Første hjemmekamp på Alfheim for gutan blir mot Start 20. mars. Og 16. mai blir det TIL mot Bodø/Glimt på Alfheim. TIL avslutter sesongen med hjemmekamp mot Odd.
– Borte mot Molde er tøft, men helt OK. De har vært ute i Europa League. Odd borte er også en kamp der vi tradisjonelt sett sliter med å ta poeng. Men vi går offensivt til verks. Godset og Rosenborg hjemme tidlig er veldig inspirerende, sier TIL-trener Bård Flovik til NRK.
Her er det komplette kampoppsettet for 2016-sesongen i eliteserien:
1. runde, 11.-13. mars:
Aalesund - Stabæk
Bodø/Glimt - Sogndal
Molde - Tromsø
Odd - Rosenborg
Sarpsborg 08 - Haugesund
Start - Lillestrøm
Strømsgodset - Brann
Vålerenga - Viking
2. runde, 18.-20. mars:
Brann - Odd
Haugesund - Aalesund
Lillestrøm - Bodø/Glimt
Rosenborg - Strømsgodset
Sogndal - Vålerenga
Stabæk - Molde
Tromsø - Start
Viking - Sarpsborg 08
3. runde, 1.-3. april:
Aalesund - Brann
Bodø/Glimt - Stabæk
Molde - Lillestrøm
Odd - Tromsø
Sarpsborg 08 - Sogndal
Start - Viking
Strømsgodset - Haugesund
Vålerenga - Rosenborg
4. runde, 8.-10. april:
Brann - Bodø/Glimt
Lillestrøm - Sarpsborg 08
Rosenborg - Aalesund
Sogndal - Haugesund
Stabæk - Vålerenga
Start - Molde
Tromsø - Strømsgodset
Viking - Odd
5. runde, 15.-17. april:
Aalesund - Viking
Bodø/Glimt - Molde
Haugesund - Lillestrøm
Odd - Start
Rosenborg - Brann
Sarpsborg 08 - Stabæk
Strømsgodset - Sogndal
Vålerenga - Tromsø
6. runde, 20. april:
Bodø/Glimt - Haugesund
Lillestrøm - Aalesund
Molde - Vålerenga
Sogndal - Odd
Stabæk - Strømsgodset
Start - Sarpsborg 08
Tromsø - Rosenborg
Viking - Brann
7. runde, 22.-24. april:
Aalesund - Tromsø
Brann - Sogndal
Haugesund - Stabæk
Odd - Lillestrøm
Rosenborg - Viking
Sarpsborg 08 - Molde
Strømsgodset - Bodø/Glimt
Vålerenga - Start
8. runde, 29. april - 1. mai :
Bodø/Glimt - Sarpsborg 08
Lillestrøm - Vålerenga
Molde - Aalesund
Sogndal - Rosenborg
Stabæk - Odd
Start - Strømsgodset
Tromsø - Brann
Viking - Haugesund
9. runde, 6.-8. mai:
Aalesund - Sogndal
Brann - Start
Haugesund - Molde
Odd - Bodø/Glimt
Rosenborg - Stabæk
Strømsgodset - Lillestrøm
Viking - Tromsø
Vålerenga - Sarpsborg 08
10. runde, 11. mai:
Bodø/Glimt - Vålerenga
Haugesund - Odd
Lillestrøm - Brann
Molde - Strømsgodset
Sarpsborg 08 - Aalesund
Sogndal - Tromsø
Stabæk - Viking
Start - Rosenborg
11. runde, (16 mai-runden):
Aalesund - Start
Brann - Stabæk
Odd - Molde
Rosenborg - Lillestrøm
Strømsgodset - Sarpsborg 08
Tromsø - Bodø/Glimt
Viking - Sogndal
Vålerenga - Haugesund
12. runde, 20.-22. mai:
Bodø/Glimt - Aalesund
Haugesund - Rosenborg
Lillestrøm - Viking
Molde - Brann
Sarpsborg 08 - Odd
Sogndal - Start
Stabæk - Tromsø
Strømsgodset - Vålerenga
13. runde, 27.-29. mai:
Aalesund - Vålerenga
Brann - Haugesund
Odd - Strømsgodset
Rosenborg - Molde
Sogndal - Lillestrøm
Start - Stabæk
Tromsø - Sarpsborg 08
Viking - Bodø/Glimt
14. runde, 1.-3. juli:
Bodø/Glimt - Rosenborg
Haugesund - Start
Lillestrøm - Tromsø
Molde - Viking
Sarpsborg 08 - Brann
Stabæk - Sogndal
Strømsgodset - Aalesund
Vålerenga - Odd
15. runde, 9.-10. juli:
Brann - Vålerenga
Lillestrøm - Stabæk
Odd - Aalesund
Rosenborg - Sarpsborg 08
Sogndal - Molde
Start - Bodø/Glimt
Tromsø - Haugesund
Viking - Strømsgodset
16. runde, 15.-17. juli:
Aalesund - Rosenborg
Bodø/Glimt - Odd
Haugesund - Viking
Molde - Start
Sarpsborg 08 - Lillestrøm
Stabæk - Brann
Strømsgodset - Tromsø
Vålerenga - Sogndal
17. runde, 22.-24. juli:
Brann - Aalesund
Lillestrøm - Strømsgodset
Molde - Sarpsborg 08
Odd - Viking
Rosenborg - Haugesund
Sogndal - Bodø/Glimt
Start - Vålerenga
Tromsø - Stabæk
18. runde, 29.-31. juli:
Aalesund - Lillestrøm
Bodø/Glimt - Tromsø
Haugesund - Sogndal
Odd - Brann
Sarpsborg 08 - Start
Strømsgodset - Stabæk
Viking - Rosenborg
Vålerenga - Molde
Runde 19, 5.-7. august:
Brann - Strømsgodset
Lillestrøm - Rosenborg
Molde - Bodø/Glimt
Sarpsborg 08 - Vålerenga
Sogndal - Viking
Stabæk - Haugesund
Start - Odd
Tromsø - Aalesund
Runde 20, 12.-14. august:
Aalesund - Molde
Bodø/Glimt - Lillestrøm
Haugesund - Tromsø
Odd - Sarpsborg 08
Rosenborg - Sogndal
Strømsgodset - Start
Viking - Stabæk
Vålerenga - Brann
Runde 21, 19.-21. august:
Brann - Rosenborg
Lillestrøm - Haugesund
Molde - Odd
Sarpsborg 08 - Strømsgodset
Stabæk - Aalesund
Start - Sogndal
Tromsø - Viking
Vålerenga - Bodø/Glimt
Runde 22, 26.-28. august:
Aalesund - Sarpsborg 08
Bodø/Glimt - Start
Haugesund - Brann
Odd - Vålerenga
Rosenborg - Tromsø
Sogndal - Stabæk
Strømsgodset - Molde
Viking - Lillestrøm
Runde 23, 9.-11. september:
Brann - Viking
Lillestrøm - Odd
Molde - Haugesund
Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt
Stabæk - Rosenborg
Start - Aalesund
Tromsø - Sogndal
Vålerenga - Strømsgodset
Runde 24, 16.-18. september:
Aalesund - Strømsgodset
Bodø/Glimt - Brann
Haugesund - Vålerenga
Odd - Stabæk
Rosenborg - Start
Sogndal - Sarpsborg 08
Tromsø - Lillestrøm
Viking - Molde
Runde 25, 23.-25. september:
Brann - Tromsø
Lillestrøm - Sogndal
Molde - Rosenborg
Sarpsborg 08 - Viking
Stabæk - Bodø/Glimt
Start - Haugesund
Strømsgodset - Odd
Vålerenga - Aalesund
Runde 26, 30. september -2. oktober:
Aalesund - Odd
Bodø/Glimt - Strømsgodset
Haugesund - Sarpsborg 08
Rosenborg - Vålerenga
Sogndal - Brann
Stabæk - Lillestrøm
Tromsø - Molde
Viking - Start
Runde 27, 14.-16. oktober:
Aalesund - Bodø/Glimt
Brann - Lillestrøm
Molde - Sogndal
Odd - Haugesund
Sarpsborg 08 - Rosenborg
Start - Tromsø
Strømsgodset - Viking
Vålerenga - Stabæk
Runde 28, 21.-23. oktober:
Brann - Molde
Haugesund - Bodø/Glimt
Lillestrøm - Start
Rosenborg - Odd
Sogndal - Strømsgodset
Stabæk - Sarpsborg 08
Tromsø - Vålerenga
Viking - Aalesund
Runde 29, 28.-30. oktober:
Aalesund - Haugesund
Bodø/Glimt - Viking
Molde - Stabæk
Odd - Sogndal
Sarpsborg 08 - Tromsø
Start - Brann
Strømsgodset - Rosenborg
Vålerenga - Lillestrøm
30. runde, 4.-6. november:
Brann - Sarpsborg 08
Haugesund - Strømsgodset
Lillestrøm - Molde
Rosenborg - Bodø/Glimt
Sogndal - Aalesund
Stabæk - Start
Tromsø - Odd
Viking - Vålerenga