Her er ukas bilder:
Leserbildene ligger i et eget galleri på nrk.no/fotofikling
(Hvis du allerede er eller nylig har vært inne der, kan flash-siden være litt treg med å oppdatere det nye innholdet. Lukk vinduet og åpne nytt.)
Vi valgte ut de 15 beste til galleriet, og ønsker de som ikke nådde helt opp bedre lykke neste gang.
Juryen endte til slutt med å utrope Tor Raael til vinner. Han kan nå velge en DVD fra NRK Aktivum - Butikken. Vi gratulerer.

Foto: Scanpix
Ny oppgave!
Hva foregår her? Ukas bildeoppgave
Ukas hederspris
I tillegg til bilde- og tekstkonkurransen har vi hver uke en konkurranse for beste innsendte bidrag til Alltid Moro, åpen klasse. Her er alle forslag og formater velkomne: tekst / artikkel / bilde / tips / forslag. Vinneren kan velge en DVD fra en bunke humor-utgivelser vi har fått fra NRK Aktivum, blant annet "Wesensteen" og "Rolv 70".
Denne uke gratulerer vi Rafael Duck, som har sendt oss blant annet denne:
Rune Rudberg engasjerer seg i miljøkampen
---
Men altså: Ukas beste fra bildekonkurransen finner du her...