skilleHør DK i nettradioen (brun) skilleMusikk: Bach eller Beatlesskille_slutt
3_1_banner
Her er du: NRK.no > Programmer > Radioarkiv > Sånn er livet
 
 
Sånn er livet - en time for refleksjon:

Redaksjonen

I Sånn er livet møter du mennesker - og Makta. Sånn er livet er stedet for undring og engasjement. En daglig dose kritisk journalistikk. Et forum for systemdebatt.

Spennet er stort: Fantasifylt arbeidsliv og frittgående høner. Bioimperialisme og barneranere. Hvordan menneskeliggjøre turbokapitalismen - og hvorfor lukter det så godt av tøy som får tørke i sola...?

Sånn er livet snur steiner, og gir plass til de stemmesvake. Her får du den gode samtalen - med dem som brenner for noe, vil noe. I Sånn er livet møter du fagkunnskap - og levd liv.

Publisert 08.01.2001 19:27. Oppdatert 07.05.2002 10:27.

  Telefon____ E-post  
Jan Birger Arentz 23 04 95 48 jan.birger.arentz@nrk.no  
Lise Borchgrevink 23 04 88 24 lise.borchgrevink@nrk.no  
Inger Braathen 23 04 95 02 inger.braathen@nrk.no  
Rikke Eckhoff 23 04 76 55 rikke.waaler.eckhoff@nrk.no  
Jan Erlend Leine 23 04 25 87 jan.erlend.leine@nrk.no  
Kirsti Kraft 23 04 98 69 kirsti.kraft@nrk.no  
Kristin Moksnes 23 04 27 87 kristin.moksnes@nrk.no  
Wenche Margrethe Myhre 23 04 86 42 wenche.margrethe.myhre@nrk.no  
Tor Risberg 22 43 15 01 tor.risberg@nrk.no  
Ellen Wesche Guttormsen 22 44 05 85 ellen.wesche.guttormsen@nrk.no  

 
Søk i NRK Nettradio
Sånn er livet: programleder
25 SISTE SÅNN ER LIVET
 
Copyright NRK © 2008  -  Telefon: 815 65 900  -  E-post: info@nrk.no