NRK Meny
Normal

Kontakt

Trenger du å komme i kontakt med de som står bak aksjonen, finner du navn og nummer her.

 

TV-Aksjonen Leger Uten Grenser
NRK 2006
Postadresse: Boks 8813 Youngstorget
0028 Oslo
Besøksadresse:Youngstorget 1
0181 Oslo
Tlf: 23 31 66 00
Faks: 23 31 66 01  

TV-aksjonsleder
Mette Andersen
Tlf: 23 31 66 80
mette@legerutengrenser.no

Nestleder
Torkel Storflor Halmø
Tlf: 23 31 66 81
Mob: 952 60 376
torkel@legerutengrenser.no

Presse- og informasjonsleder
Petter Hveem
Tlf: 23 31 66 82
Mob: 908 28 361
petter@legerutengrenser.no

Innsamlingsleder
Astrid Skiftesvik Johansen
Tlf: 23 31 66 85
astrid.johansen@oslo.msf.org

Innsamlingskoordinator
Heidi Tamminen Egge
Tlf: 23 31 66 86
heidi@legerutengrenser.no

Informasjonsmedarbeider
Hans Husum
Tlf: 23 31 66 84
hans@legerutengrenser.no

Næringslivskontakt
Kjersti Wøllo
Tlf: 23 31 66 88
Mobil: 41 51 88 44
kjersti@legerutengrenser.no 

Nettverkskoordinator
Øyunn Holen
Tlf: 23 31 66 87
Mobil: 99 25 40 22
oyunn@legerutengrenser.no

Storbykoordinator
Harriet Rudd
Tlf: 23 31 66 83
Mobil: 97 76 90 38
harriet@legerutengrenser.no