Start vant over Ranheim
Start stakk av med seieren da de mandag slo Ranheim på hjemmebane i Kristiansand. Pauseresultatet ble også sluttresultatet, 2–1 til Start.
Start stakk av med seieren da de mandag slo Ranheim på hjemmebane i Kristiansand. Pauseresultatet ble også sluttresultatet, 2–1 til Start.
Start leder over Ranheim til pause under mandagens 1. divisjonskamp. Henrik Skogvold og Luc Mares sikret et mål hver for laget. Stillingen så langt er 2–1 til Start.
IK Start kom seirende ut i første cuprunde mot andredivisjonslaget Fløy IL foran over 1000 tilskuere på Flekkerøy. Start avgjorde kampen den siste halvtimen, og vant 2-0. Fabian Ness scoret det første, mens Henrik Skogvold stod for det andre.
Dermed er Start videre til andre runde, sammen med både Arendal og Jerv.
Det er skadekrise i fotballklubben Start for tiden. Hele 11 spillere er nå ute med skade. Mye av grunnen er kunstgresset på Sør Arena, mener både spillere og klubbens egen lege.
Den som mener seg rammet av urettmessig publisering, oppfordres til å ta kontakt med redaksjonen. Pressens Faglige Utvalg (PFU) er et klageorgan oppnevnt av Norsk Presseforbund som behandler klager mot mediene i presseetiske spørsmål.