Onsdag 6.1.mellom kl.0830-0900 |
Biri ungdomsskole |
Oppland |
10 |
Torsdag 7.1.mellom kl.1430-1500 |
Sør-Fron ungdomsskule |
Oppland |
7 |
Mandag 11.1.mellom kl.0830-0900 |
Løten ungdomsskole |
Hedmark |
10 |
Mandag 11.1.mellom kl.1430-1500 |
Hedemarken friskole |
Hedmark |
9 |
Onsdag 13.1.mellom kl.0830-0900 |
Nord-Odal ungdomsskole |
Hedmark |
6 |
Onsdag 13.1.mellom kl.1630-1700 |
Romedal ungdomsskole |
Hedmark |
10 |
Mandag 18.1.mellom kl.0830-0900 |
Snertingdal skole |
Oppland |
7 |
Mandag 18.1.mellom kl.1430-1500 |
Hedalen barne- og ungdomsskole |
Oppland |
10 |
Onsdag 20.1.mellom kl.0830-0900 |
Øystre Slidre ungdomsskule |
Oppland |
8 |
Onsdag 20.1.mellom kl.1430-1500 |
Vang barne- og ungdomsskule |
Oppland |
9 |
Mandag 25.1.mellom kl.0830-0900 |
Elverum ungdomsskole |
Hedmark |
8 |
Mandag 25.1.mellom kl.1430-1500 |
Grue barne- og ungdomsskole |
Hedmark |
8 |
Onsdag 27.1.mellom kl.0830-0900 |
Nes ungdomsskole |
Hedmark |
8 |
Onsdag 27.1.mellom kl.1430-1500 |
Moelv ungdomsskole |
Hedmark |
3 |
Mandag 1.2. mellom kl.0830-0900 |
Søndre Land ungdomsskole |
Oppland |
2 |
Mandag 1.2. mellom kl.1430-1500 |
Dokka ungdomsskole |
Oppland |
10 |
Onsdag 3.2.mellom kl.0830-0900 |
Skjåk ungdomsskule |
Oppland |
7 |
Onsdag 3.2. mellom kl.1630-1700 |
Lom ungdomsskule |
Oppland |
11 |
Mandag 8.2. mellom kl.0830-0900 |
Ajer ungdomsskole |
Hedmark |
10 |
Mandag 8.2. mellom kl.1430-1500 |
Ener ungdomsskole |
Hedmark |
11 |
Onsdag 10.2.mellom kl.0830-0900 |
Kvikne skole og barnehage |
Hedmark |
8 |
Onsdag 10.2. mellom kl.1430-1500 |
Tynset ungdomsskole |
Hedmark |
8 |
Mandag 15.2. mellom kl.0830-0900 |
Heidal skule |
Oppland |
9 |
Mandag 15.2.mellom kl.1430-1500 |
Vardal ungdomsskole |
Oppland |
8 |
Onsdag 17.2. mellom kl.0830-0900 |
Dovre ungdomsskole |
Oppland |
6 |
Onsdag 17.2. mellom kl.1430-1500 |
Otta ungdomsskole |
Oppland |
12 |
Mandag 22.2. mellom kl.0830-0900 |
Eidskog ungdomsskole |
Hedmark |
9 |
Mandag 22.2. mellom kl.1430-1500 |
Tråstad ungdomsskole |
Hedmark |
10 |
Onsdag 24.2, mellom kl.0830-0900 |
Jevnaker skole |
Oppland |
8 |
Onsdag 24,2, mellom kl.1430-1500 |
Brandbu ungdomsskole |
Oppland |
8 |
Mandag 29.2. mellom kl.0830-0900 |
Raufoss ungdomsskole |
Oppland |
5 |
Mandag 29.2. mellom kl.1430-1500 |
Lena ungdomsskole |
Oppland |
7 |
Onsdag 2.3. mellom kl.0830-0900 |
Fagertun skole |
Hedmark |
10 |
Onsdag 2.3. mellom kl.1430-1500 |
Stor-Elvdal ungdomsskole |
Hedmark |
6 |
Mandag 7.3. mellom kl.0830-0900 |
Stange ungdomsskole |
Hedmark |
9 |
Mandag 7.3. mellom kl.1430-1500 |
Steinerskolen på Hedmarken |
Hedmark |
9 |
Onsdag 9.3. mellom kl.0830-0900 |
Vinstra ungdomsskole |
Oppland |
9 |
Onsdag 9.3. mellom kl.1430-1500 |
Ringebu ungdomsskole |
Oppland |
8 |
Mandag 14.3. mellom kl.0830-0900 |
Øyer ungdomsskole |
Oppland |
11 |
Mandag 14.3. mellom kl.1430-1500 |
Smestad ungdomsskole |
Oppland |
10 |
Onsdag 16.3. mellom kl.0830-0900 |
Engerdal barne- og ungdomsskole |
Hedmark |
9 |
Onsdag 16.3. mellom kl.1430-1500 |
Trysil ungdomsskole |
Hedmark |
11 |
Mandag 21.3. mellom kl.0830-0900 |
Åretta ungdomsskole |
Oppland |
|
Mandag 21.3. mellom kl.1430-1500 |
Slidre skule |
Oppland |
|
Fylkesfinale uke 15 |
|
|
|
Nasjonal finale NRK1 lørdag 14.mai |
|
|
|
|
|