Kontakt oss

FOR PUBLIKUM

Lurer du på noe, trenger hjelp med NRKs tjenester eller ønsker å gi oss ris eller ros? Ta kontakt med NRK Publikumsservice.

Telefon: 23 04 70 00
E-post: info@nrk.no
NRKs hjelpesider.

Har du et nyhetstips du ønsker å dele med oss?

Telefon: 915 03030
SMS: 03030 (1,-)
E-post: 03030@nrk.no
Kontaktinformasjon til distriktskontorene.

Lurer du på hva som går på TV eller radio, eller hva du kan strømme i NRK TV?

TV-guideRadioguideNRK TVNRK Podkast


FOR PRESSE

Her finner du kontaktinformasjon til NRKs kommunikasjonsavdeling.

Pressevakt:
Telefon:
414 28 800
E-post: pressevakt@nrk.no
(Bemannet mellom kl. 08.00-22.00 mandag til fredag).

Irene Elisabeth Rossland
Foto: Ole Kaland / NRK

Kommunikasjonssjef: Irene Elisabeth Rossland
E-post: irene.elisabeth.rossland@nrk.no
Telefon: + 47 988 20 309

Kommunikasjonsansvarlige:
Se hvem som er bemannet på hvilke programmer.

Helene Amlie
E-post: helene.amlie@nrk.no
Telefon: + 47 951 00 299

Tonje Bergmo
E-post: tonje.bergmo@nrk.no
Telefon: + 47 979 60 885

Andreas Blaauw-Hval
E-post: andreas.blaauw-hval@nrk.no
Telefon: + 47 938 06 942

Lotten Christiansen
E-post: lotten.christiansen@nrk.no
Telefon: + 47 416 70 327

Jon Annar Fordal (Tyholt)
E-post:
jon.annar.fordal@nrk.no
Telefon: 907 16 305

Andreas Framnes
E-post: andreas.framnes@nrk.no
Telefon: + 47 959 45 778

Heidi Gjestad
E-post:
heidi.gjestad@nrk.no
Telefon: + 47 906 06 483

Janina Mosti
E-post:
janina.mosti@nrk.no
Telefon: + 47 480 58 688

Nan Kristin Myhre
E-post: nan.kristin.myhre@nrk.no
Telefon: + 47 974 30 811

Linda Reistad
E-post: linda.reistad@nrk.no
Telefon: + 47 971 63 360

Camilla Sand
E-post: camilla.sand@nrk.no
Telefon: +47 900 69 807

Nathalie Sprus
E-post: nathalie.sprus@nrk.no
Telefon: +47 909 42 708

NRK- flagg ved radiohuset

Radiohuset, NRK Marienlyst.

Foto: Anne Liv Ekroll / NRK

INFORMASJON OM NRK

nrk.no/info kan du lese om NRKs oppdrag, historie, hvordan vi er organisert og mye mer. Her finner du også NRKs årsrapporter og årsregnskap, offentlig journal og informasjon om innsynsbegjæringer.

FOR KOMMERSIELLE OG PRIVATE AKTØRER

Dersom du ønsker å kjøpe tv- og radiomateriale:

Innholdsdistribusjon og deling
E-post: innholdsdistribusjon@nrk.no
Telefon: 23 04 20 30
Les mer om Innholdsdistribusjon og deling

NRKs DESIGNPROGRAM

Logoer, profilhåndbok og retningslinjer finner du her.