Informasjon fra NRK

Kontakt oss

FOR PUBLIKUM

Lurer du på noe, trenger hjelp med NRKs tjenester eller ønsker å gi oss ris eller ros? Ta kontakt med NRK Publikumsservice.

Telefon: 23 04 70 00
E-post: info@nrk.no
NRKs hjelpesider.

Har du et nyhetstips du ønsker å dele med oss?

Telefon: 915 03030
SMS: 03030 (1,-)
E-post: 03030@nrk.no
Kontaktinformasjon til distriktskontorene.

Lurer du på hva som sendes på TV eller radio, eller hva du kan strømme i NRK TV?

TV-guideRadioguideNRK TVNRK Podkast


FOR PRESSE

Her finner du kontaktinformasjon til NRKs kommunikasjonsavdeling.

NRKs pressevakt er bemannet hverdager mellom 08.00-16. Utenom arbeidstid og i helger settes pressevakttelefonen over til Publikumsservice.

Pressevakt:
Telefon:
414 28 800 (ikke sms)
E-post: pressevakt@nrk.no
(Bemannet mellom kl. 08.00-16.00 mandag til fredag).

Markeds- og kommunikasjonssjef:

Christine Viland
E-post: christine.viland@nrk.no
Telefon: +47 402 18 145

Kommunikasjonsansvarlige

Se hvem som er bemannet på hvilke programmer.

Helene Amlie
E-post: helene.amlie@nrk.no
Telefon: + 47 951 00 299

Tonje Bergmo
E-post: tonje.bergmo@nrk.no
Telefon: + 47 979 60 885

Lotten Christiansen
E-post: lotten.christiansen@nrk.no
Telefon: + 47 416 70 327

Sarah Jordanson Fauske
E-post: sarah.jordanson.fauske@nrk.no
Telefon: + 47 41506747

Marit Holmquist Fenne
E-post: marit.holmquist.fenne@nrk.no
Telefon: + 47 92041773

Jon Annar Fordal (Tyholt)
E-post:
jon.annar.fordal@nrk.no
Telefon: 907 16 305

Heidi Gjestad
E-post:
heidi.gjestad@nrk.no
Telefon: + 47 906 06 483

Janina Mosti
E-post: janina.mosti@nrk.no
Telefon: + 47 480 58 688

Nan Kristin Myhre
E-post: nan.kristin.myhre@nrk.no
Telefon: + 47 974 30 811

Linda Reistad
E-post: linda.reistad@nrk.no
Telefon: + 47 971 63 360

Camilla Sand
E-post: camilla.sand@nrk.no
Telefon: +47 900 69 807

Nathalie Sprus
E-post: nathalie.sprus@nrk.no
Telefon: +47 909 42 708

NRK- flagg ved radiohuset

Radiohuset, NRK Marienlyst.

Foto: Anne Liv Ekroll / NRK

INFORMASJON OM NRK

nrk.no/info kan du lese om NRKs oppdrag, historie, hvordan vi er organisert og mye mer. Her finner du også NRKs årsrapporter og årsregnskap, offentlig journal og informasjon om innsynsbegjæringer.

FOR KOMMERSIELLE OG PRIVATE AKTØRER

Dersom du ønsker å kjøpe tv- og radiomateriale:

Innholdsdistribusjon og deling
E-post: innholdsdistribusjon@nrk.no
Telefon: 23 04 20 30
Les mer om Innholdsdistribusjon og deling

NRKs DESIGNPROGRAM

Logoer, profilhåndbok og retningslinjer finner du her.