Melding om parforhold

Ektefeller og samboere kan dekkes av samme lisens.

Vi gjør oppmerksom på at dersom dere flyttet sammen etter 01.07.2019 må begge betale lisens ut året.

Fra og med 01.01.2020 avvikles lisensen. Les mer her

For mer informasjon:
> Vi er blitt samboere, må vi betale to lisenser?
> Forskrifter om fjernsynsmottakere §4
> Forskrifter om fjernsynsmottakere §9

­

Dersom du ikke har lisensnummer tilgjengelig trenger du ikke å fylle ut lisensnummerfeltet.

Laster innhold, vennligst vent..