SENDEDATO |
SKOLE |
FYLKE |
POENG |
Mandag 8.1.mellom kl.0830-0900 |
Vestre Slidre skule |
Oppland |
5 p |
Mandag 8.1.mellom kl.1430-1500 |
Vang barne- og ungdomsskule |
Oppland |
9 p |
Onsdag 10.1.mellom kl.0830-0900 |
Nord-Odal ungdomsskole |
Hedmark |
11 p |
Onsdag 10.1.mellom kl.1430-1500 |
Romedal ungdomsskole |
Hedmark |
7 p |
Fredag 12.1. mellom kl.1430-1500 |
Stange ungdomskole |
Hedmark |
8 p |
Mandag 15.1.mellom kl.0830-0900 |
Brandbu ungdomsskole |
Oppland |
11 p |
Mandag 15.1.mellom kl.1430-1500 |
Gran ungdomsskole |
Oppland |
10 p |
Onsdag 17.1.mellom kl.0830-0900 |
Hammartun skole |
Oppland |
8 p |
Onsdag 17.1.mellom kl.1430-1500 |
Tråstad ungdomsskole |
Hedmark |
12 p |
Fredag 19.1. mellom kl.1430-1500 |
Holt ungdomsskole |
Hedmark |
6 p |
Mandag 22.1.mellom kl.0830-0900 |
Alvdal ungdomsskole |
Hedmark |
11 p |
Mandag 22.1.mellom kl.1430-1500 |
Fagertun skole |
Hedmark |
10 p |
Onsdag 24.1.mellom kl.0830-0900 |
Skåbu Oppvekst |
Oppland |
5 p |
Onsdag 24.1.mellom kl.1430-1500 |
Heidal skule |
Oppland |
11 p |
Fredag 26.1. mellom kl.1430-1500 |
Ringebu ungdomsskole |
Oppland |
9 p |
Mandag 29.1.mellom kl.0830-0900 |
Dovre ungdomsskole |
Oppland |
10 p |
Mandag 29.1.mellom kl.1430-1500 |
Otta ungdomsskole |
Oppland |
9 p |
Onsdag 31.1.mellom kl.0830-0900 |
Skjåk ungdomsskule |
Oppland |
8 p |
Onsdag 31.1.mellom kl.1430-1500 |
Lom ungdomsskule |
Oppland |
8 p |
Fredag 2.2. mellom kl.1430-1500 |
Vågå ungdomsskule |
Oppland |
8 p |
Mandag 5.2.mellom kl.0830-0900 |
Nes ungdomsskole |
Hedmark |
7 p |
Mandag 5.2.mellom kl.1430-1500 |
Moelv ungdomsskole |
Hedmark |
10 p |
Onsdag 7.2.mellom kl.0830-0900 |
Lena ungdomsskole |
Oppland |
9 p |
Onsdag 7.2.mellom kl.1430-1500 |
Bjørnsveen ungdomsskole |
Oppland |
5 p |
Fredag 9.2. mellom kl.1430-1500 |
Biri ungdomsskole |
Oppland |
5 p |
Mandag 12.2. mellom kl.0830-0900 |
Hedalen barne- og ungdomsskole |
Oppland |
8 p |
Mandag 12.2. mellom kl.1430-1500 |
Øyer ungdomsskole |
Oppland |
8 p |
Onsdag 14.2. mellom kl.0830-0900 |
Kvikne skole og barnehage |
Hedmark |
8 p |
Onsdag 14.2. mellom kl.1430-1500 |
Tolga skole |
Hedmark |
7 p |
Fredag 16.2. mellom kl.1430-1500 |
Elverum ungdomsskole |
Hedmark |
10 p |
Mandag 19.2. mellom kl.0830-0900 |
Grue barne- og ungdomsskole |
Hedmark |
9 p |
Mandag 19.2. mellom kl.1430-1500 |
Ener ungdomsskole |
Hedmark |
10 p |
Onsdag 21.2. mellom kl.0830-0900 |
Bjoneroa skole |
Oppland |
7 p |
Onsdag 21.2. mellom kl.1430-1500 |
Torpa barne- og ungdomsskole |
Oppland |
10 p |
Fredag 23.2. mellom kl.1430-1500 |
Åretta ungdomsskole |
Oppland |
5 p |
Mandag 26.2. mellom kl.0830-0900 |
Øystre Slidre ungdomsskule |
Oppland |
9 p |
Mandag 26.2. mellom kl.1430-1500 |
Snertingdal skole |
Oppland |
7 p |
Onsdag 28.2. mellom kl.0830-0900 |
Eidskog ungdomsskole |
Hedmark |
5 p |
Onsdag 28.2. mellom kl.1430-1500 |
Austmarka barne- og ungdomsskole |
Hedmark |
7 p |
Fredag 2.3. mellom kl.1430-1500 |
Ajer ungdomsskole |
Hedmark |
10 p |
Mandag 5.3. mellom kl.0830-0900 |
Åmot ungdomsskole |
Hedmark |
10 p |
Mandag 5.3. mellom kl.1430-1500 |
Stor-Elvdal ungdomsskole |
Hedmark |
8 p |
Onsdag 7.3. mellom kl.0830-0900 |
Lesja skule |
Oppland |
9 p |
Onsdag 7.3. mellom kl.1430-1500 |
Lesjaskog skule |
Oppland |
3 p |
Tirsdag 13.3. mellom kl.1430-1500 |
Ottestad ungdomsskole |
Hedmark |
11 p |
Mandag 12.3. mellom kl.0830-0900 |
Engerdal barne- og ungdomsskole |
Hedmark |
7 p |
Mandag 12.3. mellom kl.1430-1500 |
Trysil ungdomsskole |
Hedmark |
6 p |
Onsdag 14.3. mellom kl.0830-0900 |
Løten ungdomsskole |
Hedmark |
8 p |
Onsdag 14.3. mellom kl.1430-1500 |
Hedmarken Friskole |
Hedmark |
5 p |
Fredag 16..3. mellom kl.1430-1500 |
Furnes ungdomsskole |
Hedmark |