Hopp til innhold

19-åring sakna i Haugesund

  • Leter fortsatt etter 19-åring

    Politiet har oppsøkt flere adresser i Haugesund gjennom natten, men har foreløpig ikke funnet den savna 19-åringen. – Vi fortsetter med taktisk undersøkelser og følger opp tips, sier etterforskningsleder Inger Rasmussen.

  • Leiteaksjonen er avslutta

    Leitinga etter den sakna 19 år gamle mannen på Hasseløy i Haugesund, er avslutta. Leiteaksjonen starta søndag kveld. – Me har valt å avslutte leiteaksjonen da vi har konkrete observasjonar av han frå laurdags kveld i Haugesund sentrum, seier operasjonsleiar André Skram Hansen til Hnytt.

  • 19-åring savnet i Haugesund

    Politiet, hundepatrulje og frivillige leter etter en savnet 19 år gammel mann på Hasseløy i Rogaland. Mannen ble sist sett i Grannesgaten natt til lørdag mellom kl. 02 og 03, og har vært formelt savnet siden søndag kl. 18.