Programleder: Ingrid Gjessing Lindhave
- 22. juni: Oslo
- 23. juni: Fredrikstad (ankomst: 13.30, avreise: 24. juni kl. 10.00)
- 24. juni: Halden (ankomst: 13.30, avreise 25. juni kl. 08.00)
- 25. juni: Filtvet (ankomst: 13.30, avreise 26. juni kl. 10.00)
- 26. juni: Tønsberg (ankomst 13.30, avreise 27. juni kl. 08.30)
- 27. juni: Kragerø (ankomst 13.30, avreise 28. juni kl. 10.00)
- 28. juni: Risør (ankomst 13.30, avreise 29. juni kl. 08.00)
- 29. juni: Kristiansand (ankomst 13.30, avreise 2. juli kl. 01.30)
Programleder: Nadia Hasnaoui
- 2. juli: Skudenes (ankomst 13.30, avreise 3. juli kl. 03.30)
- 3. juli: Fedje (ankomst 13.30, avreise 4. juli kl. 06.30)
- 4. juli: Balestrand (ankomst 13.30, avreise 5. juli kl. 05.30)
- 5. juli: Kalvåg (ankomst 13.30, avreise 6. juli kl. 07.00)
- 6. juli: Ålesund (ankomst 13.30, avreise 8. juli kl. 23.15)
Programleder: Ingerid Stenvold
- 9. juli: Trondheim (ankomst 12.00, avreise 23.15)
- 10. juli: Namsos (ankomst 10.00, avreise 23.15)
- 11. juli: Brønnøysund (ankomst 06.00, avreise 23.15)
- 12. juli: Træna (ankomst 05.00, avreise 23.15)
- 13. juli: Henningsvær (ankomst 08.00, avreise 15. juli kl. 23.15)
Programleder: Anne Rimmen
- 16. juli: Husøy (ankomst 10.00, avreise 23.15)
- 17. juli: Hammerfest (ankomst 12.00, avreise 23.15)
- 18. juli: Honningsvåg (ankomst 05.00, avreise 23.15)
- 19. juli: Vardø (ankomst 09.00, avreise 23.15)
- 20. juli: Kirkenes (ankomst 04.30, avreise 21. juli kl. 23.00)
Programleder: Kåre Magnus Bergh
- 23. juli: Tromsø (ankomst 05.00, avreise 23.15)
- 24. juli: Bodø (ankomst 15.00, avreise 23.15)
- 25. juli: Sandnessjøen (ankomst 07.00, avreise 23.15)
- 26. juli: Rørvik (ankomst 06.00, avreise 23.15)
- 27. juli: Frøya, Sistranda (ankomst 07.00, avreise 30. juli kl. 08.00)
Programleder: Tore Strømøy
- 30. juli: Kristiansund (ankomst 13.30, avreise 31. juli kl. 03.30)
- 31. juli: Måløy (ankomst 13.30, avreise 1. aug. kl. 03.40)
- 1. august: Bergen (ankomst 13.30, avreise 2. aug. kl. 08.00)
- 2. august: Rosendal (ankomst 13.30, avreise 3. aug. kl. 07.00)
- 3. august: Stavanger (ankomst 13.30, avreise 6.aug. kl. 05.30)
Programleder: Dan Børge Akerø
- 6. august: Flekkefjord (ankomst 13.30, avreise 7. aug. kl. 05.30)
- 7. august: Lillesand (ankomst 13.30, avreise 8. aug. kl. 10.00)
- 8. august: Arendal (ankomst 13.30, avreise 9. aug. kl. 07.30)
- 9. august: Sandefjord (ankomst 13.30, avreise 10. aug. kl. 07.30)
- 10. august: Oslo (ankomst 13.30)