NRK Meny
Normal

Kontaktinformasjon

Kontakt oss


FOR PRESSE

Ta kontakt med presseansvarlig eller kommunikasjonsdesken på:

pressetelefon: 414 28 800
epost: pressevakt@nrk.no


På kveldstid og i helger, kontakt kommunikasjonssjef Hilde Ebeltoft-Skaugrud, telefon + 47 922 49 477. Hvis det haster med å få svar, bruk telefon og ikke mail.

KOMMUNIKASJONSAVDELINGEN:

Kommunikasjonssjef: Hilde Ebeltoft-Skaugrud
e-post: hilde.ebeltoft-skaugrud@nrk.no
telefon: + 47 922 49 477

Redaksjonsleder: Sidsel Linden
e-post: sidsel.linden@nrk.no
telefon: + 47 909 55 364

KOMMUNIKASJONSANSVARLIGE:

Se hvem som er bemannet på hvilke programmer.

Hilde Ljøen
e-post: hilde.ljoen@nrk.no
telefon: + 47 957 01 147

Sarah Jordanson Fauske
e-post: sarah.jordanson.fauske@nrk.no
telefon: + 47 415 06 747

Camilla Sand
e-post: camilla.sand@nrk.no
telefon: +47 900 69 807

Helene Amlie
e-post: helene.amlie@nrk.no
telefon: + 47 951 00 299

Tonje Bergmo
e-post: tonje.bergmo@nrk.no
telefon: 97960885

Lotten Christiansen
epost: lotten.christiansen@nrk.no
telefon: + 47 416 70 327

Maria Stangeland (Skavlan, Nobel)
e-post: maria@spanishinq.no
telefon: + 47 932 82 116

Irene Elisabeth Rossland
e-post: irene.elisabeth.rossland@nrk.no
telefon: + 47 988 20 309

Andreas Blaauw-Hval
e-post: andreas.blaauw-hval@nrk.no
telefon: + 47 938 06 942

Nathalie Sprus
epost: nathalie.sprus@nrk.no
telefon: + 47 909 42 708

FOR PUBLIKUM

Publikumsservice
e-post: info@nrk.no
telefon: 23 04 70 00

INFORMASJON OM NRK

Se også nrk.no/info:

Her kan du lese om hvordan NRK er organisert, se hva som er NRKs oppdrag, hvilke lover og regler som setter rammene, finne organisasjonskart, nøkkeltall, årsrapporter og årsregnskap, se offentlig journal, lese om NRKs historie og finne informasjon både på engelsk og flere andre språk.

FOR KOMMERSIELLE OG PRIVATE AKTØRER

Dersom du ønsker å kjøpe tv- og radiomateriale:

Arkiv- og programsalg
e-post: arkivsalg@nrk.no
telefon: 23 04 20 30
Les mer om Arkiv- og programsalg

Her finner du NRKs logoer:

NRKs designprogram

Annen nyttig kontaktinfo