Fotball-VM i Russland 2018

0
dager
0
timer
0
minutter
0
sekunder

Kampoversikt

  • Torsdag 14. juni

    • Flagget til RusslandRussland
      Gruppe A
      kl 17
      NRK1
      Flagget til Saudi-ArabiaSaudi-Arabia
  • Fredag 15. juni

    • Flagget til EgyptEgypt
      Gruppe A
      kl 14
      NRK1
      Flagget til UruguayUruguay
    • Flagget til MarokkoMarokko
      Gruppe B
      kl 17
      NRK1
      Flagget til IranIran
    • Flagget til PortugalPortugal
      Gruppe B
      kl 20
      TV2
      Flagget til SpaniaSpania
  • Lørdag 16. juni

    • Flagget til FrankrikeFrankrike
      Gruppe C
      kl 12
      TV2
      Flagget til AustraliaAustralia
    • Flagget til ArgentinaArgentina
      Gruppe D
      kl 15
      NRK1
      Flagget til IslandIsland
    • Flagget til PeruPeru
      Gruppe C
      kl 18
      TV2
      Flagget til DanmarkDanmark
    • Flagget til KroatiaKroatia
      Gruppe D
      kl 21
      NRK1
      Flagget til NigeriaNigeria
  • Søndag 17. juni

    • Flagget til Costa RicaCosta Rica
      Gruppe E
      kl 14
      TV2
      Flagget til SerbiaSerbia
    • Flagget til TysklandTyskland
      Gruppe F
      kl 17
      TV2
      Flagget til MexicoMexico
    • Flagget til BrasilBrasil
      Gruppe E
      kl 20
      NRK1
      Flagget til SveitsSveits
  • Mandag 18. juni

    • Flagget til SverigeSverige
      Gruppe F
      kl 14
      NRK1
      Flagget til Sør-KoreaSør-Korea
    • Flagget til BelgiaBelgia
      Gruppe G
      kl 17
      TV2
      Flagget til PanamaPanama
    • Flagget til TunisiaTunisia
      Gruppe G
      kl 20
      NRK1
      Flagget til EnglandEngland
  • Tirsdag 19. juni

    • Flagget til ColombiaColombia
      Gruppe H
      kl 14
      TV2
      Flagget til JapanJapan
    • Flagget til PolenPolen
      Gruppe H
      kl 17
      TV2
      Flagget til SenegalSenegal
    • Flagget til RusslandRussland
      Gruppe A
      kl 20
      NRK1
      Flagget til EgyptEgypt
  • Onsdag 20. juni

    • Flagget til PortugalPortugal
      Gruppe B
      kl 14
      NRK1
      Flagget til MarokkoMarokko
    • Flagget til UruguayUruguay
      Gruppe A
      kl 17
      TV2
      Flagget til Saudi-ArabiaSaudi-Arabia
    • Flagget til IranIran
      Gruppe B
      kl 20
      TV2
      Flagget til SpaniaSpania
  • Torsdag 21. juni

    • Flagget til DanmarkDanmark
      Gruppe C
      kl 14
      TV2
      Flagget til AustraliaAustralia
    • Flagget til FrankrikeFrankrike
      Gruppe C
      kl 17
      TV2
      Flagget til PeruPeru
    • Flagget til ArgentinaArgentina
      Gruppe D
      kl 20
      NRK1
      Flagget til KroatiaKroatia
  • Fredag 22. juni

    • Flagget til BrasilBrasil
      Gruppe E
      kl 14
      NRK1
      Flagget til Costa RicaCosta Rica
    • Flagget til NigeriaNigeria
      Gruppe D
      kl 17
      NRK1
      Flagget til IslandIsland
    • Flagget til SerbiaSerbia
      Gruppe E
      kl 20
      TV2
      Flagget til SveitsSveits
  • Lørdag 23. juni

    • Flagget til BelgiaBelgia
      Gruppe G
      kl 14
      TV2
      Flagget til TunisiaTunisia
    • Flagget til Sør-KoreaSør-Korea
      Gruppe F
      kl 17
      NRK1
      Flagget til MexicoMexico
    • Flagget til TysklandTyskland
      Gruppe F
      kl 20
      TV2
      Flagget til SverigeSverige
  • Søndag 24. juni

    • Flagget til EnglandEngland
      Gruppe G
      kl 14
      TV2
      Flagget til PanamaPanama
    • Flagget til JapanJapan
      Gruppe H
      kl 17
      NRK1
      Flagget til SenegalSenegal
    • Flagget til PolenPolen
      Gruppe H
      kl 20
      NRK1
      Flagget til ColombiaColombia
  • Mandag 25. juni

    • Flagget til Saudi-ArabiaSaudi-Arabia
      Gruppe A
      kl 16
      TV2 Sportskanalen
      Flagget til EgyptEgypt
    • Flagget til UruguayUruguay
      Gruppe A
      kl 16
      TV2
      Flagget til RusslandRussland
    • Flagget til IranIran
      Gruppe B
      kl 20
      NRK3
      Flagget til PortugalPortugal
    • Flagget til SpaniaSpania
      Gruppe B
      kl 20
      NRK1
      Flagget til MarokkoMarokko
  • Tirsdag 26. juni

    • Flagget til AustraliaAustralia
      Gruppe C
      kl 16
      NRK2
      Flagget til PeruPeru
    • Flagget til DanmarkDanmark
      Gruppe C
      kl 16
      NRK1
      Flagget til FrankrikeFrankrike
    • Flagget til IslandIsland
      Gruppe D
      kl 20
      TV2
      Flagget til KroatiaKroatia
    • Flagget til NigeriaNigeria
      Gruppe D
      kl 20
      TV2 Sportskanalen
      Flagget til ArgentinaArgentina
  • Onsdag 27. juni

    • Flagget til MexicoMexico
      Gruppe F
      kl 16
      NRK1
      Flagget til SverigeSverige
    • Flagget til Sør-KoreaSør-Korea
      Gruppe F
      kl 16
      NRK2
      Flagget til TysklandTyskland
    • Flagget til SerbiaSerbia
      Gruppe E
      kl 20
      TV2
      Flagget til BrasilBrasil
    • Flagget til SveitsSveits
      Gruppe E
      kl 20
      TV2 Sportskanalen
      Flagget til Costa RicaCosta Rica
  • Torsdag 28. juni

    • Flagget til JapanJapan
      Gruppe H
      kl 16
      TV2 Sportskanalen
      Flagget til PolenPolen
    • Flagget til SenegalSenegal
      Gruppe H
      kl 16
      TV2
      Flagget til ColombiaColombia
    • Flagget til EnglandEngland
      Gruppe G
      kl 20
      NRK1
      Flagget til BelgiaBelgia
    • Flagget til PanamaPanama
      Gruppe G
      kl 20
      NRK3
      Flagget til TunisiaTunisia
  • Lørdag 30. juni

    • Nr. 1 gruppe C
      8. delsfinale
      kl 16
      NRK1
      Nr. 2 gruppe D
    • Nr. 1 gruppe A
      8. delsfinale
      kl 20
      NRK1
      Nr. 2 gruppe B
  • Søndag 1. juli

    • Nr. 1 gruppe B
      8. delsfinale
      kl 16
      TV2
      Nr. 2 gruppe A
    • Nr. 1 gruppe D
      8. delsfinale
      kl 20
      NRK1
      Nr. 2 gruppe C
  • Mandag 2. juli

    • Nr. 1 gruppe E
      8. delsfinale
      kl 16
      TV2
      Nr. 2 gruppe F
    • Nr. 1 gruppe G
      8. delsfinale
      kl 20
      TV2
      Nr. 2 gruppe H
  • Tirsdag 3. juli

    • Nr. 1 gruppe F
      8. delsfinale
      kl 16
      NRK1
      Nr. 2 gruppe E
    • Nr. 1 gruppe H
      8. delsfinale
      kl 20
      TV2
      Nr. 2 gruppe G
  • Fredag 6. juli

    • Vinner 1A/2B
      kvartfinale
      kl 16
      TV2
      Vinner 1C/2D
    • Vinner 1E/2F
      kvartfinale
      kl 20
      NRK1
      Vinner 1G/2H
  • Lørdag 7. juli

    • Vinner 1F/2E
      kvartfinale
      kl 16
      NRK1
      Vinner 1H/2G
    • Vinner 1B/2A
      kvartfinale
      kl 20
      TV2
      Vinner 1D/2C
  • Tirsdag 10. juli

    • Vinner kvartfinale 1
      semifinale
      kl 20
      TV2
      Vinner kvartfinale 2
  • Onsdag 11. juli

    • Vinner kvartfinale 3
      semifinale
      kl 20
      TV2
      Vinner kvartfinale 4
  • Lørdag 14. juli

    • Taper semifinale 1
      bronsefinale
      kl 16
      NRK1
      Taper semifinale 2
  • Søndag 15. juli

    • Vinner semifinale 1
      finale
      kl 17
      NRK1
      Vinner semifinale 2