Kontakt oss

FOR PUBLIKUM

Lurer du på noe, trenger hjelp med NRKs tjenester eller ønsker å gi oss ris eller ros? Ta kontakt med NRK Publikumsservice.

Telefon: 23 04 70 00
E-post: info@nrk.no
NRKs hjelpesider.

Har du et nyhetstips du ønsker å dele med oss?

Telefon: 915 03030
SMS: 03030 (1,-)
E-post: 03030@nrk.no
Kontaktinformasjon til distriktskontorene.

Lurer du på hva som går på TV eller radio, eller hva du kan strømme i NRK TV?

TV-guideRadioguideNRK TVNRK Podkast


FOR PRESSE

Her finner du kontaktinformasjon til NRKs kommunikasjonsavdeling.

Pressevakt:
Telefon:
414 28 800
E-post: pressevakt@nrk.no
(Bemannet mellom kl. 08.00-16.00 mandag til fredag).

På kveldstid og i helger, kontakt kommunikasjonssjef Hilde Ebeltoft-Skaugrud. Haster det, bruk telefon og ikke e-post.

Hilde Ebeltoft-Skaugrud

Hilde Ebeltoft-Skaugrud, kommunikasjonssjef i NRK.

Foto: Ole Kaland / NRK

Kommunikasjonssjef: Hilde Ebeltoft-Skaugrud
E-post: hilde.ebeltoft-skaugrud@nrk.no
Telefon: + 47 922 49 477

Strategisk rådgiver: Sidsel Linden
E-post: sidsel.linden@nrk.no
Telefon: + 47 909 55 364

Kommunikasjonsansvarlige:
Se hvem som er bemannet på hvilke programmer.

Helene Amlie
E-post: helene.amlie@nrk.no
Telefon: + 47 951 00 299

Tonje Bergmo
E-post: tonje.bergmo@nrk.no
Telefon: + 47 979 60 885

Andreas Blaauw-Hval
E-post: andreas.blaauw-hval@nrk.no
Telefon: + 47 938 06 942

Lotten Christiansen
E-post: lotten.christiansen@nrk.no
Telefon: + 47 416 70 327

Sarah Jordanson Fauske
E-post: sarah.jordanson.fauske@nrk.no
Telefon: + 47 415 06 747

Marit Holmquist Fenne
E-post: marit.holmquist.fenne@nrk.no
Telefon: + 47 920 41 773

Nan Kristin Myhre
E-post: nan.kristin.myhre@nrk.no
Telefon: + 47 974 30 811

Linda Reistad
E-post: linda.reistad@nrk.no
Telefon: + 47 971 63 360

Irene Elisabeth Rossland
E-post: irene.elisabeth.rossland@nrk.no
Telefon: + 47 988 20 309

Camilla Sand
E-post: camilla.sand@nrk.no
Telefon: +47 900 69 807

Marianne Skøien
E-post: marianne.skoien@nrk.no
Telefon: + 47 938 71 836

NRK- flagg ved radiohuset

Radiohuset, NRK Marienlyst.

Foto: Anne Liv Ekroll / NRK

INFORMASJON OM NRK

nrk.no/info kan du lese om NRKs oppdrag, historie, hvordan vi er organisert og mye mer. Her finner du også NRKs årsrapporter og årsregnskap, offentlig journal og informasjon om innsynsbegjæringer.

FOR KOMMERSIELLE OG PRIVATE AKTØRER

Dersom du ønsker å kjøpe tv- og radiomateriale:

Arkiv- og programsalg
E-post: arkivsalg@nrk.no
Telefon: 23 04 20 30
Les mer om Arkiv- og programsalg

NRKs DESIGNPROGRAM

Logoer, profilhåndbok og retningslinjer finner du her.