Lydverket spanderer: Dungen
Sveriges beste band spiller “Det tar tid” mens de går seg vill i Parketatrets korridorer.
Verdens beste svenske band, Dungen, gikk seg vill i Parkteatrets korridorer under en lang, akustisk versjon av “Det tar tid”. Heldigvis var vi der og filmet det.
Det var i forkant av Oslo-konserten på torsdag at det over gjennomsnittlig stilsikre nypsykedelia-bandet tok seg tid til en trall spesielt for Lydverket. Resultatet er en like smellvakker som hysterisk morsom versjon av “Det tar tid” som, vel, tar tid. Men det er verdt det, tro oss.
Vår anmelder kalte forøvrig Dungens siste plate 4 “et helt eget univers” og trillet terningen til en femmer.
Tags: akustisk versjon, det tar tid, Dungen, Lydverket Spanderer, nypsykedelia, oslo, Parkteateret, svensk, svenske, take-away show
Del "Lydverket spanderer: Dungen"
-
Anette
-
Shag
-
Jack Levin
-
JD
-
http://www.nrk.no/lydverket/ Stephan Reis
-
http://www.nrk.no/lydverket/disse-konsertene-ma-du-fa-med-deg-i-h%c3%b8st/ NRK Lydverket » Fem konserter du må du få med deg i høst
