
Løv-Ham - Bryne
Mjøndalen - Asker
Nybergsund-Trysil - Hønefoss
Randaberg - HamKam
Sandefjord - Sandnes Ulf

Søndag 23/10 (29. runde):
Asker - Hødd
Bryne - Nybergsund-Trysil
HamKam - Sandefjord
Hønefoss - Mjøndalen
Kongsvinger - Bodø/Glimt
Ranheim - Randaberg
Sandnes Ulf - Løv-Ham
Strømmen - Alta

Søndag 30/10 (30. og siste runde):
Alta - Bryne
Bodø/Glimt - Sandnes Ulf
Hødd - HamKam
Løv-Ham - Hønefoss
Mjøndalen - Ranheim
Nybergsund-Trysil - Strømmen
Randaberg - Kongsvinger
Sandefjord - Asker.

Fotballnyheter

Videoklipp

En viktig scoring for Norge av Martin Ødegaard mot Irland.
Se alle målene her.
Se alle målene her.