Har du innspill eller kommentarer til Åpen Post, send en epost til
Spørsmål om VIP-sidene sendes til
|
Spørsmål i forbindelse med nettsidene rettes til
|
| | Et spill med Classe Publisert 14.03.2002 11:10 - Oppdatert 06.05.2003 12:05 Tidligere har de bidratt med Kylling-spillet og Drapsavsnitt-spillet. Nå har Åpen Posts svenske reporter Classe Ekmann fått sitt eget spill. En umiddelbar classiker!
 | | SVTs Classe Ekmann i kjent stil | De kreative karene Morten og Eskil i webdisign-firmaet Tilnærmet Lik har nok en gang satt seg ned og tegnet fiffige karikaturer. Denne gang er det Classe Ekmann som får intervjue Valgerd Svarstad Haugland, Jan Simonsen, Thor Heyerdahl og en prostituert fra "horgatan" Bogstadveien på sin særegne måte.
Strengt tatt er det vel ikke noe spill - mer en slags interaktiv humor-opplevelse. Inne i "spillet" velger du først hvem du vil at Classe skal intervjue, og så klikker du på ">"-tegnet oppe i hjørnet for å få den bisarre samtalen til å skride fram.
| LENKER |
Tilnærmet Lik Prøv Classe-spillet og de tidligere spillene
|
| |
|